Iš duobės pakilusiems „Veramiga“ žaidėjams pritrūko laiko

Iš duobės pakilusiems „Veramiga“ žaidėjams pritrūko laiko 1174

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje rungtynėse „Veramiga“ ekipa, turėjusį dvidešimties taškų deficitą, ketvirtame kėlinyje puikiai sužaidusi paskutines minutes sumažino atsilikimą, taičiau pritrūkusi laiko krito prieš „Izoton“ krepšininkus 71:61 (15:16; 16:4; 25:20; 15:21).

Rungtynes abi komandos pradėjo klampiai, daugelis metimų skriejo pro šalį, nė vienai iš ekipų nesisekė sėkmingai užbaigti atakų, o sužaidus pusę ketvirčio komandos buvo surinkusios vos 17 taškų (9:8). Antroji kėlinuko pusė nesiskyrė nuo pirmosios, tačiau šiek tiek geriau sekėsi „Veramiga“ žaidėjams, kurie ir laimėjo ketvirtį 16:15.

Antrą kėlinį „Izoton“ pradėjo spurtu 7:0 ir susikrovė nedidelį atotrūkį (22:16). Taiklūs Tomo Venslovo ir Edgaro Ilarionovo dvitaškiai buvo sumažinę deficitą (22:20), bet tai buvo vieninteliai „Veramigos“ žaidėjų pelnyti taškai per visą ketvirtį. Varžovai kėlinį baigė pelnydami 11 sausų taškų ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo dviženklį pranašumą 31:20.

Trečiame ketvirtyje „Izoton“ krepšininkai toliau kontroliavo žaidimą aikštelėje ir taškas po taško didino skirtumą. „Veramiga“ vėl klimpo varžovų gynyboje bei sunkiai rinko taškus. Įpusėjus kėliniui „Izoton“ jau turėjo dvidešimties taškų rezervą 45:25. Atrodė, kad rungtynių baigties scenarijus jau aiškus.

Ketvirtą kėlinį taikliu dvitaškiu pradėjo Demas Mockus, o „Veramigos“ laivas ir toliau skendo. Tačiau Simas Antužis ir Kęstutis Smailys smeigė po tritaškį ir sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų (58:46). Vėl Demas Mockus ėmėsi iniciatyvos ir greitai atstatė komandos turėtą pranašumą (69:50). Varžovų pusėje gelbėti rungtynių baigtį ėmėsi Kęstutis Smailys, po jo penkių taškų „Veramiga“ žaidėjai inicijavo 9 taškų spurtą, tačiau žygį pergalės link nutraukė finalinė sirena ir „Izoton“ žaidėjai šventė pergalę 71:61.

Į pergalę „Izoton“ vedė Demas Mockus pelnęs 23 taškus, 15 taškų pridėjo Edvardas Simėnas (11 atk.kam.)

„Veramiga“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Kęstutis Smailys 17 taškų, Gintas Daniulis pridėjo 14 taškų (11 atk.kam.), Tomas Venslovas prisidėjo dvigubu dubliu 13 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.

"Izoton" komados trenerio Aurimo Rupšlaukio komentaras po pergalės: "Varžybos buvo geros, komanda buvo susikaupusi, buvom duobei vienu metu, bet išsikapstėm, ačiū priešininkams už kovą."

"Veramigos" ekipos trenerio Nerijaus Tamošausko mintys po rungtynių: "Vėl atkarpom sužaidžiam, tai nesužaidžiam, iš tikro tai ką mes sugebam kaip komandą tikrai nepademonstravom. Nežinau kur bėda, bet ieškom, sprendžia tai. Trūksta kai kurių žaidėjų, bet čia negalim ieškot kaltų, ir sveikinam varžovus."