Novatransa-Dsmile užsitikrino pirmąją vietą A grupėje

Novatransa-Dsmile užsitikrino pirmąją vietą A grupėje 1207

2020 Sausio 7-osios vakarą, Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse susitiko „Novatransa-Dsmile“ ir „shipping.fo“ komandos. Labai lengvą pergalę rezultatu 107:75 (29:16, 28:21, 26:15, 24:23). iškovojo „Novatransa-Dsmile“ komanda.

Pirmam kėlinį „Novatransa-Dsmile“ komanda iškarto šovė į priekį ir po pirmųjų dešimties minučių 29:16 priekyje buvo „Novatransa-Dsmile“ ekipa. Antrajame rungtynių ketvirtyje vaizdas aikštėje nepasikeitė. Po dviejų kėlinių ekipas jau skyrė dvidešimt taškų , 57-37 pirmavo „Novatransa-Dsmile“.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštei nepasikeitė, po trijų kėlinių nugalėtojas jau buvo aiškus, 83-52, pirmavo „Novatransa-Dsmile“. Ketvirtajame ketvirtyje komandos žaidė savo malonumui, lengvą pergalę rezultatu 107:75 šventė „Novatransa-Dsmile“
Rezultatyviausi žaidėjai :

„Novatransa-Dsmile“ rezultatyviausi žaidėjai: Karolis Jundulas, Mantas Montvila ir Vitalij Sokolov pelnė po 16 taškų, 15 taškų pridėjo Aidas Viršilas ir Tadas Adomauskas.

„shipping.fo“ rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Šikšnius 29 taškai, 9 atk. kam., 6 išprov. praž., Rimantas Šimkus 18 tašk. 7 atk. kam., Mantas Karoblis 9 taškai.

"Novatransa-Dsmile" ekipos treneris Vygantas Nagys: "Na, šiandien buvo Karolio gimtadienis, tai džiaugiamės, kad sužaidė kaip per gimtadienį ir padėjo iškovoti pergalę. Dėkojame varžovams už kovą ir džiugu grįžti į aikštelę po švenčių pergalingai."

"Shipping.fo" komandos žaidėjas Andrius Bernotas: "Varžybos, iš mūsų komandos pusės, gana padrikos, nesusirinkome visi žaidėjai, rungtynių pradžioje pridarėme klaidų, varžovai iš karto pabėgo į priekį ir išlaikė persvarą. Varžovų komanda, tiesiog, yra pajėgesnė visose pozicijose ir tikrai sunku prieš juos rungtyniauti. O mums, šiame sezone, vis dar trūksta susižaidimo, komandiškumo bei santarvės komandoje, todėl ir buksuojame."