shipping.fo susitvarkė su Veramiga ekipa

shipping.fo susitvarkė su Veramiga ekipa 1229

Vienintelėse antradienio rungtynėse, KLKML susitiko „Veramiga“ ir „shiping.fo“ ekipos. Šį vakarą rungtynėse rezultatu 52:71 pergalę iškovojo „shipping.fo“ ekipa (14:10,14:22,7:23,17:16).

Pirmame kėlinyje, pirmasias penkias minutes vyravo gynybinis krepšinis, po pirmu penkių minučių rezultatas buvo 9:6 „Veramiga“ naudai , per likusias penkias minutęs vaizdas nepasikeitė, kėlinys baigėsi gana nerezultatyviai (14:10) pirmavo „Veramiga“. Antrame kėlinyje vaizdas kiek pasikeitė, abėjom komandom žymiai geriau sekėsi pelnyti taškus, „shiping.fo“ sužaidė kiek rezultatyviau ir išėjo ilsėtis pirmaudami keturiais taškais (36:22).

Po ilgosios pertraukos „shiping.fo“ startavo galingai, sužaidė penkių minučių atkarpa 0:12 ir laimėjo kėlinį rezultatu 7-23 bei prieš paskutinį kėlinį susikrovė saugų dvivešimties taškų persvarą (35:55).
Ketvirtasis kėlinys bebuvo tik formalumas, „shiping.fo“ pergalės nebepaleido iš savo rankų, ir šventę pergalę rezultatu (52:71).

Rezultatyviausiai „Veramiga“ komandoje žaidė: Tomas Venslovas 12 taškų, 11 atk. kam., Edgaras Ilarionovas pridėjo 9 taškus, Kęstutis Smailys ir Vytautas Jaloveckas (6 atk. kam.) po 8 taškus.

„shiping.fo“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Rimantas Šimkus 15 taškų, Mindaugas Šikšnius 14 taškų, 5 atk. kam., 7 rez., perd., Paulius Stonis 12 taškų, po 10 taškų pelnė Mantas Karoblis ir Karolis Gailiūnas (15 atk. kam.).

Rungtynių komentarai:

"Veramiga" ekipos treneris Nerijus Tamošauskas: "Apie varžybas sunku kažką ir pasakyti, tiesiog sveikiname varžovus ir linkime kuo greičiau pasveikti traumą patyrusiam žaidėjui."

"Shipping.fo" komandos žaidėjas Mindaugas Šikšnius: "Varžybos ganėtinai neblogos, rungtynių pradžioje įsivėlėme į klampų žaidimą, prametėme tolimus metimus, varžovai gana aktyviai gynėsi pirmuosius du kėlinius. Po ilgosios pertraukos pradėjome žaisti aktyviau, daugiau atakavome, pataikėme savo metimus. Aišku, gaila, kad mūsų žaidėjas (Rimantas Šimkus) patyrė traumą. Ačiū varžovams už kovą ir sėkmės tolesniuose etapuose."