Paskutinis turas kupinas intrigų ir atkaklių kovų

Paskutinis turas kupinas intrigų ir atkaklių kovų 1241

Paskutinėmis mačo minutėmis "Veramiga" išplėšė pergale iš "LCC Tarpatutinis Universitetas" rankų įveikdami juos rezultatu 81:74

Energingiau pradėdami pirmąjį kėlinį "LCC Tarptautinis Universitetas" užėmė lyderiaujančios komandos vaidmenį. Prabėgus, kiek daugiau, nei trimis žaidimo minutėmis iniciatyvą perėmė jau varžovai, vedami Ginto Daniuliaus. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 12:19.

Antrojo kėlinio, pirmą pusę "Veramiga" ekipa nepaleido to ką susikūrė ir didino skirtumą jau iki 12 taškų. Tačiau klaidos gynyboje ir nesėkmingi bandymai užpulti varžovus, leido "LCC Tarptautinis Universitetas" ne tik sumažinti deficitą, bet ir persverti rezultatą savo naudai. Antrasis ketvertis baigėsi rezultatu 37:36.

Trečiasis kėlinys vyko taškas į tašką. Komandos demonstravo apylygį krepšinį. Tiek vienai, tiek kitai komandai teko užimti besivyjančios komandos vaidmenį. Tik mačo pabaigoje "Veramiga" ekipai pavyksta užbaigti kėlinį dviemis sekmingomis atakomis paeiliui ir nusinešti 3 taškų pranašumą. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 57:60.

Ketvirtajame kėlinyje vyko atkakli kova. Abi komandos atsakydamos į varžovų taškus taškais, išlaikė kulminaciją iki pat kėlinio pabaigos. Netaiklus metimai, bei klaidos puolime, suteikė galimybę "Veramiga" komandai padidinti skirtumą ir išplėšti pergalę. Paskutinis kėlinys baigėsi rezultatu 74:81.

Naudingiausi žaidėjai:

"LCC Tarptautinis Universitetas" rezultatyviausiai komandoje sužaidė: Yaroslav Gavrilin 19 taškų. 4 atk., kam. Maxim Leichyk 17 taškų. 2 atk., kam. Deimantas Juodka 15 taškų. 3 atk., kam.

"Veramiga" rezultatyviausiai komandoje sužaidė: Tomas Venslovas  18 taškų. 10 atk., kam. Edgaras Ilarionovas 17 taškų. 6 atk., kam. Simas Antužis 16 taškų. 6 atk., kam.

Rungtynių komentarai:

"Veramiga" ekipos treneris Nerijus Tamošauskas: "Geros varžybos, įtempta kova, abi komandos kovojo taškas į tašką, nei vienai nepavyko įsiveržti į priekį. Šį kartą mums pavyko neužmigti letargo miegu, kas mums dažniausiai nutinka, išlikome susikaupę iki pabaigos ir išsilaikėme paviršiuje. Varžovai vis dar jauni, fiziškai ne tokie stiprūs, galbūt pritrūko kiek patirties ir šalto proto pabaigoje."

"LCC Tarptautinis Universitetas" komandos žaidėjas Yaroslav Gavrilin: "Geros rungtynės, tik liūdna, kad pralaimėjome, rungtynių pabaigoje žaidėme gana chaotiškai ir pridarėme daug klaidų. Manau, jog tikrai galime rungtyniauti geriau ir pasistengsime tai parodyti kitose rungtynėse."

"Loft83" iškovojo pirmąją pergalę  ir nustūmė "Aktyvus Klaipėdos jaunimas"  į B grupės turnyrinės lentelės paskutiniąją vietą

Pirmasis kėlinys prasidėjo nerezultatyviu žaidimu, abi komandos daug klydo. Tiesa, fortūna labiau šypsojosi "Loft83", kuri per keturias žaidimo minutes pelnė 8 taškus ir laiminėjo 6 taškų skirtumu. Antroje kėlinio pusėje "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" pavyko panaikinti deficitą ir išsiveržti į priekį 4 taškais. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:18.

Antrajame kėlinyje užtinkrinčiau atrodė "Loft83" komanda. Viso ketvirčio metu vertė varžovus vytis, bei uoliai dirbti tiek gynyboje, tiek puolime. Priešpaskutine mačo minute Augustas Norkus pataikęs triejų taškų vertės metimą, persverė rezultatą "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" naudai. Po to, nei vienai komandai sėkmingai suregzti atakos nepavyko. Kėlinys baigėsi rezultatu 32:33.

Po ilgosios pertraukos "Loft83"  ekipa įrodinėjo, jog jie esą verti pergalės. Nepalikdami abejonių nuo pat pirmų kėlinio minučių, sudegino deficitą ir bėgo į priekį didindami savo taškų kraitį. Varžovams leisdami pelnyti tik 9 taškus. "Loft83" komanda laimėjo ketvirtį dviženkliu skirtumu. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 52:42.

Paskutiniame mačo kėlinyje: žaidimas buvo taip pat apylygis. Komandos demonstravo sinchronišką krepšinį. "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" nepavyko sumažinti turėto deficito, ko pasekoje "Lotft83" ekipa iškovojo pirmąją pergalę. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 64:55.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Ignas Domarkas 18 taškų. 10 atk., kam. Julius Ambraziūnas 11 taškų. 1 atk., kam. Lukas Gudaitis 10 taškų. 14 atk., kam.

"Loft83" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Šarūnas Stalmokas 17 taškų. 3 atk., kam. Mantas Simonavičius 17 taškų. 7 atk., kam.

"Loft 83" ekipos treneris Leonas Uniokas: "Pagaliau iškovota pirma pergalė, žaidėjai jau ilgai jos laukė, tai turėtų padėti vaikinams psichologiškai perlipti savo barjerą. Pergalę šiandien nulėmė mūsų patikima gynyba, taikėme zoninę gynybą ir tai tikrai suveikė prieš varžovus. Ir varžovams, ir mums patiems vis dar trūksta susižaidimo puolime, kartais metimai tikrai būna neparuošti, bet jie tiesiog įkrenta į krepšį, šiandien metimai sukrito, todėl ir laimėjome.  "

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Edgaras Jonkus: "Mūsų komandai daug ko trūko šiandien: vis dar stringame puolime, trūksta judėjimo aikštelėje, žaidžiame lėtą, statišką krepšinį, kai turėtume bėgti į greitas atakas, o gynyba, taip pat, mūsų negelbsti."

Trečiadienio vakarą, po nenuspėjamos kovos ir pratęsimo „Girandra“ komandą su sirena išplėšė pergalę rezultatu 73:74.

Pirmas kėlinys buvo apylygis. Nors pradžioje atrodė, kad labiau į priekį išsiveržusi „Girandra“ komanda, tačiau jau įpusėjus kėliniui Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda išlygino rezultatą 10:10. Paskui komandos keitėsi taikliomis atakomis. Ir pirmas ketvirtis baigėsi rezultatu 17:18 „Girandra“ naudai.

Antro kėlinio metu Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda atsidarė pelnydama taškus ir paskui visą kėlinį nekrito taiklūs metimai. Tuo tarpu „Girandra“ komanda galėjo atitolti nuo varžovų. Tačiau paskutinę minutę Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda atsigavo, pelno taškų, o paskutinėmis kėlinio sekundėmis įkrito ir tolimas metimas. Tai padėjo šiek tiek sumažinti skirtumą. Antras kėlinys baigėsi rezultatu 36:35.

Trečio kėlinio metu susiėmė ir užsivedė Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija" komanda. Pradėjo labiau spausti varžovus, to pasekoje laimėjo kėlinį 17:13. Tačiau tai rezultatą tik sušvelnino, bet aplenkti „Girandra“ komandos nepavyko. Ketvirtame kėlinyje „Girandra“ komanda ir toliau nepajėgė susiimti ir pasipriešinti varžovams. Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda ir toliau mažino persvarą. Ne tik laimėjo kėlinį rzultatu 19:14, bet ir išplėšė lygiąsias. Ketvirtas kėlinys baigėsi lygiosiomis 62:62.

Pratęsimo pradžioje Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda šėlo. Krito metami metimai ir moksleiviai išsiveržė į priekį. Tačiau „Girandra“ nepasidavė, kovojo iki galo ir priartėjo prie nutolusių varžovų. Rezultatas krypo tai vienos, tai kitos komandos naudai. Likus dviem sekundėms priekyje dviem taškais buvo Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda. Po minutinės pertraukėlės, paskutinę sekundę „Girandra“ komanda pelnė tritaškį metimą ir išplėšė pergalę, rezultatu 73:74.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komandoje žaidė: Emilis Maziliauskas 21 taškų, 7 atk. kam., Lukas Barkauskis 11 taškų.

„Girandra“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Kęstas Barvydas 33 taškai, 11 atk. kam., Laimonas Remeikis 11 taškų.

Techninėmis pražangomis nubausti Egidijus Juostas ir Algirdas Ramanuskas.

Laurynas Vadopalas „Girandra“ komandos žaidėjas: „Norim iš karto atsiprašyti, nes jie vertesni buvo pergalės ir labai gerai žaidžia. Gavosi kaip gavosi, pabaigoje sukrito. Sveikinu komandą, o varžovams dar visos pergalės priešakyje.“

Paskutinėje vakaro dvikovoje "Kredito garantas" susitiko su "VPA Logistics" ekipa. Nuo pirmų mačo minučių į priekį išsiveržę "Kredito garantas" išlaikė savo susikrautą persvarą ir iškvojo pergalę rezultatu 81:65.

Ekipos pirmame ketvirtyje rodė gynybinio pobūdžio krepšinį, kuriame atrodė jog bando apšilti kojas o po 10 minučių minimaliu skirtumu 13:12 pirmavo "Kredito garantas". Antrame ketvirtyje didžiulę roataciją ant suolelio turintys "VPA Logistics" nerado savo žaidimo gynyboje, greičiu varžovus lenkę šeimininkai ketvirtį laimėjo 27:14 ir susikrovė dviženklę persvarą 40:26.

Po ilgosios pertraukos žaidimas bangavo, "VPA Logistics" surengia sėkmingesnę atkarpą ir sumažina deficitą iki 5-7 taškų, tačiau iškart varžovai atsako sėkmingomis atakomis ir skirtumas vėl tampa dviženklis. Iki rungtynių pabaigos banguotą žaidimą demonstravusios ekipos baigė rezultatu 81:65 "Kredito garantas" naudai.

"Kredito garantas" ekipoje Lukas Petkevičius pelnė 29 taškus, Mantas Jonikas pridėjo 15 taškų.

"VPA Logistics" gretose 20 taškų pelnė Linas Kontrimas, Marius Bakanas pridėjo 11 taškų.

"Kredito Garantas" ekipos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Na ką, varžybos buvo gana lengvos, atėjom pusiau nusiteikę žaisti, tritaškiai metimai gal kaikuriems netaip pakrito, jeigu būtų pakritę, galbūt būtumėm dar geriau sužaidę, žodžiu lengvos varžybos, lengvi priešininkai, ačiū.."

"VPA Logistics" komandos žaidėjas Gvidas Šmatavičius :"Pralaimėjom, perdaug praleidom realiai, turėjom daug žmonių, galėjom naudoti komandines baudas, ir dėl puolimo nesustabdėm, davėm į dešinę ranką eiti daug, realiai visi per dešinią pusę ir ėjo, taip draskė mūsų gynybą ir mėtė laisvus metimus."

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!