Gruodžio mėnesio geriausieji

Gruodžio mėnesio geriausieji 1216

Antrąjį KLKML čempionato mėnesį netrūko įspūdingų pasirodymų o geriausi statistikos kategorijose žaidėjai apdovanoti puikiais partnerių prizais.

Lygos partneris "VS-Express" apdovanoja rezultatyviausią KLKML taurės gruodžio mėnesio žaidėją, kuriuo tapo "BC Minimelts" ekipos gynėjas Rokas Narkus.

Gruodžio mėnesį Rokas sužaidė visose 4 savo ekipos rungtynėse, per kurias vidutiniškai pelnė po 25,25 taško, atkovojo po 5,25 kamuolio ir rinko po 29,25 naudingumo balų. Rezultatyviausias rungtynes sužaidė prieš praėjusių metų Eurelijaus Žukausko taurės čempionus "VPA Logistics" kuriose gynėjas pelnė 31 tašką, atkovojo 8 kamuolius, perėmė net 6 kamuolius ir surinko 36 naudingumo balus o jo vedama ekipa po atkaklios kovos iškovojo pergalę rezultatu 68:66.

Ilgametis lygos partneris "Maistas Sportui" gruodžo mėnesį prizą įsteigė naudingiausiam žaidėjui, kurio tapo "Novatransa-Dsmile" puolėjas Mantas Tomaševičius.

Į pirmąjį sezono titulą "Novatransa-Dsmile" ekipą atvedęs ir Baltijos bendruomenės finale dominavęs Mantas rinko puikiu statistinius rodiklius KLKML čempionate. Praktiškai be klaidų atakavęs iš žaidimo (19/25 dvit., 1/1 trit., 9/10 baud.met) Mantas rinko po 25 taškus, atkovojo po 12 kamuolių ir rinko po 43 naudingumo balus.

Specialų prizą už išskiritinių statistikos rodiklių demonstravimą gruodžio mėnesį įsteigė naujasis lygos partneris "Autorika". Antrąjį kartą į mėnesio geriausiųjų žaidėjų sąrašą pateko KK "Riflis" aukštaūgis Eimantas Kupšys .

Mėnesio pasirodymą surinkdamas galingą dvigubą dviženklį Eimantas surengė rungtynėse su "Girandra", tai buvo pirmosios šio sezono rungtynės pareikaluvios pratęsimo. Per kiek daugiau nei 36 minutes aikštelėje "KK Riflis" lyderis surinko 31 tašką (13/23 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.met) atkovojo  kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, taip pat 3 kartus blokavo varžovų metimus ir rungtynės užbaigė sąskaitoje turėdamas 46 naudingumo balus. O rungtynes 100:95 laimėjo "KK Riflis" ekipa.

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!