Stringantys EŽT čempionai bei įsibegėjantys Girandra ir shipping.fo

Stringantys EŽT čempionai bei įsibegėjantys Girandra ir shipping.fo 1171

Ketvirtadienio vakarą KLKML susitiko „VPA Logistics“ ir „Baldininkas“ ekipos. „Baldininkas“ šį vakarą rezultatu 73:82 iškovojo pergalę. (23:22,13:12,18:21,19:27)

Pirmame kėlinyje „VPA Logistics“ komanda žaidė agresyviau, ir taikliais metimais isiveržė į priekį, susikrovė 9 taškų persvarą (18:9), tada savo spurtą surengė „Baldininkas“ kėlinį laimėjo rezultatu 5:13 ir turėjo vieno taško deficitą 23:22. Antrame kėlinyje vyravo atsargesnis žaidimas, abi komandos koncentravosi į gynybą nei į puolimą, po dviejų kėlinių ekipas skyrė 2 taškai. 36:34 „VPA Logistics“ komandos naudai.

Trečiame kėlinyje taiklesni buvo „Baldininkas“ ekipa, laimėjo kėlinį 18:21 ir po trečiojo kėlinio „Baldininkas“ jau turėjo vieno taško pranašumą, 54:55.
Ketvirtajame kėlinyje galiausiai spurtavę „Baldininkas“ ekipa, laimėjo kėlinį 19:27, išsaugojo savo susikrautą pranašumą, ir šventė pergalę rezultatu 73:82.

Rezultatyviausiai „VPA Logistics“ komandoje žaidė: Linas Kontrimas 19 taškų, Ernestas Marcinkevičius 13 taškų, 7 atk. kam., 9 rez. perd., Gvidas Šmatavičius 7 taškai, 11 atk. kam.

„Baldininkas“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Rolandas Alutis 23 taškai, 6 atk. kam., Edmundas Liaugaudas 18 taškų, 7 atk. kam., Edgaras Kaunas 16 taškų.

"VPA Logistics" ekipos žaidėjas Linas Kontrimas: "Labai prastos varžybos mūsų komandai, tikrai galėjome iškovoti pergalę. Rungtynių pradžioje sekėsi gerai, pataikėme metimus, po to paleidome varžovus į priekį, neapsigynėme vienas prieš vieną, varžovai labai stiprūs individualiai. Antroje rungtynių pusėje galbūt kiek pavargome, nebepataikėme, nors mūsų ir buvo dvigubai daugiau nei varžovų. Labiausiai pritrūko pataikymo antroje rungtynių pusėje, puolime trūko kamuolio judėjimo, komandinio žaidimo, žaidėme labai statišką krepšinį, todėl ir pralaimėjome."

"Baldininkas" komandos žaidėjas Rolandas Alutis: "Iškovojome labai svarbų tašką prieš turnyrinės lentelės kaimynus, galbūt ateityje tai bus labai svarbu kovojant dėl aukštesnių pozicijų. Šiandien ir vėl susirinkome į rungtynes kaip nebūtų keista septyniese, varžovai, tuo tarpu, buvo pilnos sudėties, turėjo ilgą atsarginių žaidėjų suolelį, pajėgius gynėjus. Pirmoje rungtynių pusėje varžovai labai gerai pataikė, antroje pusėje mes geriau apsigynėme, o varžovams gal kiek pritrūko kovingumo ir šiek tiek sėkmės."

Antroje ketvirtadienio vakaro dvikovoje, KLKML susitiko „Svajonių Krantas“ ir „Girandra“ ekipos. „Girandra“ šį vakarą rezultatu 64:101 iškovojo pergalę. (17:32,18:15,14:35,15:19)

Pirmame kėlinyje pirmas penkias minutes vyko lygi kova, rezultatas buvo lygus 12:12, tada „Girandra“ komanda žaidė agresyviai, surengė spurtą 5:20, laimėjo kėlinį rezultatu 17:32. Antrame kėlinyje „Svajoniu Krantas“ kiek sumažino persvarą, laimėjo kėlinį trimis taškais 18:15, bet po dviejų kėlinių ekipas skyrė 12 taškų. 35:47 „Girandra“ komandos naudai.

Trečiame kėlinyje darvieną spurtą surengė „Girandra“ ekipa, laimėjo kėlinį 14:35, ir abėjonių dėl nugalėtojų nebekilo. Ketvirtasis kėlinys bebuvo tik formalumas, ji laimėjo „Girandra“ įsirašė lengvą pergalę rezultatu 64:101.

Rezultatyviausiai „Svajoniu Krantas“ komandoje žaidė: Augustas Puida 20 taškų, Audrius Purickas 9 taškai, 7 atk. kam., 9 rez. perd., Rokas Norbutas 9 taškai, 13 atk. kam.

„Girandra“ komandoje rezultatyviausi žaidėjai: Kęstas Barvydas 33 taškai, 9 atk. kam., Aurimas Girskis 22 taškai, Irmantas Šiaulytis 3 taškai ir net 20 atk. kam., 7 rez. perd.

"Svajonių Krantas" ekipos žaidėjas Nojus Mikalkėnas: "Aišku, galėjome sužaisti ir geriau, kovojome, stengėmės, bet varžovai šiai dienai buvo pajėgesni, ačiū jiems už gerą kovą bei suteiktas pamokas, bandysime reabilituotis ateityje."

"Girandra " komandos žaidėjas Laurynas Vadopalas: "Rungtynių pradžia buvo šiek tiek sudėtinga, varžovai gana neblogai priešinosi ir atrodė, jog bus pakankamai apylygė kova. Antrame bei trečiame kėliniuose gan sėkmingai sužaidėme, pataikėme savo metimus, atitrūkome nuo varžovų ir išsisprendėme visus reikalus dar prieš paskutinį rungtynių kėlinį. Po tiesiog pasižaidėme, galbūt kiek per kietai atsižvelgiant į rezultatą, bet viskas gerai baigėsi."

Paskutinėse vakaro rungtynėse susitiko Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  ir „shipping.fo“ komandos. Pastaroji šį vakarą lengvai įveikė žaidėjus žaidžiančius namuose rezultatu 57:100.

Rungtynės prasidėjo apylygiai, komandos apsikeitė taikliomis atakomis. O tuomet „shipping.fo“ komanda pradėjo veržtis į priekį. Padvigubino savo persvarą ir neleido varžovams priartėti. Antras kėlinys situacijos nepakeitė. Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komanda dar labiau nutolo. O „shipping.fo“ nesunkiai didino taškų persvarą savo naudai.

Trečią kėlinį komandos sužaidė apylygiai. „Shipping.fo“ komanda daugiau klydo, tai padėjo Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komandos žaidėjams išlaikyti balansą šiame kėlinyje. Ketvirtas kėlinys buvo tik formalumas. „Shipping.fo“ komanda dar padidino pranašumą, o moksleiviai nieko nebegalėjo padaryti. Rungtynės baigėsi rezultatu 57:100, „shipping.fo“ komandos naudai.

Rezultatyviausiai Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komandoje žaidė: Emilis Maziliauskas 22 taškai, 7 atk. kam..

„Shipping.fo“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Lukas Bendikas 18 taškų, 10 atk. kam., Rimantas Šimkus 17 taškų, Tomas Dabravolskis 14 taškų, Andrius Bernotas 13 taškų, Paulius Stonis 12 taškų, Mindaugas Šikšnius 11 taškų, 7 atk. kam., 9 rez. perd..

Nojus Pabrieža „Shipping.fo“ komandos žaidėjas: „Susimetėme visus savo metimus iš visų taškų, praktiškai pataikėme viską, ačiū varžovams – buvo geros rungtynės.“

Aivaras Preikšaitis Klaipėdos KM - "Tobula instaliacija"  komandos treneris: „Beviltiškumui ribų nėra.“