Prasidėjo KLKML rungtynių maratonas

Prasidėjo KLKML rungtynių maratonas 1054

Lapkričio 6 dienos vakarą buvo sužaistos 3 rungtynės, kuriose netrūko atkaklių dvikovų. Pirmieji į kovą stojo "Brizas" ir "Kredito Garantas" ekipos.

Prasidėjus rungtynių laikui, puikiai įsibėgėjo ,,Kredito garanto" komanda. Po varžovų 10-ies taškų spurto ,,Brizas" buvo priverstas stabdyti įsibėgėjusius varžovus minutine pertrauka. Kėlinio gale rezultatas buvo sušvelnintas, tačiau vis dar pirmavo ,,Kredito garantas" rezultatu 18:22.Antrajame kėlinyje vyko apylygė kova, rezultatas smarkiai nesikeitė ir pirmą varžybų pusę ,,Kredito garantas" turėjo pranašumą, rezultatu 32:34.

Antroji varžybų pusė buvo "karštesnė". Rezultatas buvo apylygis, kol ,,Brizo" krepšininkai neišvedė komandos į priekį 10-ies taškų persvara. Likus vos kelioms minutėms iki varžybų galo ,,Kredito garanto" žaidėjas Mantas Jonikas trimis iš eilės taikliais tritaškiais sugebėjo sužlugdyti varžovus. Per likusį laiką ,,Kredito garanto" krepšininkai puikiai gynėsi ir užtvirtindami pergalę sugebėjo sumesti kelis taškus į varžovų krepšį. Varžybos baigėsi ,,Kredito garanto" triumfu, rezultatu 68:73.

"Kredito garantas" ekipos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Varžybas tikrai pradėjome labai gerai, pirmajame kėlinyje turėjome 10-12 taškų persvarą, po to varžovai pasivijo ir galiausiai pabaigoje įsiveržė į priekį. Mes jau buvome beprarandą viltį, tačiau keli taiklūs tritaškiai metimai padėjo sugrįžti į rungtynes ir netikėtai laimėjome, visai kaip "Žalgiris" prieš "Fenerbahce" praėjusią savaitę."

"Brizas" komandos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Iš esmės žaidėme gan gerai, tiesiog prastai pradėjome rungtynes ir prastai sužaidėme rungtynių pabaigą. Varžovai tritaškiais metimais mus "nužudė" pabaigoje ir labai gaila, kad pralaimėjome."

Antrose vakaro rungtynėse susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“ ir „VPA Logistics“ komandos. Pastaroji šį vakarą po atkaklios kovos nugalėjo žaidėjus žaidžiančius namuose rezultatu 55:64.

Rungtynių pradžia abiems komandoms nebuvo itin rezultatyvi. „VPA Logistics“ po kurio laiko įsibėgėjo ir privertė varžovus sunerimti. Tačiau moksleiviai nenusileido ir pasivijo priešininkus. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 14:18 „VPA Logistics“ komandos naudai.

Antrajame kėlinyje vyko tolygi kova . Įpusėjus antrajam ketvirčiui buvo 5 taškų skirtumas. Prieš ilgąją pertrauką Klaipėdos krepšinio mokyklos auklėtiniai kiek priartėjo prie varžovų ir paliko dviejų taškų skirtumą.. Rezultatas po dviejų kėlinių 32:34.

Trečiajame ketvirtyje „VPA Logistics“ komanda parodė savo charakterį, spurtavo ir įsiveržė į priekį. Šio kėlinio pirmoje pusėje „Klaipėdos krepšinio mokykla“  komanda nepelnė taškų ir skirtumas išaugo iki 14 taškų. Tačiau antroje pusėje moksleiviai susiėmė, sumažino skirtumą iki 7 taškų ir neleido varžovams didinti pranašumo.  Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 43:50.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda dar sumažino skirtumą, tačiau priešininkų taiklūs tolimi metimai išmušė iš vėžių. „VPA Logistics“ komanda nutolo ir nebeleido varžomas priartėti. Po keturių kėlinių rezultatas 55:64.

Rezultatyviausiai „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandoje žaidė: Dovydas Lengvys 21 taškas, 5 rez. perd.,  Kristupas Burneika 13 taškų.

VPA Logistics“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Ernestas Marcinkevičius 18 taškų, Marius Bakanas 16 taškų, 10 atk. kam..

Kristupas Burneika „Klaipėdos krepšinio mokyklos“ žaidėjas: Rungtynės buvo gan neblogos. Varžovai turėjo tiek ūgio, tiek fizinį pranašumą. Mums tikrai neblogai sekėsi ir pralaimėjom visai nedideliu skirtumu.

Gvidas Šmatavičius „VPA Logistics“ žaidėjas: Varžybos sekėsi blogai. Galėjome laimėti didesniu skirtumu. Bet yra kaip yra. Galėjau nevėluoti į varžybas, būčiau daugiau žaidęs ir būtume didesniu pranašumu laimėję.

Paskutinėje vakaro dvikovoje susitiko lygos debiutantai "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" ir praėjusių metų Mero taurės vicečempionai "Gintaro baldai", kurie nuo pirmų minučių mokė jaunimą žaidimo paslapčių ir įveikė juos 97:64.

Nuo mačo pradžios vicečempionai parodė, jog yra nusiteikę itin rimtai pradėti sezoną ir kovoti su kiekvienu varžovu nuo pirmos akimirkos. Įpusėjus ketvirčiui komandas jau skyrė dviženklis pranašumas, kurį išsaugodami "Gintaro baldai" laimėjo ir pirmąją rungtynių pusę 48:25.

Po ilgosios pertraukos Danieliaus Gailiaus vedamas "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" dar bandė kovoti su patyrusiais miesto lygos žaidėjais, tačiau varžovai paspartinę puolimą nutolo dar labiau ir iškovojo užtikrintą pergalę 97:64.

"Aktyvus Klaipėdos Jaunimas" komandas žaidėjas Danielis Gailius: "Varžovai buvo daug stipresni negu mes, nebuvo čia prieš ką žaisti jiems".

"Gintaro Baldai" komandos treneris Aidas Kurakinas : "Sveikinu savo komandą su pirmą pergalę šiame sezone, smagu, jog sezonas prasidėjo. Na ir šiandien turbūt tokios treniruočių tipo varžybos, pasilakstėm, visi pasižaidė, smagu, gerų kovų visiems, susitiksim, kovosim".