Martynas Stasytis pergalingu metimu atidarė 10-ąjį KLKML sezoną

Martynas Stasytis pergalingu metimu atidarė 10-ąjį KLKML sezoną 1046

Lapkričio 4 dienos vakarą įvyko pirmosios KLKML 10-ojo sezono rungtynės, kuriose tik paskutiniame ketvirtyje iniciatyvą perėmę Izoton vyrukai iškovojo sudėtingą pergalę rezultatu 72:70.

Nuo pirmų minučių aikštelėje dominavo Mindaugio Būgio treniruojama Klaipėdos valstybinės kolegijos ekipa, vyrūkai atrodė kur kas labiau motyvuoti ir jau po pirmo ketvirčio pirmavo 21:11. Antrajame ketvirtyje tęsėsi atkakli taškas į tašką kova ir prieš ilgąją pertrauką "KVK" pirmavo 37:27.

Po ilgosios pertraukos Izoton ekipa spaudė varžovus per visą aikštelė ir tai pasiteisino, jauni studentai dažnai klydo o tuo naudodamiesi varžovai buvo skirtumą sumažinę iki minimalaus. Paskutinėmis rungtynių minutėmis intriga pasiekė epogėjų, likus žaisti 18 sekundžių kamuolį savo rankose turėjo visą mačą atsilikininėję svečiai. Martyno Stasyčio reidas ir metimas skrodė tinkelį ir išvedėjo ekipą į priekį 72:70. Paskutinę ataką paruošę kolegijos studentai išvedė Ernestą Lukošių metimui iš toli, tačiau šis tikslo nepasiekė ir pirmąją pergalę sezone iškovojo Izoton.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Klaipėdos valstybinė kolegija" ekipoje Gvido Turausko sąskaitoje 19 taškų, Ernestas Lukošius pridėjo 16 taškų.

"Izoton" komandą į pergalę vedė Martynas Stasytis pelnęs 24 taškus, Edvinas Simenas pridėjo 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

,,IZOTON" komandos treneris Aurimas Rupšlaukis: ,,Varžybos labai sunkios, klampios, labai daug klaidų pirmajame ketvirtyje. Po to vyrai susiėmė, pradėjo žaisti ir matosi rezultatas. Nors varžovai atrodė pasiruošę, spaudimas juos paveikė."

,,Klaipėdos valstybinės kolegijos" ekipos žaidėjas Irmantas Kryžius: ,,Pirmos sezono varžybos geros - daug emocijų. Vedėm pirmus du kėlinius, trečiame varžovai pradėjo spausti, tada pasimetėm, pasipylė klaidos ir turbūt tai lėmė tokį rezultatą, kad pralošėm dviem taškais."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti