KVK grįžo į pergalių kelią, Brizas paskutiniame ketvirtyje sutriuškino Loft83

KVK grįžo į pergalių kelią, Brizas paskutiniame ketvirtyje sutriuškino Loft83 1188

Antradienio vakarą susitiko "shipping.fo"  ir „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos. Po netikėtų ir permainingų rungtynių, rezultatu 67:76, pergalę iškovojo „Klaipėdos valstybinė kolegija“.

Pirmojo kėlinio metu į priekį išsiveržė „shipping.fo“ komanda. Kėlinio viduryje buvo dviguba persvara 12:6. Komanda panašų pranašumą išlaikė visą likusį kėlinį. „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandai vis nepavyko priartėti ir sumažinti persvaros.

Antrojo kėlinio metu „shipping.fo“ pavyko išsaugoti pranašumą ir dar jį padidinti keliais taškais. Nors kėlinys sužaistas apylygiu rezultatu 15:13, tačiau „shipping.fo“ komanda žaidė labiau užtikrintą žaidimą nei varžovai.

Trečiasis kėlinys atnešė permainų. „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komanda visą kėlinį po truputį mažino skirtumą. Likus mažiau nei minutei pastaroji komanda išlygino rezultatą ir tai komandą užvedė. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 50:48, kai paskutinėmis sekundėmis „shipping.fo“ komanda įmetė dvitaškį metimą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje vyko apylygė kova. Tačiau „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komanda pataikė kelis tritaškius metimus, o tai išvedė iš pusiausvyros „shipping.fo“ komandą. „Shipping.fo“ komandos žaidėjai dar bandė pakeisti situaciją, tačiau varžovai žaidė per daug užtikrintai ir atrodė – buvo nuleistos rankos. Tuomet „Klaipėdos valstybinė kolegija“ leido sau lengvai padidinti persvarą. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:76 „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos naudai.

„Shipping.fo“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Lukas Bendikas 20 taškų, 7 atk. kam., Mindaugas Šikšnius 14 taškų.

Rezultatyviausiai "Klaipėdos valstybinė kolegija" komandoje žaidė: Donatas Liubinas 30 taškų, 7 atk. kam., Dovydas Deimontas 19 taškų, 8 atk. kam., 5 rez. perd., Ramūnas Pilipūnas 10 taškų.

"Klaipėdos valstybinė kolegija" ekipos žaidėjas Audrius Agintas: "Puiki pergalė, netikėjome, jog pavyks sugrįžti į rungtynes bei laimėti. Antroje rungtynių pusėje pradėjome pataikyti tritaškius metimus, susikoncentravome į gynybą, pradėjome dengtis „zona“ ir būtent tai mums padėjo atsitiesti. Pirmoje rungtynių pusėje šiek tiek strigome, kadangi neturime keleto pagrindinių žaidėjų, todėl reikėjo rasti naujus lyderius ir susistyguoti žaidimą. Varžovai, galbūt, per anksti patikėjo lengva pergale ir kiek atsipalaidavo, o mes, tuo tarpu, susikaupėme, sugrįžome į rungtynes ir iškovojome pergalę."

"Shipping.fo" komandos žaidėjas Mindaugas Šikšnius: "Sveikiname varžovus su pergale. Pirmoje varžybų pusėje atrodė kontroliavome rungtynes, susikūrėme nemažą persvarą, pataikėme savo metimus. Antroje rungtynių pusėje subyrėjo mūsų gynyba, varžovai pradėjo dengtis „zona", mes nepataikėme laisvų metimų, pabaigoje jie pataikė keletą tritaškių, ko pasėkoje ir laimėjo. Pagrindinė problema šiuo metu yra gynybą, turime kur stengtis ir tobulėti ateityje."

Antrose vakaro rungtynėse susitiko "Brizas" ir "Loft 83" ekipos. 3 rungtynes per pastarąją 7 dienų atkarpą sužaidę "Brizas" vyrukai iškovojo dar vieną pergalę įveikę varžovus 92:52.

Mačą itin sėkmingai puolime pradėjo Roberto Miliaus ir Eimanto Lukauskio vedama "Brizas" ekipa. Puolėjų reidų į baudos aikštelę nesustabdę varžovai leido "Brizas" ekipai pirmą ketvirtį laimėti 27:15. Antrame ketvirtyje rezultatas šiek tiek apsilygino, "Loft 83" bandė kibti į atlapus varžovams ir kovojo taškas į tašką.

Po ilgosios pertraukos apsūkų nemažinę "Brizas" rengė vieną greitą ataką po kitos taip didindami atotrūkį nuo varžovų. Per antrąją rungtynių pusę 47 taškus surinkęs "Brizas" varžovams leido pelnyti viso labo 21 taip susikraudami didžiulį pranašumą ir iškovodami pergalę rezultatu 92:52.

"Brizas" komandoje dvigubus dviženklius surinko Robertas Milius (31 taškas, 12 atk.kam.,) ir Eimantas Lukauskis pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 12 kamuolių.

"Loft 83" ekipoje Donatas Bumblys pelnė 20 taškų , Šarūnas Stalmokas pridėjo 15 taškų.

"Loft83" ekipos žaidėjas Aurimas Stuopelis: "Noriu pasveikinti varžovus su pergalė. Tiesiog mes dar treniruojames, bandom vienas kita labiau pajausti. Tą patį žaidimą, kaip sakant ne taip seniai pradėjome rinktis, trūksta susižaidimo. Kitas varžybas koncentruosimes ties gynyba, daugiausiai gal į gynyba, nes jo trūksta ir nepamiršime puolimo."

"Brizas" komandos žaidėjas Eimantas Lukauskis: "Šiandien susirinkome beveik pilna komanda, trūko vieno, gal dviejų žaidėjų. Galėjom protingiau sužaisti, gal nesužaidėm savo geriausio žaidimo. Šiandien bėgom, kovojome kamuolius. Krito greituose atakose, apsigynėm. Gynyba gal nebuvo įspūdinga labai, bet normalios varžybos. Kitas varžybas stengsimės kaip ir šias, galbūt daugiau pasitreniruosime derinius. Biški su mintimi labiau žaisti, koncentruočiau ir mėginsim tobulinti žaidimą."