KLKML skelbia pertrauką. Vyriausybės nutarimu laikinai draudžiami renginiai. Atnaujinta

KLKML skelbia pertrauką. Vyriausybės nutarimu laikinai draudžiami renginiai. Atnaujinta 1482

Atsižvelgusi į šalyje blogėjančią epidemiologinę situaciją, Vyriausybė trečiadienio posėdyje apsisprendė nuo 2020 m. spalio 30 d. iki lapkričio 13 d. riboti atvirose ir uždarose erdvėse organizuojamus renginius ir susibūrimus viešose vietose.

Atnaujinta 2021-06-15:

Vyriausybės nutarimu visoje Lietuvoje pratęstas karantinas iki 2021-06-31. Šiuo laikotarpiu bus sustabdyta arba apribota veikla tam tikrose ūkio šakose, sustiprintos infekcijų kontrolės priemonės, o darbas ir mokymas organizuojamas užtikrinant kuo mažesnį kontaktų skaičių.

 

Atnaujinta 2020-10-30:

Vyriausybės nutarimu visoje Lietuvoje nuo šeštadienio skelbiamas karantinas, kuris truks tris savaites. Šiuo laikotarpiu bus sustabdyta arba apribota veikla tam tikrose ūkio šakose, sustiprintos infekcijų kontrolės priemonės, o darbas ir mokymas organizuojamas užtikrinant kuo mažesnį kontaktų skaičių.

Nuo lapkričio 7 d. iki lapkričio 29 d. šalyje bus draudžiami visi atvirose ir uždarose erdvėse viešose vietose organizuojami komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų ir sporto renginiai, išskyrus aukšto meistriškumo sporto varžybas, kai jos vyksta be žiūrovų, ir laidotuvės, kai jose dalyvauja ne daugiau nei 10 asmenų, išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus) ir ritualines paslaugas teikiančius asmenis.

Taip pat draudžiamas kultūros, laisvalaikio, pramogų, sporto įstaigų lankymas ir fizinis lankytojų aptarnavimas, išskyrus bibliotekas, aukšto meistriškumo sporto pratybas ir individualius (vienam lankytojui) fizinio aktyvumo užsiėmimus, teikiamus fizinio aktyvumo ar sporto specialisto, instruktoriaus ar fizinio aktyvumo ar sporto specialisto paslaugų teikėjo.

LRV ir VRM informacija

Išimtys numatytos aukšto meistriškumo sporto varžyboms ir kultūros renginiams, kai jie vyksta uždarose erdvėse, tačiau žiūrovų skaičius neviršija 300 asmenų, ir užtikrinamos šios sąlygos: žiūrovai renginį stebi tik iš sėdimųjų vietų, tarp žiūrovų išlaikomas 2 metrų atstumas (išskyrus šeimos narius (sutuoktinį arba asmenį, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, vaikus (įvaikius), įskaitant asmens ir jo sutuoktinio arba asmens, su kuriuo sudaryta registruotos partnerystės sutartis, nepilnamečius vaikus, tėvus (įtėvius), globėjus).

Visi pakeitimai įsigalios nuo 2020 m. spalio 30 d., t. y. nuo šio penktadienio.

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos organizacijos vykdoma veikla nėra priskiriama aukšto meistriškumo sporto varžyboms, dėl šios priežasties Klaipėdos krepšinio mėgėjų lyga skelbia laikiną pertrauką iki LRV ir VRM leidimų tęsti veiklą.

Pirmenybių tvarka nesikeis, pratęsus čempionatą varžybos bus vykdomos ta pačia tvarka.

Jeigu turite klausimų - prašome kreiptis: klkml.klaipeda@gmail.com

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos administracija prašo visų bendruomenės narių imtis visų įmanomų ir rekomenduojamų LR Sveikatos apsaugos ministerijos priemonių kovai su COVID-19 virusu. Sustabdę viruso plitimą galėsime tęsti pradėtą čempionatą.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti