Laurynas Stonkus - sausio mėnesio "Maistas Sportui" MVP

Laurynas Stonkus - sausio mėnesio "Maistas Sportui" MVP 2079

2024-ieji Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje prasidėjo įspūdingais individualiais pasirodymais, dramatiškomis ir atkakliomis kovomis dėl vietų turnyrinėje lentelėje. Fenomenalų pasirodymą surengęs "VPA Logistics" lyderis Laurynas Stonkus per rungtynes surinkęs 68 naudingumo balus tapo naudingiausiu sausio mėnesio žaidėju.

Pirmasis 2024-ųjų mėnuo ir sėkmingai sužaistos 3 rungtynės, iškovotos visos 3 pergalės leido Laurynui įsitvirtinti kaip naudingiausiam viso sezono žaidėjui. "VPA Logistics" ekipos žaidėjas rungtyniaujantis praktiškai be keitimų praėjusį mėnesį rinko po 36,6 taško per rungtynes atakuodamas krepšį užtikrintai iš artimos distancijos 44/62 dvit. (71%), 3/9 trit. (33%), 13/19 baud.met. (68%).

Negana to, kad Laurynas yra vienas geriausiai krepšį atakuojančių ir metimus susikuriančiu krepšininku, jis nepamiršta ir kovos dėl kamuolių ir savo komandos draugų. Pirmąjį šių metų mėnesį gynėjas atkovoja po 6,3 kamuoliu ir atlieka po 5 rezultatyvius perdavimus per rungtynes.

Kol kas naudingiausią savo sezono pasirodymą "VPA Logistics" ekipos lyderis surengė sausio 25-ąją kovoje su "BC Minimelts", kuriose jis tiesiog varė varžovus į neviltį pelnydamas daugiau kaip puse savo komandos taškų - 54 (24/33 dvit., 1/3 trit., 3/7 baud.met.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 kamuolius, išprovokavo net 11 pražangų.

Naudingiausiam mėnesio žaidėjui atitenka ilgamečio lygos partnerio "Maistas sportui" prizas. 


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti