Ištraukti VS-Express taurės burtai

Ištraukti VS-Express taurės burtai 1467

Spalio 9-ąją dieną buvo ištraukti VS-Express taurės burtai, paaiškėjo pirmojo etapo poros. Jau artėjantį pirmadienį startuosiančioje taurėje savo jėgas surems "VPA Logistics" ir "Veramiga-Vizidenta" komandos.

"VS-Express" taurėje ekipos varžysis minuso principu, t.y. komanda pralaimėjusi varžybas pasitraukia iš pirmenybių, laimėjusi žengia toliau ir tik viena ekipa, nugalėjusi finale iškovos specialiai šiam turnyrui kurtą "VS-Express" taurę bei jų įsiteigtus prizus.

Preliminarus turnyro grafikas:

I. etapas vyks: Spalio 12-18 dienomis 

Ketvirfinaliai vyks: Spalio 19-23 dienomis 

Pusfinaliai numatomi Spalio 26-28 dienomis

Finalas - spalio 30 d. 

Turnyro tvarkaraštį galite rasti ČIA

Burtų traukimo ceremonijoje komandas į poras suskirstė "VS-Express" atstovas Rokas Vitkauskas, kurio ranka lėmė štai tokį turnyro atkritamųjų varžybų medį:


Visoms užsiregistravusioms komandos žaidimas šioje lygoje yra nemokamas, varžybos yra vykdomos Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos skiriamoje salėje, nebent tarpusavio komandos nutarusios nori žaisti savo salėje, apie tai iš anksto informavus organizatorius.

Svarbu:

Žiūrovai į šios taurės varžybas (neįskaitant finalų) įleidžiami nebus. 

Komandos vadovai įsipareigoja, kad jų komandos nariai atvykdami į rungtynes neturi simptomų priskiriamų COVID-19 pandemijai.

 

Primename, kad Klaipėdoje startuoja unikalus projektas - Klaipėdos 3x3 lygą, kviečiame išbandyti savo jėgas net 7 skirtingose grupėse.

 

Kiekviename etape gali būti organizuojamos ir papildomos amžiaus grupės, tačiau reitingo taškai nebus skaičiuojami.
Finaliniame etape grupių nugalėtojai bus apdovanoti specialiai jiems sukurtais krepšinio marškinėliais, kelialapiu į Lietuvos 3x3 čempionato etapą bei kitais rėmėjų bei partnerių prizais.

Registracija:

Lygos nuostatus galite rasti ČIA

Dėl platesnės informacijos galite kreiptis: 3x3klaipedoslyga@gmail.com


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti