Nesėkmingi lygos debiutantų pasirodymai ir pirmasis triženklis taškų skaičius

Nesėkmingi lygos debiutantų pasirodymai ir pirmasis triženklis taškų skaičius 1061

BC „Saulės butai“ įtikinama pergale pradėjo 2019/2020 metų KLKML čempionatą, šiandieninėje akistatoje 93:38 (21:12; 23:7; 19:13; 30:6) sutriuškinę varžovus „Loft 83“.

Iki šimtojo taško BC „Saulės butai“ krepšininkams pritrūko tik 7 taškų, o savo pranašumą šioje dvikovoje pradėjo įrodynėti jau nuo pirmųjų minučių.

Jau antrame kėlinyje vedami į priekį Aivaro Umanto (22 taškai, 19 atkovotų kamuolių) visiškai palaužė „Loft 83“ krepšininkus ir pabėgo toli į priekį (44:19).

Tolimesnėje susitikimo eigoje “Saulės butai” komanda tik tolo nuo svečių, visiškai anuliuodami jų viltis iškovoti pergalę (93:38).

Naudingiausiai nugalėtojų gretose žaidė Aivaras Umantas pelnęs 22 taškus, atkovojęs 19 kamuolių ir surinkęs 40 naudingumo balų.

“Loft 83” : Šarūnas Stalmokas 19 tšk.; Marius Zaviliauskas 5 taškai; Arnas Varkalis, Leonas Uniokas ir Mantas Simonsvičius pridėjo po 4 taškus.

BC “Saulės butai”: Aivaras Umantas 22 taškai (19 atk.kam.); Rimvydas Puškorius 14 taškų (7 atk.kam.); Darius Joskaudas 13 taškų (8 atk.kam. 7 rez.perd.); Tomas Lenkimas 11 taškų

Rungtynių komentarai :

"Loft 83" komandos žaidėjas Šarūnas Stelmokas: "Sunkios varžybos, trūksta susižaidimo, nauja komanda, kiti nepažystami, gal susižaisim."

"BC Saulės Butai" komandos žaidėjas Mindaugas Riklevičius:  "Antros varžybos, atėjom visi, pradėjom žaisti susikaupę, varžovai nebuvo patys stipriausi, bet ačiū jiems už kovą, tad laukiam sekančių varžybų."

Antrose lapkričio 7 dienos varžybose susitiko „Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"“ ir „Veramiga“ komandos. Paskutiniame ketvirtyje „Veramiga“ palaužė savo varžovus rezultatu 94:72 (23:22; 19:12; 24:24; 28:14) ir iškovojo pirmąją šio sezono pergalę.

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko apylygiai, abi ekipos greitai prisirinko komandinių pražangų, tačiau nei vienai komandai nepavyko įgyti žymesnės persvaros, po pirmųjų dešimties žaidimo minučių minimalia persvara 23:22. priekyje „Veramiga“.

Antrajame rungtynių kėlinyje „Veramiga“ krepšininkai susikoncentravo į varžovų baudos aikštelę ir būtent iš ten rinko didžiąją dalį savo taškų. „Klaipėdos KM“ tuo metu strigo puolime, per antrąjį kėlinį pelnė tik 12 taškų ir įpusėjus rungtynėms atsilikinėjo rezultatu 42:34.

Po ilgosios pertraukos, jaunieji „Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"“ krepšininkai pradėjo „spausti“ varžovus per visą aikštę ir išprovokavo 8 varžovų klaidas, kurias vertė lengvais taškais greitajame puolime, tačiau to nepakako tam, kad sumažintų atsilikimą, kėlinys baigėsi lygiosiomis ir „Veramiga“ vis dar turėjo tą patį 8 taškų pranašumą 66:58.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Klaipėdos KM“ tris atakas iš eilės suklydo, o „Veramiga“ krepšininkai tuo pasinaudoję surengė tris greitas atakas ir įgijo dviženklę persvarą. Pastarųjų varžovai dar bandė aktyviai gintis, tačiau „Veramiga“ tolimais perdavimais nesunkiai įveikė varžovų presingą ir dar labiau padidino savo pranašumą bei užtikrintai laimėjo rungtynes rezultatu 94:72.

Veramiga rezultatyviausi žaidėjai: Edgaras Ilarionovas 19 tšk. 7 atk. kam., Gintas Daniulis 16 tšk. 10 atk. kam., Mindaugas Simaitis 16 tšk. 8 atk. kam., Vytautas Jaloveckas 15 tšk.

Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"“ rezultatyviausi žaidėjai: Žygimantas Ivanauskas 13 tšk., Viktoras Staponas 12 tšk., Emilis Maziliauskas 11 tšk.

Viktoras Staponas Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" žaidėjas, komandos kapitonas: "Šiek tiek pritrūko. Nesudirbome gynyboje, pralaimėjom "lentą", trūko kietos kovos ir neįmetėm savo metimų. Varžovai šiaip nebloga komanda. Nors aišku žaidėm ne prieš savo amžiaus vyrus, bet visai neblogai sukovojom."

Nerijus Tamošauskas „Veramiga“ treneris: "Iš mūsų pusės, tai galėjome ir geriau sužaisti. Visose srityse kažko pritrūko, tačiau bandysime gerinti. O jaunimas, mūsų akimis, tikrai gerai pasirodė, stengėsi, jų laukia gera ateitis."

Paskutinė šio vakaro akistata vyko tarp"Svajonių Krantas" ir "shipping.fo" , kurioje pirmasis rungtynių kėlinys prasidėjo rezultatyviomis atakomis, o  ketvirčio atroje pusėje Mindaugo Šikšniaus vedami svečiai atitrūko į priekį 28:17.

Antrame ketvirtyje lygos debiutantai "Svajonių Krantas" pristabdė varžovų puolimą, tačiau ir patiems sunkiai sekėsi rinktis taškus ko pasekoje prieš ilgąją pertrauką jie atilikinėjo 32:46.

Pirmąją pusę laimėję "shipping.fo" neleido atsikvėpti šeimininkams, padidinę rungtynių tempą padidino ir skirtumą iki 23-jų taškų. Ketvirtame ketvirtyje varžybos virto į bėk ir mesk kovą, kurioje kur kas geriau sekėsi 10 tritaškių metimų pataikiusiems "shipping.fo" vyrukams. Pirmąjį šimtąjį tašką šiame sezone pelnė jaunasis ekipos žaidėjas Nojus Pabrieža, po kurio metimo ovacijos kilo tiek iš žiūrovų, tiek nuo atsarginių suolelio, o komanda iškovojo užtikrintą pergalę 106:72.

"Svajonių krantas"komandoje Augustas Puida pelnė 21 tašką, Tomas Stagaitis pridėjo 13 taškų.

"shipping.fo"gretose galingą pasirodymą surengė Mindaugas Šikšnius pelnęs 32 taškus ir atlikęs 9 rez.perd.

"shipping.fo" ekipos žaidėjas Andrius Bernotas: "Sveikinu komandą su pergale, smagu pradėti taip sezoną. Sveikinu Paulių, kuris negali žaisti šiai dienai, bet gali būti mūsų treneriu. Smagu laimėti, tikiuosi, kad komanda taip rinksis į visas varžybas. Ačiū varžovams už gerą kovą."