LCC tarptautinis universitetas įsirašo pirmąją pergalę

LCC tarptautinis universitetas įsirašo pirmąją pergalę 1130

Gruodžio 1 dienos popietę Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje savo aikštelėje žaidė LCC Tarptautinis universitetas susitiko su "shipping.fo" ekipa. Po dramatiškos ir permainingos kovos pergalę paskutinėmis minutėmis iškovojo šeimininkai rezultatu 81:79.

Mačą puolime dominuojant pradėjo "shipping.fo" ekipa, kuri išnaudojo savo greitąjį puolimą ir per pirmą ketvirtį varžovams atseikėjo 30 taškų laimėdami jį 30:16. Antrame ketvirtyje ir toliau svečiai sėkmingai dominavo puolime ir padidino atotrūkį iki 17 taškų 51:34.

Po ilgosios pertraukos žaidimas apsivertė visiškai į priešingą pusę, pakeitę savo gynybos sistemą LCC Tarptautinis universitetas perėmė iniciatyvą į savo rankas ir mažino deficitą nuo varžovų. Po 3 ketvirčių pastarieji atsilikinėjo 58:63.

Lemiame ketvirtyje iniciatyvą perėmė šeimininkai, Pauliaus Piktuižio vadovaujamai ekipai pavyko persverti rezultatą savo naudai ir paskutinę rungtynių minutę iškovoti pergalę rezultatu 81:79.

"LCC Tarptautinis universitetas" gretose Dmytro Zhuravlov pelnė 26 taškus, Maxim Leichyk sąskaitoje 20 taškų ir 10 atk. kamuolių.

"shipping.fo" komandoje Rimantas Šimkus pelnė 16 taškų, Giedriaus Eiduko sąskaitoje 15 taškų.

"LCC Tarptautinis universitetas"  komandos treneris Paulius Piktuižis: "Komanda buvo tikrai labai nusivylusi, atrodo reikėjo tokio spyrio į užpakalį, kad pradėtų žaisti ir ypač nežinau iš kur žmones, bet komanda įgavo energijos, pradėjo geriau žaisti. Tiesiog labai nustebino ir su kiekvienu tašku jie pradėjo vis geriau, geriau ir geriau, ir rezultate turime pergalę pirmą."

"shipping.fo" Komandos treneris Mindaugas Šikšnius: "Varžybos kaip ir patys matet. Pirmą pusę - viskas buvo labai gerai, gerai puolem , pataikėm antrą pusę. Varžovai pastatė zonine gynybą, pradėjom strigti , metimai skrido pro šalį, na ir toks rezultatas, pabaigą patys matete. Arba vieni, arba kiti. Dėja, mums nepasisekė, sveikiname varžovus ir žinoma kovosim, kovosim ir turime ką veikti."