Paguodos taurė - "Švarūs langai" komandos rankose

Paguodos taurė - "Švarūs langai" komandos rankose 1703

Balandžio 7 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos sezonas pasiekė finišo tiesiąją ir dėl pirmosios sezono taurės susikovė "Švarūs langai" ir "BC Saulės butai" ekipos. Toliašaudę artileriją užtaisę "Švarūs langai" varžovus užmėtė tolimais metimais ir sezoną vainikavo pergalinga nata iškovodami pergalę rezultatu 89:61

Paguodos taurės finalą itin sėkmingai pradėjo komandinį žaidimą ir taiklius metimus vieną po kito varžovams leidę "Švarūs langai" sužaidus kiek daugiau nei 7 minutes pastarieji jau pirmavo 20:8 o ketvirtį uždarė itikinamai 24:10.

Antrame ketvirtyje toliau taikliais tolimais metimais baudę varžovus "Švarūs langai" krovėsi vis solidesnę persvarą ir viršijo 20 taškų pranašumą. Po pirmosios rungtynių pusės jie pirmavo 50:28.

Po ilgosios pertraukos savo žaidimo neradę "BC Saulės butai" nerado priešnuodžių varžovų puolimui o patys stigdami energijos buvo priversti pripažinti užtikrintą varžovų pranašumą 61:89.

Rungtynių rezultatyviausi žaidėjai:

,,BC Saulės butai" ekipoje 12 taškų pelnė Tomas Lenkimas. Po 11 taškų surinko Valentinas Lucenko ir Darius Joskaudas.

,,Švarūs langai" komandoje 22 taškus įmetė Andrius Dagelis, po 20 taškų pelnė Edgaras Gervelis (12 atk.kam.) ir Mark Ostrovskij (15 atk.kam.).

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti