LCC ir Brizas pasismagino sekmadienio vakarą triuškindami varžovus

LCC ir Brizas pasismagino sekmadienio vakarą triuškindami varžovus 1181

Gruodžio 15 dieną, sekmadienį Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse susitiko „LCC Tarptautinis Universitetas“ ir „Klaipėdos valstybinė kolegija“ komandos. Traumų išretinta „KVK“ ekipa nepajėgė pasipriešinti „LCC“ krepšininkams, kurie iškovojo lengvą pergalę rezultatu 93:59 (24:18, 26:5, 14:14, 29:22).

Pirmasis rungtynių kėlinys, bent jau pirmoji jo pusė žadėjo apylygę kovą, keletą kartų keitėsi pirmaujanti komanda, tačiau ketvirčio pabaigoje „LCC“  krepšininkai surengė keletą greitų atakų ir įgijo nedidelę persvarą 24:18.

Antrajame rungtynių ketvirtyje „KVK“ ekipos puolimas visiškai sustojo, pastarieji pataikė vos vieną iš devyniolikos mestų metimų ir per šį kėlinį sugebėjo pelnyti tik 5 taškus. Varžovai strigo puolime, o „LCC“ komanda, tuo metu, neturėjo jokių problemų renkant taškus. Pastarieji naudojosi varžovų klaidomis ir nepailsdami bėgo į vieną greitą ataką po kitos ir rinko lengvus taškus, kas leido įpusėjus rungtynėms susikrauti solidžią persvarą 50:23.

Po ilgosios pertraukos abi komandos neretai klydo ir įsivėlė į kiek chaotišką krepšinį su nemažai žaidybinio broko. Trečiasis kėlinys baigėsi lygiosiomis 14:14, „LCC“ išsaugojo turėtą pranašumą 64:37. Ketvirtasis rungtynių kėlinys jau buvo tik formalumas, nugalėtojas buvo aiškus, abi ekipos rungtyniavo be jokios įtampos. „LCC“ krepšininkai dar šiek tiek padidino turėtą persvarą ir iškovojo lengvą pergalę rezultatu 93:59.

„LCC Tarptautinis Universitetas“ rezultatyviausi žaidėjai: Dmytro Zhuravlov 26 tšk. 7 atk. kam., Maxim Leichyk 21 tšk. 16 atk. kam., Platon Khyzhniak 11 tšk. 8 atk. kam. 5 blk.

„Klaipėdos valstybinė kolegija“ rezultatyviausi žaidėjai: Donatas Liubinas 18 tšk. 15 atk. kam., Ramūnas Pilipūnas 11 tšk., Rytis Markauskas ir Rokas Grudzinskas po 10 tšk.

"Klaipėdos valstybinės kolegijos" komandos žaidėjo R. Pilipūno komentaras po pralaimėjimo: "Nebuvo mūsų daug pagrindinių žaidėjų, komanda po savaitgalio atėjo nepailsėjusi, žaidėm tragiškai šiandien."

"LCC Tarptautinis universitetas" komandos trenerio  komentaras po rungtynių: "Komanda šiandien sužaidė puikiai, sveikinu, ačiū varžovam."

Antrose sekmadienio vakaro rungtynėse, KLKML susitiko „BC Minimelts“ ir „Brizas“ ekipos. „Brizas“ šį vakarą rezultatu 71:103 iškovojo pergalę. (27:18,11:30,13:30,20:25)

Pirmame kėlinyje pirmus taškus pelnė „BC Minimelts“, penkias minutes vyko lygi kova, kėlinio pabaigoje „BC Minimelts“ sužaidė geriau ir laimėjo kėlinį rezultatu 27:18. Antrame kėlinyje „Brizas“ šovė į priekį, sumažino, bei persverė rezultatą, laimėjo kėlinį dešimčią taškų 11:30.

Po ilgosios pertraukos „Brizas“ nemažino apsuku, laimėjo kėlinį 13:30, ir abėjonių dėl nugalėtojų nebekilo. Ketvirtasis kėlinys bebuvo tik formalumas, ji laimėjo „Brizas“ 20:25 įsirašė lengvą pergalę rezultatu 71:103.

Rezultatyviausiai „BC Minimelts“ komandoje žaidė: Rokas Narkus 25 taškų, Dalius Kurmanskis 10 taškų, Aleksandr Kostiugov 8 taškai, 6 atk. kam.

„Brizas“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Kristpas Pozingis 24 taškai, Eimantas Lukauskis 18 taškų, Robertas Milius 16 taškų, 11 atk. kam., 3 rez. perd., Arminas Leliūnas 12 taškų, 11 atk. kam., 5 rez. perd.

"Brizas" ekipos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Šiandien buvome rimtai nusiteikę varžyboms, žaidėjai buvo užsivedę, netingėjome dirbti gynyboje, puolime dalinomės kamuoliu, susikūrėme geras progas bei jas išnaudojome. Džiaugiamės iškovota pergale, o varžovams šiandien tiesiog nepasisekė ir linkime jiems sėkmės kitose varžybose. "

"BC Minimelts" komandos treneris Mindaugas Žilys: "Labai prastai mums susiklostė šiandienos varžybos. Šiandien galėjome nuspręsti pirmosios savo sezono dalies likimą, tačiau tenka tai perkelti į sekančias rungtynes. Dabar tampame nevisiškais savo likimo šeimininkais, nes reikės sulaukti ir palankių rezultatų iš mūsų turnyrinės lentelės konkurentų. Prieš šias rungtynes iškovojome dvi pergales iš eilės, šiandien rungtynių pirmąjį kėlinį, taip pat, laimėjome pakankamai lengvai, turbūt per anksti patikėjome, jog galime žaisti su bet kuo ir skinti pergales, tai turbūt mus ir pražudė šį kartą. O po to leidau pažaisti visiems, kurie šiemet rungtyniauja mažiau ir šis rezultatas švieslentėje tikrai neatspindi jėgų skirtumo, varžovams linkiu sėkmės ir jei dar susitiksime šiame sezone – kova bus daug atkaklesnė."