11-ojo sezono starte Amber triuškinantis sugrįžimas ir Girandros užtikrinta pergalė 1480

Spalio 26 dienos vakarą prasidėjo 11-asis Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos sezonas. Pirmojoje sezono dvikovoje susitiko "Girandra" ir "shipping.fo" ekipos.

Sezono pradžioje akivaizdžiai ne pirmas rungtynes jau kartu žaidžiantys "Girandra" vyrukai spruko iškart nuo varžovų, vos 5 į rungtynes susirinkusi "shipping.fo" buvo priversti vytis varžovus 19:30.

Po ilgosios pertraukos įsivažiavę "shipping.fo" pradėjo mažinti varžovų atotrūkį, atkakliai kovodami dėl kiekvieno kamuolio ketvirtame ketvirtyje prarado vieną žaidėjų - Andrių Bernotą, kuris nesėkmingai nusileidęs ant žemės susižeidė koją, 4 prieš 5 likę "shipping.fo" nebeturėjo šansų iškovoti pergalės ir sezoną pradėjo pralaimėjimu 45:68.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Girandra" komandoje galingą dublį surinko Kęstas Barvydas pelnęs 29 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių.

"shipping.fo" gretose Mantas Karoblis ir Tomas Dabravolskis surinko po 14 taškų.

Antroje vakaro dvikovoje susitiko po pertraukos į lygą sugrįžusi "Amber" ekipa, kuri daugiau nei užtikrintai rezultatu 90:61 įveikė Veramiga-Vizidenta .

Rungtynės patyrusi "Amber" ekipa pradėjo spurtu į preikį 8:2, tačiau pabudę varžovai iškart grįžo į rungtynes ir rezultatas išsilygino. Antrajame ketvirtyje pasipylė "Veramiga-Vizidenta" klaidos, chaotiškas žaidimas o tuo pasinaudoję varžovai rengė vieną greitą ataką po kitos ir susikrovė dviženklę persvarą rezultatu 49:18.

Po ilgosios pertraukos skirtumas tarp ekipų augo, aukštaūgius po krepšiais ir jaunimą greitose atakose išnaudoję "Amber" susikrovė solidžią persvarą, kurią laikė iki pat rungtynių pabaigos, kurią sėkmingiau sužaidę varžovai sušvelnino deficitą iki 29 taškų.

"Amber" gretose Remigijus Kasparavičius pelnė 18 taškų ir atkovojo 12 kamuolių.

"Veramiga-Vizidenta" gretose galingą dublį surinko Tomas Venslovas pelnęs 16 taškų ir sugriebęs net 19 kamuolių.