Girandra su Baldininku triuškino varžovus, Gintaro baldai išvargo dvikovoje su VPA Logistics 1102

Lapkričio 20d. krepšinio aikštelėje susitiko ,,Gintaro baldai" ir ,,VPA Logistics" krepšininkai. Nors ,,VPA Logistics" visą žaidimą davė įtampos varžovams, tačiau ,,Gintaro baldams" pavyko susikaupti ir ištempti pergalę, reuzltatu 78:69.

Pirmoje varžybų pusėje vyko nestabilus žaidimas. Abi komandos darė nemažai klaidų, buvo pramesta daug metimų. ,,Gintaro baldų" ekipai sekėsi išlaikyti pradžioje įgytą persvarą, tačiau taškų skirtumas nebuvo pakankamas, kad ekipa jaustųsi saugiai. Vidutiniškai 9 taškais pirmavusį pirmąją varžybų pusę ,,Gintaro baldų" ekipa į ilgąją pertrauką išėjo turėdama 6 taškų persvarą - 44:38.

Prasidėjus antrai varžybų pusei, vėl aikštelėje vyko betvarkė - vienas po kito netikslūs perdavimai, po kurių sekė greitos, bet nesėkmingos atakos. Paskutinio ketvirčio pradžioje, ,,VPA Logistics" trumpam buvo įgiję vieno taško persvarą, tačiau ,,Gintaro baldų" ekipai pavyko susiimti, ir protingiau žaisti. Netrukus, po truputį didindama taškų persvarą, ,,Gintaro baldų" komanda vėl buvo priekyje. Nuskambėjus finalinei varžybų sirenai, nelengvą pergalę šventė gintaro baldų ekipa, varžovus įveikusi rezultatu 78:69.

,,Gintaro baldų" ekipoje puikiai pasirodė dvigubą dublį surinkęs Irmantas Grikšas - 25 taškai ir 11 atkovotų kamuolių. Audrius Mineikis pelnė 12 taškų.

,,VPA Logistics" gretose žibėjo Linas Kontrimas, pelnęs 22 taškus. Marius Bakanas ir Alvydas Jockus pelnė po 14 taškų.

"Gintaro baldai" ekipos žaidėjas Gintaras Dirkstys: "Komandos startas šiame sezone nėra pats geriausias, komanda kiek buksuoja. Po sekmadienį pralaimėtų BBT ketvirtfinalio rungtynių buvome supykome ir šiandien norėjome reabilituotis. Dabar matome, jog visos komandos yra labai stiprios ir su visomis reikia rimtai kovoti dėl pergalės. Esu patenkintas savo komandos pasirodymu ir laukiame būsimų kovų. "

"VPA Logistics" komandos žaidėjas Linas Kontrimas: "Varžovai šiandieną buvo aukščiausio kalibro Klaipėdos mėgėjų lygoje. Prieš rungtynes tikėjomės, jog varžovai bus visa galva stipresni ir pralaimėsime bent 30 taškų skirtumu, tačiau mūsų komanda tikrai gerai kovojo ir varžovams reikėjo labai pasistengti, kad iškovotų pergalę. Rungtyniaujant prieš tokio aukšto lygio komandą turėjome papildomos motyvacijos, norėjome laimėti ir įrodyti, jog ir mes galime ne ką prasčiau žaisti krepšinį."

Trečiadienio vakarą krepšinio aikštelėje susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“ ir „Baldininkas“ komandos. Rezultatu 42:92 lengvą pergalę šventė „Baldininkas“ komanda.

Jau rungtynių pradžioje į priekį po truputį veržėsi „Baldininkas“ komanda. Nors pastaroji komanda žaisti susirinko tik penkiese, tačiau varžybų eigoje rodė gerą žaidimą. „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda labai atsiliko nuo varžovų ir buvo sunku pasipriešinti. „Baldininkas“ su kiekvienu kėliniu vis didino pranašumą. Rungtynes komanda laimėjo penkiasdešimt taškų pranašumų.

Rungtynes triuškinančiu rezultatu 42:92 laimėjo „Baldininkas“ komanda.

Rezultatyviausiai „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandoje žaidė: Dovydas Lengvys 11 taškų, Kristupas Burneika 10 taškų.

Baldininkas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai:  Evaldas Damazas 35 taškai, Virginijus Venckauskas 25 taškai, 7 rez. perd., Evaldas Vegertas 13 taškų, 18 atk. kam., Rolandas Alutis 12 taškų, 10 atk. kam..

Vilius Vaitkus „Klaipėdos krepšinio mokykla“ žaidėjas: Pagrindinės klaidos, kad negrįžtame į gynybą, puolime buvo sunkiau. Tai tiek.

Edvinas Juodis „Baldininkas“ žaidėjas: Gaila, kad vėl susirinkom penki. Čia nieko nuostabaus, žinant mūsų komandą. Bet, ačiū Dievui, priešininkai jauni ir tai jaučiasi. Mes fiziškai stipresni, nors ir penki. Tai, manau, šitas padėjo mums laimėti. Na ką gi, sėkmės jaunimui. Mums irgi sėkmės.

Susitikimas tarp "Veramiga" ir "Girandra" prasidėjo taškas į tašką. Pirmojo kėlinio pirmąją puse abi komandos apsikeitinėjo rezultatyviomis atakomis, kas leido išlaikyti rezultatą vienodą. Antroji kėlinio dalis sekmingesnė jau buvo svečių komandai "Girandra", kurie vienu momentu jau buvo susižėrė dviženklį taškų skaičių. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 17:26.

Antrasis kėlinys prasidėjo jau šeimininkų spurtu, kurie tvirta ginyba ne tik dvi minutes neleido pelnyti varžovams taškų, bet ir sugebėjo "sudeginti" skirtumą iki 2 taškų (24:26). Iš karto po to sekė klaidos ir pražangos, kas vėl leido "Girandra" ekipai pelnyti lengvus taškus ir pabėgti įgytu dar didesniu dviženkliu taškų skirtumu. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 32:46.

Po ilgosios pertraukos "Girandra" nesustojo ir įjungė tik dar aukštesnę pavarą. Maksimaliai išnaudodami varžovų klaidas rinkosi taškus nuo baudų linijos. Nors trečiasis ketvirtis buvo ir apylygus, namie žaidžiantiems "Veramiga" komandai nepavyko sumažinti deficito. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 51:66.

Ketvirtąjame kėlinyje "Girandra" tik dar kartą įrodinėjo, kad verti pergalės. Ekipa sumetus 34 taškus per kėlinį siekė 100-ojo taško. Puikiai atakuodami perimentru tampė "Veramiga" gynybą. Svečiai šventė pergalę rezultatu 68:100.

Rezultatyviausiai "Girandra" komandoje žaidė: Aurimas Girskis 23 taškai, 6 atk. kam., Laimonas Remeikis 31 taškai, 12 atk. kam., Kęstas Barvydas 19 taškų, 8 atk. kam.

Rezultatyviausiai "Veramiga" komandoje žaidė: Gintas Daniulis 13 taškų, 9 atk. kam., Mindaugas Simaitis 13 taškų, 5 atk. kam., Vytautas Jaloveckas 11 taškų, 2 atk, kam.

Nerijus Tamošauskas ("Veramiga" komandos treneris): iš mūsų pusės daugiau mažiau viskas buvo blogai. Negalima nuvertinti varžovų, jie buvo fiziškai galingesni - ir apibėgo, ir nustūmė, ir viską padarė per jėgą bei protingai sužaidė. Šaunuoliai, sveikiname varžovus, o mums reikės pasitempti.

Laurynas Vadopalas ("Girandra" komandos žaidėjas): rungtynės geros, varžovas atrodė normalus - pajėgumas apylygis. Pradžioje mes nepataikėme, bet turime lyderius: Laimonas Remeikis ir Aurimas Girskis, kurie sumetė savo metimus ir mes pabėgome 15-20 taškų skirtumu. Varžovai dar bandė vytis, bet viskas jau buvo nulemta. Priešininkai žaidė gerai, kovojo iki galo, skirtumas didelis, bet smagiai pasižaidėme.