Įsibegėja "VS-Express" taurė

Įsibegėja "VS-Express" taurė 1471

Spalio 14-ąją buvo sužaistos 3 "VS-Express" taurės rungtynės, kuriose skirtumai tarp ekipų neatspindėjo kovos aikštelėje.

Pirmosiose rungtynėse susitikę Klaipėdos valstybinės kolegijos studentai nuo pirmų mačo minučių davė kovą "shipping.fo" ekipai ir per pirmąją rungtynių pusę susikrovė dviženklią persvarą 41:31.

Antroje rungtynių pusėje savo žaidimo neradę "shipping.fo" paleido kolegijos studentus į priekį ir pripažino jų pranašumą rezultatu 60:87.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" komandoje 19 taškų pelnė Gvidas Turauskas.

"shipping.fo" gretose Andrius Bernotas pelnė 20 taškų.

Antroje vakaro dvikovoje Aivaro Preikšaičio vadovaujami Klaipėdos KM nepaliko vilčių Brizas ekipai sutriuškindami juos 101:54.

Aukštą rungtynių tempą pirmosiomis minutėmis pasiūlę jaunieji Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai pirmąjį ketvirtį laimėjo 30:11, antrajame ketvirtyje padidino atotrūkį net iki 29 taškų 52:23.

Po ilgosios pertraukos Brizas kiek perėmė iniciatyvą ir bandė mažinti atotrūkį, tačiau aukštą pataikymo procentą pademonstravę jaunuoliai ketvirtajame ketvirtyje atsakė galingu spurtu ir pasiekė triuškinančią pergalę rezultatu 101:54.

"Klaipėdos KM" komandoje Šarūnas Širvinskas ir Kristupas Burneika pelnė po 21 tašką.

"Brizas" gretose Nerijus Lamsaitis pelnė 26 taškus.

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Novatransa" atsilaikė prieš "LCC Tarptautinis Universitetas" jaunimo spaudimą įveikdami juos 92:59.

Pirmajame ketvirtyje savo žaidimo ieškoję "LCC Tarptautinis Universitetas" sunkiai rinko taškus o tritaškiais metimais ir ūgiu po krepšiu dominavę varžovai atitolo rezultatu 30:12.

Antrajame - trečiajame ketvirčiuose puolime sunkiai taškus rinkę "Novatransa" tirpdė savo persvarą prieš varžovus, sėkmingais reidais ir komandinį žaidimą demonstravę "LCC Tarptautinis Universitetas" sumažino deficitą 46:56.

Paskutiniame ketvirtyje savo šou surengė Raidas Putrius, pataikęs 3 tolimus metimus iš eilės sugrąžino užtikrintą persvarą ekipai, o jau bepasiduodantys studentai buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą 59:92.

"Novatransa" ekipoje Albertas Valiulis pelnė 27 taškus.