5 turas įnešė dar daugiau sumaišties turnyrinėje lentelėje

5 turas įnešė dar daugiau sumaišties turnyrinėje lentelėje 1152

Gruodžio 8-osios vakarą, Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse susitiko „LCC Tarptautinis Universitetas“ ir „Svajonių Krantas“ komandos. Labai sunkią pergalę rezultatu 65:68 (20:16, 18:21, 18:19, 9:12) iškovojo „Svajonių Krantas“ komanda.

Pirmam kėlinį abi komandos keitėsi netaikliomis atakomis, pirmavo tai vieni,  tai kiti, po pirmųjų dešimties minučių 20:16 priekyje buvo „LCC Tarptautinis Universitetas“ ekipa.

Antrajame rungtynių ketvirtyje vaizdas aikštėje nepasikeitė, vyko atkakli kova. Po dviejų kėlinių ekipas skyrė minimalus pranašumas, 38-37 priekyje buvo „LCC Tarptautinis Universitetas“.

Ir po ilgosios pertraukos vaizdas aikštei nepasikeitė, po trijų kėlinių vyravo lygybė, 56-56, ir viskas sprendėsi ketvirtajame ketvirtyje.

Ketvirtajame ketvirtyje užvirė tikra kova, komandos keitėsi klaidomis, netaikliais metimais. Visgi, varžovu klaidas pavertė svarbiais taškais ir tai padėjo „Svajoniu Krantas“ ekipai iškovoti sunkią pergalę rezultatu 65:68.

Net 22 kartus keitėsi pirmaujanti komanda, 10 kartu rezultatas buvo lygus.

Rezultatyviausi žaidėjai :

„LCC Tarptautinis Universitetas“ rezultatyviausi žaidėjai: Dmytro Zhuravlov 22 taškai, Maxim Leichyk 14 taškų 14 atk. kam., Yaroslav Gavrilin 13 taškų.

„Svajoniu Krantas“ rezultatyviausi žaidėjai: Darius Bručkus 22 tšk., Rokas Norbutas 12 tašk. 6 atk. kam., 5 išpr. praž., Paulius Gromovas 10 tašk.

„LCC Tarptautinis Universitetas“ ekipos žaidėjas Yaroslav Gavrilin: "Sveikinam varžovus su pergalę, buvo labai gražios, geros, sunkios rungtynės, ir gale varžovams pasisekė. "

„Svajoniu Krantas“ komandos treneris Raimundas Mikalkėnas: "Nu stengemės ir pagaliau laimėjom, taip, priešininkai stiprūs, bet ačiū jiems už viską, per ju klaidas laimėjom."

Itin lengvą pergalę Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje iškovojo „Gintaro baldų“ ekipa 91:54 (11:24; 9:27; 15:18; 19:22) nugalėjusi „Loft 83“ komandą.

Aido Kurakino vadovaujami krepšininkai jau nuo pirmųjų minučių parodė, kas šio mačo favoritai. Rungtynėse gavo pasižaisti visi registruotieji krepšininkai ir visi pelnė taškų.

Į priekį komandą vedė 24 taškus pelnęs Audrius Mineikis (6 atk.kam.) ir 23 taškus pridėjęs Irmantas Grikšas (6 atk.kam.).

„Loft 83“ komandai 16 taškų pelnė Arnas Varkalis (9 atk.kam.); 11 taškų pridėjo Gytis Anusas .

"Loft 83" komandos žaidėjas Paulius Adomaitis: "Na ištikrųjų nevertinome varžovų, aš manau jie vistiek yra vienas iš favoritų. Nesusikūrėme laisvų metimų, nesusikalbėjome aištelėje, galbūt pritrūko patirties. Kitas varžybas koncentruosimes į gynybą , prastas pataikymo faktorius. Sveikiname varžovus su pergale."

"Gintaro Baldai" komandos treneris Aidas Kurakinas: " Pirma komanda su pergale sveikinu. Šias varžybas daugiau skyrėm tokiam treniruočių pobūdžiui. Trečiadienį laukia rimtas mūšis su "Kredito garantu". Ruošimės toms varžyboms, noriu pasveikinti priešininkus, padėkoti teisėjams, sekretoriatui. Kitas varžybas koncentruosimes į agresyvią gynybą, žinom priešininkus, pilnas susikaupimas ir agresyvi gynyba."

Sunkią ir pelnytą pergalę iškovojo Mindaugo Žilio vadovaujami krepšininkai, paskutinėse sekundėse taikliais Roko Narkaus baudų metimais išplėšė pergalę 68:66 (19:16; 16:19; 17:16; 16:15).

Rungtynes „Minimelts“ pradėjo 4 sausais taškais ir iš karto „pastatė“ varžovus į besivejančiųjų padėtį. Iki pirmojo kėlinio pabaigos likus žaisti apie 2 minutes Evaldui Bataičiui taikliu dvitaškiu buvo pavykę persverti rezultatą (14:13), tačiau Daliaus Kurmanskio ir Juliaus Buinicko pastangomis „Minimelts“ atstatė pranašumą (19:16).

Antrame ketvirtyje ir toliau vyko intensyvi kova, keletą kartų rezultatas švieslentėje buvo lygus (21:21; 27:27; 35:35). „VPA Logistics“ ekipai buvo pavykę išsiveržti į priekį ir susikrauti nedidelį 5 taškų pranašumą (27:22), bet ketvirčiui baigiantis Rokas Narkus taikliais baudos metimais išlygino rezultatą (35:35).

Po ilgosios pertraukos „VPA Logistics“ šoktelėjo į priekį 40:36 , tačiau ne ilgam, varžovai neketino sudėti ginklų. Daugiausia Roko Narkaus pastangomis „Minimelts“ ekipa vis dar buvo žaidime. Trečiame ketvirtyje rungtynių rezultatas šokinėjo tai į vieną, tai į kitą pusę ir lyderiai keitėsi net penkis kartus. Pasibaigus kėliniui „Minimelts“ pavyko išsaugoti minimalų pranašumą (52:51).

Prieš lemiamą ketvirtį nė vienai ekipai nepavyko susikurti apčiuopiamos persvaros ir po trijų ketvirčių priekyje vis dar buvo Mindaugo Žilio krepšininkai. Vis dėlto pirmuoju metimu Robertas Rupeika grąžino savo komandai pranašumą, tačiau “Minimelts” sužaidė atkarpą 9:0 ir įgijo aštuonių taškų rezervą (61:53). “VPA Logistics” kilo  lemiamą šturmą, o likus žaisti mažiau nei minutei Lukas Galdikas išlygino rezultatą 66:66. Susitikimo baigtį nulėmė dvi taiklios Roko Narkaus baudos, po kurių varžovams nepavyko surengti rezultatyvios atakos (68:66).

“VPA Logistics”: Gvidas Šmatavičius 16 tašk. (8 atk.kam.); Lukas Galdikas 13 tašk. (13 atk.kam.); Ernestas Marcinkevičius 11 tašk. (7 atk.kam. 7 rez.perd.)

„BC Minimelts“: Rokas Narkus 31 tašk. (8 atk.kam.); Augustinas Rauktys 13 tašk.

"VPA Logistics" ekipos žaidėjas Vytautas Kymantas: "Noriu pasveikinti varžovus ir dėl pražangų galima ginčytis, bet ką padarysi. Sušvilpė tai sušvilpė. Vienas geras dalykas, kad sukovojome, pavyko išvaryti iš rungtynių kelis žaidėjus. Apskritai šiandien puse komandos nesusirinkom, manau geras dalykas tas , jog nenusileidome ir kovojome iki galo."

"BC Minimelts" komandos treneris Mindaugas Žilys: "Iš tikrųjų sveikinu varžovus, tikrai sudavė gerą ir rimtą kovą. Varžybos buvo tikrai nervingos, vieni kitiems kvepavome į nugaras ir iš tikrųjų mums asmeniškai buvo principinės varžybos, ir labai svarbios, svarbiausios iš dviejų. Norint patekti į aukštesnę lyga privalu buvo šiandien mums laimėti. Liko eilė varžybų ir jeigu tikrai sužaisim, sukovosim kiekvienas varžybas, atitinkamai nusiteiksim manau turėsime gerą rezultatą. Sveikinu savo komandą."