shipping.fo rebilituojasi po pralaimėjimo, Novatransa-Dsmile smaginosi puolime

shipping.fo rebilituojasi po pralaimėjimo, Novatransa-Dsmile smaginosi puolime 1147

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygoje rungtynėse tarp „shipping.fo“ ir „Girandra“ sunkioje kovoje išgyveno „shipping.fo“ ekipa, paskutinėse minutėse perlaužusi rungtynių rezultatą ir išplėšusi pergalę 84:81 (17:23; 22:22; 17:22; 28:14).

Nors pirmuosius tris taškus pelnė Rimantas Šimkus („shipping.fo“) ir išvedė savo komandą į priekį (3:0) – tai buvo vieninteliai taškai pelnyti per beveik 5 minutes. Varžovai sumetė 12 „sausų“ taškų ir šoktelėjo į priekį 12:3. Pirmame ketvirtyje geriau sekėsi žaisti „Girandra“ ekipai, kuri visą laiką pirmavo. Baigiantis kėliniui „shipping.fo“ pavyko kiek sumažinti atsilikimą, tačiau rezultato persverti nepavyko (23:17).

Antrame ketvirtyje ir toliau tęsėsi intensyvi kova, kurioje „Girandra“ komandą į priekį tempė Aurimas Girskis ir Laimonas Remeikis. Sužaidus pirmas dvi minutes Rimantas Girskis smeigė tolimą metimą ir sukūrė savo ekipai dviženklį pranašumą (30:19). „shipping.fo“ sunkiai sekėsi stabdyti įsibėgėjusius varžovus, tačiau kėlinio pabaigoje vis tik pavyko sumažinti deficitą (45:39).

Trečiojo ketvirčio pradžioje „shipping.fo“ buvo pavykę priartėti, tačiau jų įsibėgėjimą vėl stabdė varžovų rezultatyvios atakos. Įpusėjus kėliniui „Girandra“ komanda sužaidė puikią atkarpą ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki 16 taškų (62:46), bet baigiantis ketvirčiui vėl geriau sužaidė „shipping.fo“ ir atsilikimas sumažėjo (67:56).

Lemiamą kėlinį „Girandra“ pradėjo 7:0 (73:56) ir atrodė, jog rungtynių baigtis aiški, tačiau sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes, „shipping.fo“ pakilo į paskutinį šturmą. Iniciatyvos ėmėsi Mindaugas Šikšnius bei Paulius Stonis, skirtumas tarp ekipų pradėjo tirpti ir likus žaisti dvi minutes komandas skyrė tik 2 taškai (80:78). Baigiantis ketvirčiui vienoje iš paskutinių atakų Pauliaus Stonio ranka nesudrebėjo ir jis smeigė tritaškį, išvedusį komandą į priekį (80:81). Aurimas Girskis atsakė dvitaškiu lyginančiu rezultatą (81:81). „Girandra“ ekipai užpulti nepavyko, o Rimantas Šimkus ir Mindaugas Šikšnius padėjo tašką – 84:81.

„Girandra“: Aurimas Girskis 30 tšk. (7 atk.kam.); Laimonas Remeikis 22 tašk. (11 atk.kam.)

„shipping.fo“: po 19 taškų pelnė Mindaugas Šikšnius ir Rimantas Šimkus (9 atk.kam.); po 14 taškų pridėjo Lukas Bendikas (7 atk.kam.) ir Pauliuss Stonis (5 atk.kam.)

Rungtynių komentaras:

"shipping.fo" komandos žaidėjas Mindaugas Šikšnius: "Na visų pirma, noriu pasveikinti vyrus su pergale. Žiauriai gerai, nepasidavėm, nors turėjome minus šešiolika, man atrodo, bet parodėm charakterį. Atlošėm, gale galbūt daugiau, daugiau suaktyvinom gynybą, kelis kartus pavyko kamuolius perimti reikiamu metu. Varžovai nepataikė, atkovojome kamuolių ir to pasekoje vis keliais taškais laiminėjome."

Antose šio vakaro Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse susitiko „Novatransa-Dsmile“ ir „IZOTON“ komandos. Įspūdingai rungtyniavę Mantas Tomaševičius 26 taškai 10 atk. kam. ir Vitalij Sokolov 10 taškų, 10 atk. kam. 6 blokai atvedė „Novatransa-Dsmile“ ekipą į lengvą pergalę rezultatu 110:58 (25:15, 25:17, 25:10, 35:16).

Pirmo kėlinio pirmas dvi minutės vyko tarsi "žvalgyba", abi komandos apsikeitė netaikliais metimais, metimai skriėjo pro šalį. Po pirmųjų dešimties minučių 25:15 priekyje buvo „Novatransa-Dsmile“ ekipa.

Antrajame rungtynių ketvirtyje vaizdas aikštėje išliko panašus. Tęsėsi „Novatransa-Dsmile“ dominavimas, kas leido „Novatransa-Dsmile“ ne tik išlaikyti, bet  ir šiek tiek padidinti savo pranašumą. Po dviejų kėlinių „IZOTON“ ekipa jau turėjo dviženklį deficitą - 50:32.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštei nepasikeitė, „Novatransa-Dsmile“ apsuku nesumažino. pertraukėlės. Po trijų kėlinių 75-42 priekyje „Novatransa-Dsmile“.

Ketvirtajame ketvirtyje „Novatransa-Dsmile“ komandos persvara vis augo, bei iškovojo lengvą, užtikrintą pergalę rezultatu 110:58.
„Novatransa-Dsmile“ Fantastiškai pataikė tritaškius 12/23 52,2% prieš varžovų vos 8/41 19,5%

Rezultatyviausi žaidėjai :

„Novatransa-Dsmile“ rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Tomaševičius 26 taškai 10 atk. kam., Aidas Viršilas 16 taškų 10 rez. perd., Vitalij Sokolov 10 taškų, 10 atk. kam. 6 blokai.

„IZOTON“ rezultatyviausi žaidėjai: Mindaugas Kundrotas 12 tšk., Tomas Užpurvis 10 tšk., Aurimas Jurčys 9 tšk.

"IZOTON" ekipos žaidėjas Aurimas Jurčys: "Šiandien mūsų komanda į rungtynes atėjo nusiteikusi gana vidutiniškai. Pirmuosius du kėlinius bandėme rungtyniauti, o antroje rungtynių pusėje pasipylė klaidos, prasidėjo pykčiai tarp komandos narių ir galiausiai nuleidome rankas. Nebesistengėme gynyboje ir rezultatas tai atspindi. Sveikiname varžovus, o mes kitose rungtynėse stengsimės reabilituotis."

"Novatransa-Dsmile" komandos treneris Vygantas Nagys: "Dėkojame varžovams už kovą pirmąją rungtynių pusę. Gaila, kad ne visiem įdomu žaist krepšinį , įdomiau tarpusavy aiškintis. Laukiam kitos savaitės dvikovų. Ačiū teisėjams, sekretoriatui ir žinoma mūsų fanams."