KK Riflis ir Kredito garantas įsirašo po antrąją pergalę

KK Riflis ir Kredito garantas įsirašo po antrąją pergalę 1084

Ketvirtadienio vakarą KLKML susitiko „shipping.fo“ ir „KK Riflis“ komandos. Pastaroji šį vakarą rezultatu 69:81 iškovojo pergalę.

Pirmame kėlinyje komandos žaidė apylygį žaidimą. Tačiau „KK Riflis“ vis laikėsi pirmaujančios komandos pozicijoje. Po pirmo kėlinio turėjo nedidelę trijų taškų persvarą. Rezultatas 15:18.

Įsibėgėjus antram kėliniui „KK Riflis“ komanda gerokai padidino pranašumą, kuris įpusėjus antram ketvirčiui siekė vienuolika taškų. Antroje kėlinio pusėje abi komandos turėjo mažiau taiklių atakų. Po dviejų kėlinių rezultatas 21:33 „KK Riflis“ komandos naudai.

Trečiame kėlinyje pirmaujanti komanda padidino savo persvarą iki dvidešimt taškų, tačiau antroje kėlinio pusėje „shipping.fo“ komanda susiėmė ir parodė charakterį, sumažino pranašumą. Ketvirtame kėlinyje „shipping.fo“ komandai persvarą pavyko sumažinti dar keliais taškais, tačiau varžovai neleido priartėti iki vienaženklio skirtumo. „KK Riflis“ komanda iškovojo pergalę rezultatu 69:81.

Rezultatyviausiai „shipping.fo“ komandoje žaidė: Lukas Bendikas 32 taškai, 9 atk. kam.

KK Riflis“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Kupšys 24 taškai, 15 atk. kam., Antanas Stonkus 14 taškų.

"Shipping.fo" ekipos žaidėjas Rimantas Šimkus"Na varžybų negalime vertinti gerai, kadangi pralaimėjome, kita vertus, ganėtinai neblogai sužaidėme, atsižvelgiant į tai, jog pusė komandos žaidėjų serga arba yra traumuoti, todėl negalėjo šiandien rungtyniauti. Tikiuosi, jog į sekančias rungtynes susirinksime pilnu pajėgumu. O varžovai "KK Riflis" – tikrai pajėgi komanda, kartu treniruojasi ir tai atsispindi aikštėje."

"KK Riflis" komandos žaidėjas Karolis Griškus"Šiandien antros sezono varžybos, labai džiaugiuosi, jog pirmose varžybose "LCC" ekipa gynėsi tiek asmeniškai, tiek aikšte. Mums tai labai padėjo, kadangi šiandien varžovai taip pat rotavo gynybos schemas, o mes jau žinojome, kaip turime žaisti tiek prieš asmeninę gynybą, tiek prieš zoninę. Labai drausmingai atrodėme, ypač pirmoje rungtynių pusėje. Antroje pusėje, galbūt, kiek atsipalaidavome, tuomet varžovai mus už tai pradėjo bausti, tai parodo, jog nesame tokie geri, kad galėtume atsipalaiduoti. Ketvirtame kėlinyje „susiėmėme“ ir iškovojome, manau, labai svarbią pergalę. Varžovai savo pirmąsias rungtynes (prieš „Svajonių Krantas“) sužaidė labai galingai, mes į juos žiūrėjome labai atsargiai, nežinojome ko tikėtis, todėl šiandien buvome labai susikoncentravę, kas mums ir padėjo šį kartą laimėti."

Antrose vakaro rungtynėse "Kredito garantas" savo galingu puolimu nubloškė "BC Minimelts" rezultatu 114:45.

Susitikime tarp „Kredito garantas" ir „BC Minimelts" užtikrinčiau pasirodė namų komandą „Kredito garantas". Pirmąjį kėlinį pradėjo spurtu (13:0), neleisdami varžovams pelnyti lengvų taškų. Tik antroje kėlinio pusėje Edvino Valčiuko 3 taškai sumažiną skirtumą. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 30:13.

Antrasis kėlinys taipogi buvo namų šeimininkų. Greitomis pražangomis svečiai jau per pirmąsias kėlinio minutes leido „Kredito garantas" susižerti lengvus taškus nuo baudos linijos, ko pasekoje deficitas jau išaugo iki 21 taško. Išgyvendami tikrą košmarą „BC Minimelts" antrajame kėlinyje sukrapštė 13 taškų ir pralaimėjo ketvirtį 61:26 rezultatu.

Po ilgosios pertraukos „Kredito garantas" neleido atsikvėpti svečiams ir tik didino skirtumą, ištampydami priešininkų komandą puolime, bei susikurdami 3 taškų vertės metimus. Lengvus taškus rinkdamiesi šeimininkai baudos aikštelėje padidino deficitą jau iki 28 taškų. Namų „tvirtovės krepšį" saugodami, bei uoliai dirbdami gynyboje leido įmesti varžovams tik 8 taškus. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 89:34.

Paskutinis ketvirtis vėl prasidėjo tiksliomis „Kredito garantas" atakomis. Bėgdami į priekį ir nežiūrėdami atgal šeiminkai neleido svečiams pelnyti taškų 6 minutes. Tikrąjį atsaką „BC Minimelts" pateikė pabaigoje, kada „kova" vyko taškas į tašką. Ketvirtas kėlinys baigės rezultatu 114:45.

„Kredito garantas": Mantas Jonikas 25 taškai; Lukas Petkevičius 23 taškai; Gytautas Kibelkis 20 taškų; Ovidijus Jonaitis 19 taškų.

„BC Minimelts": Rokas Narkus 11 taškų; Edvinas Valčiukas 10 taškų; Augustinas Rauktys 6 taškai.

Lukas Petkevičius "Kredito Garantas" komandos žaidėjas :
Pradžia buvo tokia, kad ir 0:7 serija, vistiek tokia įtampa buvo, jauduliukas po pirmų varžybų, 29 numeris Mantas Jonikas užvedė visą komandą savo prasiveržimais. Mūsų komandoje nežaidė vienas pagrindinių įžaidėjų Julius Vilovas, gynyba labai silpna, bet kai jis nežaidė, tai mūsų ekipa žaidė žiaurų krepšinį, žiaurų, ir tiesiog, buvo smagu žaisti, bėgom į greitą puolimą, esam jauna komanda, kovosim šiemet dėl prizinių.

Mindaugas Žilys "BC Minimelts" komandos treneris : Na varžybos tokios, kad net nenorėčiau komentuoti. Pirmiausia gėda dėl savo sirgalių, kurių šiai dienai mes tikrai turim, nežinau kaip kitos komandos, bet mūsų sirgalių gretos pagausėjo. Labai atsiprašau jų, iš principo, varžybos tokios, kad paleidom pirmą kėlinį, o toliau jau norėjosi kaip greičiau užmiršti šias varžybas, galvoti apie kitas. Jeigu trečio kėlinio aštuntoje minutėje deda per galvą "aleyop`ą" tai galim suprasti kokie mes esam gynyboj, dėl tam tikrų objektyvių priežasčių pralaimėjom, kurių aš nelabai galėčiau atskleisti, tai iš tikrųjų padaryčiau paslaugą kitoms lygos komandoms. Situaciją yra tokia, einam į kitas varžybas, tikiuos jog kitą savaitę atrodysim geriau nei šiandien, sveikinu savo varžovus.