Klaipėdos valstybinė kolegija antrąjį turą atidaro galinga pergale

Klaipėdos valstybinė kolegija antrąjį turą atidaro galinga pergale 1067

Lapkričio 11 dieną Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje „Klaipėdos valstybinė kolegija“  savo aikštėje priėmė „Veramiga“ komandą. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai įrodė savo pranašumą ir iškovojo gana lengvą pergalę rezultatu  81:51 (26:18, 19:9, 10:15, 26:9).

Rungtynes „KVK“  pradėjo tarsi ant sparnų, per dvi pirmąsias rungtynių minutes aikštės šeimininkai pataikė tris tolimus metimus, pasiuntė varžovus į lengvą nokdauną ir buvo priekyje jau dviženkle persvara 13:0. „Veramiga“ krepšininkai nepasimetė ir atsakė spurtu 9:0, po to abi komandos dar kartą apsikeitė sėkmingomis atkarpomis, o „KVK“ po pirmojo kėlinio buvo priekyje 26:18.

Antrajame kėlinyje „Veramiga“ komandos puolimas visiškai užstrigo, tikslą pasiekė vos 3 metimai iš 22. Pastaroji ekipa per šį ketvirtį pelnė vos 9 taškus, o varžovams leido įmesti 19, kas dar labiau padidino turėtą atsilikimą. Įpusėjus rungtynėms 45:27 priekyje „KVK“.

Trečiajame kėlinyje „KVK“ vaikinai kiek sumažino apsukas puolime, o Ginto Daniulio pastangų dėka, „Veramiga“ ekipai pavyko šiek tiek sumažinti varžovų pranašumą. Po trečiojo kėlinio 55:42 priekyje vis dar „KVK“.

Ketvirtajame ketvirtyje „KVK“ krepšininkai galutinai palaužė savo varžovus pradėdami kėlinį atkarpa 18:0, po kurios varžovai visiškai nuleido rankas ir nepajėgė atsitiesti. Rungtynės baigėsi užtikrinta „KVK“ komandos pergale rezultatu 81:51.

„KVK“ rezultatyviausi žaidėjai: Gvidas Turauskas 17 tšk.; Irmantas Kryžius 14 tšk. 7 atk. kam.; Donatas Liubinas 11 tšk. 7 atk. kam.

Veramiga“ rezultatyviausi žaidėjai: Gintas Daniulis 15 tšk. 16 atk. kam.; Kęstutis Smailys 11 tšk. 6 atk. kam.; Simas Antužis 11 tšk.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" žaidėjas Irmantas Kryžius: "Po praėjusios savaitės pralaimėjimo šiandien labiau susiėmėme, norime tų pergalių, norime patekti į kitą etapą. Varžovus palaužėm savo energija, agresyvumu kas ir lėmė tokį rezultatą".

"Veramiga" komandos treneris Nerijus Tamošauskas po pralaimėjimo nedaužodžiavo: "Gynyboje neužkirtom, neuždarėm jų greitų atakų ir paskui buvo per vėlu. Žinoma, turime ir daugiau klaidų dėl ko pralaimėjimo. Puolime prastai, neturime išsidėstymo, žaidimo plano ir automatiškai sunkiai sekasi užpulti, bet nieko, sezonas ilgas, tobulėjimo procesas ilgas ir viskas bus gerai".