Sezono startas - lapkričio 4 d. Paskelbtas tvarkaraštis

Sezono startas - lapkričio 4 d. Paskelbtas tvarkaraštis 1044

Lapkričio 4 dieną startuoja Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos 10-asis sezonas.

Atidarymo rungtynėse susitiks ilgamečiai lygos dalyviai, Klaipėdos valstybinė kolegija kuri savo aikštelėje priims puikiai pirmąjį Baltijos bendruomenės taurės etapą įveikusius Izoton. Rungtynių pradžia 19:45 val., Klaipėdos valstybinės kolegijos sporto salėje adresu Bijūnų g. 10.

Pirmojo grupių etapo tvarkaraštį galite rasti : http://www.klaipedoslyga.lt/tvarkarastis

Primename komandų vadovams bei treneriams, kad sekančios savaitės rungtynių laikas, vieta gali būti derinama iki einamosios savaitės penktadienio. Taip pat abipusių komandos vadovų sutarimu lyga gali perkelti rungtynes.

 ************************************************************

Nuostatų ištrauka.

3.9 Čempionato tvarkaraštis. Rungtynių data ir laikas.
3.9.1 Čempionato tvarkaraštis derinamas su vyriausiąją rungtynių sekretore.
3.9.2 KLKML taurės čempionatas vykdomos 2019 m. lapkričio – 2020 m. balandžio mėnesiais, visų dalyvaujančių komandų nuomojamose sporto salėse.
3.9.3 Komandos, neturinčios savo sporto salės žaidžia išvykose arba organizatorių nurodytoje salėje.
3.9.4 Rungtynės gali būti žaidžiamos bet kurią savaitės dieną, tačiau jų pradžia darbo dienomis galima ne anksčiau 17.45 val. ir ne vėliau 20.45 val., o savaitgaliais – ne anksčiau kaip 10.00 val. Finalinės serijos rungtynės bus žaidžiamos Klaipėdos sporto bazių valdymo centro salėje.
3.9.5 Dėl rungtynių laiko, kuris nėra numatytas 3.9.4 punkte, gali sustarti abi žaidžiančios komandos ir informuoti KLKML direktorių.
3.9.6 Komanda reguliariajame sezone turi teisę mokamai pakeisti savo rungtynių tvarkaraštį, jei iki rungtynių pradžios liko 7 arba daugiau dienų. Tvarkaraščio pakeitimo kaina 30 eurų. Norėdama nemokamai keisti tvarkaraštį susidomėjusi komanda privalo informuoti KLKML vyr. sekretorę iki penktadienio sekančios savaitės rungtynėms.
3.9.7 Komandai, nesugebėjusiai pakeisti rungtynių laiko ir vietos ir dėl to neatvykusiai į rungtynes, yra įskaitomas pralaimėjimas rezultatu 0:20 ir skiriama 0 taškų turnyrinėje lentelėje. Komanda, be pateisinamos priežasties pakartotinai neatvykusi žaisti, varžybų vykdytojo sprendimu gali būti pašalinta iš turnyro.
3.9.8 Komanda, neatvykusi į rungtynes be pateisinamos priežasties ir apie tai nepranešusi iš anksto raštiškai, turi sumokėti 60 eurų baudą. Baudą komanda turi sumokėti iki kitų rungtynių, kuriose ji turi žaisti pagal oficialų turnyro tvarkaraštį. Nesumokėjus baudos, komandai neleidžiama žaisti (įskaitomas pralaimėjimas 0:20). Bauda gali būti sumokama vyr.sekretorei arba čempionato atstovui prieš rungtynes.
3.9.9 Prasidėjus atkrintamosioms varžyboms komandos negali keisti varžybų laiko.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti