Paaiškėjo stipriausios B grupės ekipos

Paaiškėjo stipriausios B grupės ekipos 1235

Aido Kurakino vadovaujama „Gintaro baldų“ ekipa 93:73 (29:15; 24:15; 17:20; 23:23) Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse nugalėjo Mindaugo Žilio „Minimelts“ krepšininkus.

Rungtynės prasidėjo Audriaus Mineikio bei Vitalijaus Taščenko taikliais metimais (5:0), tačiau varžovai nesutriko ir netrukus atsakė Edvino Valčiuko tritaškiu (5:3). Komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis pirmąsias penkias minutes, kol „Gintaro baldai“ surengė 7 taškų sausą atkarpą ir pabėgo į priekį dviženkliu skirtumu (21:11). Kėlinio pabaigoje Aido Kurakino žaidėjai vėl smaginosi ir pelnę 5 taškus be atsako, po dešimties žaidimo minučių jau turėjo 14 taškų rezervą 29:15. Vaizdas nesikeitė ir antrajame ketvirtyje, kuriame „Gintaro baldai“ ir toliau pranoko varžovus, o Žydrūno Sorokos dvitaškis kėlinio pabaigoje komandai buvo suteikęs net 26 taškų persvarą 51:25.

Po ilgosios pertraukos į rungtynes geriau grįžo „Minimelts“ krepšininkai, kurie pelnė 7 sausus taškus ir sumažino atsilikimą iki 16 taškų (53:37). Kėlinį Mindaugo Žilio auklėtiniai laimėjo (20:17), tačiau per pirmąją pusę įgytas deficitas sumažėjo neženkliai (70:50). Lemiamajame ketvirtyje komandos demonstravo lygų žaidimą (20:20), tačiau „Gintaro baldai“ išsaugojo gana didelį atotrūkį, susikrautą per pirmuosius kėlinius ir laimėjo susitikimą 93:73.

„Gintaro baldai“: Audrius Mineikis 20 taškų 7 atk/kam.; Vaidas Pažemeckas 20 taškų; Henrikas Majus 18 taškų, 7 atk/kam.; Vitalijus Taščenko 12 taškų.

BC „Minimelts“: Rokas Narkus 21 taškas, 8 atk/kam., 5 rez.perd.; Dalius Kurmanskis 13 taškų, 4 atk/kam.

BC ,,Minimelts" ekipos žaidžiantysis treneris Mindaugas Žilys: ,,Kas gerai - kad mūsų komanda išlaikė intrigą iki paskutinio turo. Šiandien sprendėsi ar mes išeisim į "Mero taurę" ar išeis ,,Brizas". Prastai, kad praradom galimybę pasiimti tašką. Pralaimėjom, bet pralaimėjom stipriai komandai - vienai iš 2020 metų taurės savininkų. Tikiuos mūsų komanda kitame etape sužais lygiai taip pat sėkmingai."

,,Gintaro Baldai" komandos treneris Aidas Kurakinas: ,,Tradiciškai sveikinu komandą su pergale. Baigėm pirmą etapą, dabar prasidės rimtesnės kovos, rimti priešininkai. Tikėjomės kovos, kaip ir varžovų treneris Mindaugas, buvo pažadėjęs ją duoti. Buvom kažkiek nukraujavę, tačiau buvo gera pradžia, geras puolimas, geras kamuolio judėjimas - viskas super."

Trečiadienio vakaro rungtynėse susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“  ir „Brizas“ komandos. Po nesunkios kovos, rezultatu 53:102, „Brizas“ komanda įveikė varžovus.

Pirmame kėlinyje „Brizas“ komanda išsiveržė į priekį ir palaikė dvigubai didesnį  taškų pranašumą, nei turėjo varžovai. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 16:32.

Antrasis kėlinys buvo tolygus, komandos žaidė apylygį žaidimą. „Klaipėdos krepšinio mokykla“ nenorėjo pasiduoti ir parodė savo charakterį. Įmetė nemažai tolimųjų metimų. Tačiau priartėti ar aplenkti varžovų nepavyko. „Brizas“ antrą kėlinį laimėjo dviem taškais, o rezultatas tapo 39:57.

Antroje rungtynių pusėje „Brizas“ komanda žaidė užtikrintai, greitai ir mažiau klydo. Tuo tarpu „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandai ėmė visai nesisekti. Komanda nebesusikaupė. Per trečią kėlinį komanda surinko 6 taškus, per ketvirtą pelno 8 taškus. Priešininkai pasinaudoję tokia padėtimi didino taškų persvarą. Ypač ketvirto kėlinio metu, „Brizas“ komanda triuškinančiai įveikė varžovus. Rungtynės baigėsi rezultatu 53:102.

Rezultatyviausiai "Klaipėdos krepšinio mokykla" komandoje žaidė: Dovydas Lengvys 26 taškai.

„Brizas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Lukauskis 22 taškai, Kristupas Pozingis 18 taškų, 7 atk. kam., Robertas Milius 16 taškai, Arminas Leliūnas 15 taškų, 7 atk. kam., Nerijus Lamsaitis 15 taškų, 7 atk kam..

Arminas Leliūnas „Brizas“ komandos žaidėjas: „trūko šiek tiek susikaupimo, drausmės, o varžovai jauni, greiti – jiems dar viskas prieš akis, neblogai juda, turi taiklias rankas, tiesiog buvom prispaudę juos“.

Paskutinėse trečiadienio rungtynėse, KLKML susitiko „BC Saulės butai“ ir „Baldininkas“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 91:52 gan nesunkią pergalę iškovojo „BC Saulės butai“ ekipa (18:10,21:13,20:12,32:17).

Pirmame kėlinyje sužaidus lygiai minutę, traumą patyrė „Baldininkas“ komandos žaidėjas Evaldas Vegertas, kuris paliko savo ekipą žaisti šešiese, po pirmojo kėlinio rezultatu (18:10) laimėjo „BC Saulės butai“. Antrame kėlinyje vaizdas nepasikeitė, „BC Saulės butai“ vis didino savo persvarą, ir po dviejų kėlinių rezultatas buvo (39:23) „BC Saulės butai“ komandos naudai.

Po ilgosios pertraukos „BC Saulės butai“ ir toliau didino savo pranašumą, laimėjo kėlinį rezultatu (20-12) bei prieš paskutinį kėlinį susikrovė saugų dvidešimtketurių taškų persvarą (59:35). Ketvirtasis kėlinys bebuvo tik formalumas, „BC Saulės butai“ turėdami daugiau jėgų, sužaidė galingai, laimėjo kėlinį (32:17) ir šventė gana lengvą pergalę rezultatu (91:52).

Rezultatyviausiai „BC Saulės butai“ komandoje žaidė: Aivaras Lūžys 16 taškų, 9 atk. kam., Rolandas Žilevičius pridėjo 12 taškų, 17 atk. kam., Mindaugas Riklevičius (10 rez. perd.), Aivaras Umantas, Valentinas Lucenko ir Valdas Štombergas pridėjo po 11 taškų.

„Baldininkas“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Rolandas Alutis 19 taškų, 8 atk. kam., Edgaras Kaunas 18 taškų, 8 atk. kam., Liudas Razma 6 taškai.

"Saulės butai" ekipos žaidėjas Aivaras Lūžys: "Rungtynes vertinu tikrai gerai, iškovota dar viena pergalė nemažu skirtumu. Visi galėjome pažaisti, buvo gera rotacija, komandoje vyrauja gera energija bei nusiteikimas, kas galiausiai ir duoda gerą rezultatą."

"Baldininkas" komandos žaidėjas Gytis Stučinskas: "Rungtynes, vienareikšmiškai, vertinu prastai, nors ir stengėmės kovoti, tačiau to neužteko, varžovai tiesiog buvo stipresni. Mūsų komandai trūksta susižaidimo, žaidimas yra labai statiškas, reikia daugiau treniruočių kartu bei keleto derinių puolime."

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!