Kredito garantas ir KK Riflis įsirašo po trečiąją pergalę sezono starte

Kredito garantas ir KK Riflis įsirašo po trečiąją pergalę sezono starte 1103

Ketvirtadienio vakaro dvikovoje susitiko „Loft 83“ ir „Kredito Garantas“ ekipos. „Kredito Garantas“ šį vakarą gana lengvai rezultatu 59:90 iškovojo pergalę. (13:22,7:23,21:23,18:22)

Pirmame kėlinyje „Kredito Garantas“ komanda žaidė galingai, ir taikliais metimais, bei greitais persiveržimais varė į neviltį savo varžovus, laimėjo kėlinį 13:22. Įsibėgėjus antram kėliniui „Kredito Garantas“ komanda nemažino savo apsukų, laimėjo 7:23, bei gerokai padidino savo pranašumą, kuris po dviejų ketvirčių jau siekė dvidešimt penkis taškus (20:45).

Trečiasis ir ketvirtasis kėliniai bebuvo tik formalumas, ir iškovojo gana nesunkia pergalę.
Rezultatyviausiai „Loft 83“ komandoje žaidė: Paulius Adomaitis 14 taškų, 9 atk. kam., Šarūnas Stalmokas pridėjo 14 taškų.

„Kredito Garantas“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Valdas Garadauskas 22 taškai 6/9 tritaškiai, Lukas Petkevičius 19 taškų, 6 išprov. praž.

"Loft 83" ekipos žaidėjas Mantas Simonavičius: "Komandos pasirodymas gana kraupus, rungtyniaujame be minties, be idėjos, trūksta susižaidimo bei supratimo apie krepšinį, lekiame tarsi pametę galvas. Kas liečia varžovus, komanda yra labai pajėgi ir, turbūt, bus vieni lygos favoritų."

"Kredito garantas" komandos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Mūsų komandai pirmoje rungtynių pusėje, ypač pirmajame kėlinyje, trūko „užsivedimo“, galbūt per daug pasitikėjome savimi, atėjome į rungtynes tarsi jau būtume nugalėję. Antroje pusėje reikėjo šiek tiek susikaupti, atlikti keletą keitimų, kurie ir lėmė mūsų lengvą pergalę."

Ketvirtadienio vakarą susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir „KK Riflis“ komandos. Pastaroji šį vakarą nesunkiai nugalėjo varžovus rezultatu 53:78.

Pirmame kėlinyje ir dalį antrojo kėlinio kova buvo apylygė, komandos žaidė taškas į tašką, rodė gražų žaidimą. Tačiau įpusėjus antram kėliniui „KK Riflis“ komanda paspaudė moksleivius ir išsiveržė į priekį. Po dviejų kėlinių rezultatas 26:37.

Trečiame ir ketvirtame kėlinyje Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  bandė vytis varžovus, žaidė greitą žaidimą, neleido lengvai ir laisvai žaisti priešininkams. Bet „KK Riflis“ susikaupė ir parodė savo charakterį. Komanda išlaikė dviženklį skirtumą, vis didino skirtumą. Varžovai gynėsi, trečio kėlinio antroje pusėje šiek tiek sumažino skirtumą, tačiau ketvirtame kėlinyje „KK Riflis“ iškovojo daugiau nei dviejų dešimčių persvarą ir išlaikė ją iki rungtynių pabaigos. Rungtynes rezultatu 53:78 laimėjo „KK Riflis“ komanda.

Rezultatyviausiai  Klaipėdos KM - „Tobula instaliacija“ komandoje žaidė: Mindaugas Dambrauskas 14 taškų.

„KK Riflis“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Kupšys 30 taškų, 16 atk. kam., Evaldas Paulauskas 20 taškų.

Kristupas Umantas Klaipėdos KM - „Tobula instaliacija žaidėjas: Visai neblogai žaidėm, gaila nepataikėm metimų, blogai apsigynėm, neatėjom į pagalbą iš kraštų. Daug įmetė mums iš po kašio. Na ir viskas.

Karolis Griškus „KK Riflis“ žaidėjas: Buvo labai geras kardio, prasibėgiojimas. Mes buvome fiziškai stipresni, lėtesni, sunkesni. Įsivėlėme į jų žaidimą, jie spaudė, tai viskas logiška. Mes daug daug bėgom į greitą puolimą, kas mums nėra palanku. Iš rezultato atrodo tikrai sunkesnė pergalė, negu yra iš tikrųjų. Ir jeigu ne Eimantas, neaišku, kaip čia būtų buvę. Gal ir nusiteikimas buvo netinkamas šiai dienai. Jaunimas šiaip gerai sportuoja, gerai treniruoti yra, tikrai treneris gerą darbą atlieka. Ačiū varžovams.