Svajonių krantas atėmė tašką iš Izoton, BC Minimelts atsilaikė prieš Klaipėdos KM

Svajonių krantas atėmė tašką iš Izoton, BC Minimelts atsilaikė prieš Klaipėdos KM 1193

Susitikimas tarp komandos "Svajonių Krantas" ir komandos "Izoton" buvo tikras išbandymas vienas kitai. Pirmojo kėlinio pradžią atsilikinėję "Izoton" krepšininkai buvo bėsivejančios komandos vaidmenyje.

Savo komandą vesdamas į priekį Augustas Puida pelnė 11 taškų paeiliui ir taip susižėrė smulkų 5 taškų pranašumą (13:8). Prabėgus kiek daugiau nei porai minučių, varžovai paprašė minutės pertraukėles. Puikiai sužaidė ketvirčio pabaigą svečiai, ne tik išlygino rezultatą, bet ir persvėrė savo naudai, taip uždarydami kėlinį rezultatu 15:17.

Antrajame kėlinyje "Izoton" nemažino apsukų ir po taiklaus baudos metimo, Juliaus Lakštučio 2 taškų įgavo penkių taškų pranašumą. Tačiau namie žaidžiantis "Svajonių Krantas" neleido atsipalaiduoti ir Augusto Puidos tandemas su Rokų Norbutų privertė daugiau dirbti gynyboje, ties perimetru. To nepakako, jog svečiai išlaikytų kuklią persvarą. Nesėkmingi bandymai užpulti varžovus, vėl suteikė galimybę "Svajonių Krantas". Tuo pasinaudodamas A.Puida įmetė 2 taškus ir pabaigė kėlinį rezultatu 42:40.

Po ilgosios pertraukos žaidimas vėl tviskėjo rezultatyvumu, abi komandos tiek uoliai gynėsi, tiek sėkmingai realizavo savo taškus varžovų pusėję. Viso kėlinio metu "Svajonių Krantas" taškus rinkosi greituose atakose, priešininkus palikdami už nugaros. Tuo tarpu "Izoton" atsakinėjo žaidimu po krepšiais ir iš baudos aišktelės. Šį kėlinį laimėję svečiai (23:24) sumažino deficitą ir užbaigė trečiąjį ketvirtį rezultatu (65:64), namų komandos naudai.

Paskutinis kėlinys virtęs tikru pragaru svečiams privertė daug dirbti. Iš viso, šeši krepšininkai žaidžiantis "Svajonių Krantas" komandoje privertė juos kiek sunerimti. Trys žaidėjai su keturiomis asmeninėmis pražangomis buvo priversti, kiek labiau apgalvoti savo sprendimus. Sužaidus dviems kėlinio minutėmis "Izoton" atsilikinėjo 3 taškais. Tačiau po Arnoldo Petkevičiaus taiklaus metimo rezultatas tampa lygus. Paskutinio ketvirčio antroje pusėję, namie žaidžiantis "Svajonių Krantas" pataiko 7 taškus paeiliui ir vėl įgauna 5 taškų pranašumą, rezultatu 81:76. Likus žaisti 3 minutėmis, Aurimas Jurčys pataiko 6 taškus paeiliui ir panaikino deficitą, persverdamas rezultatą. Namų komandoje žaidžiantis Rokas Norbutas taikliu tolimu metimu persveria taškus ir priverčia varžovus sunerimti. Švieslentėje lieką 23 sekundės, "Izoton" metą tolimą metimą, nepataiko, kovoją po krepšiu ir prasižengia. Nojus Mikalkėnas stojasi prie baudos linijos, pataiko abidvi daugas ir "Svajonių Krantas" švenčia pergale rezultau 88:85.

Naudingiausi žaidėjai:

"Izoton" komandoje sužaidė: Aurimas Jurčys 24 taškai. 13 atk., kam. Edvinas Simėnas 21 taškas. 20 atk., kam. Arnoldas Petkevičius 19 taškų. 13 atk., kam.

"Svajonių Krantas" komandoje sužaidė: Augustas Puida 32 taškai. Rokas Norbutas 21 taškas. 9 atk., kam. Paulius Gromovas 21 taškas. 3 atk. kam.

Rungtynių komentarai:

"Svajonių krantas" ekipos žaidėjas Rokas Norbutas: "Šiandien nesusirinkome visa komanda, tačiau kovojome tikrai puikiai. Paleidome varžovų lyderius, leidome prisirinkti lengvų taškų iš po krepšio, tačiau pabaigoje sužaidėme užtikrintai ir iškovojome pergalę. Varžovams galbūt pritrūko šaltakraujiškumo, jų centras prametė nemažai baudų metimų ir tai lėmė mūsų pergalę."

"IZOTON" komandos žaidėjas Stanislav Dzenovagis: "Šiandien atėję tikrai tikėjomės pergalės, buvome įgiję persvarą, tačiau po to nepataikėme savo metimų, kuriuos turime pataikyti ir paleidome pergalę iš savo rankų. Varžovai šiandien labiau norėjo laimėti, tai jie ir padarė. Toks jau tas krepšinis, kamuolys - apvalus."

Trečiadienio vakarą susitiko „Klaipėdos krepšinio mokykla“  ir „BC Minimelts“ komandos. Pastaroji šį vakarą nugalėjo moksleivius rezultatu 58:70.

Rungtynių pradžioje komandos įsibėgėjo apsikeisdami taikliomis atakomis, o paskui o truputį į priekį pabėgo „BC Minimelts“ komanda. Antrame kėlinyje „BC Minimelts“ komanda toliau didino savo pranašumą. „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komanda sunkiai sekėsi pulti varžovus. Nepavyko sustyguoti žaidimo ir pavyti „BC Minimelts“ komandos.

Trečio kėlinio metu susiėmė „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandos žaidėjai. Parodė savo stiprybės, drąsiau žaidė, pataikė tolimų metimų. Šį kėlinį komanda laimėjo rezultatu 21:13 ir priartėjo prie varžovų. Tačiau „BC Minimelts“ komanda nebuvo pasirengusi pasiduoti. Paskutinį ketvirtį komandos sužaidė apylygiai. Abi komandos aršiai kovėsi, tačiau „Klaipėdos krepšinio mokykla“ komandos žaidėjams nebepavyko pavyti varžovų. „BC Minimelts“ išlaikė pergalę ir laimėjo varžybas rezultatu 58:70

Rezultatyviausiai "Klaipėdos krepšinio mokykla" komandoje žaidė: Dovydas Lengvys 15 taškų, Kristupas Burneika 12 taškų, 8 atk. kam..

 BC Minimelts“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Rokas Narkus 20 taškų, Edvinas Valčiukas 10 taškų.

Rungtynių komentarai:

Mindaugas Žilys „BC Minimelts“ komandos žaidėjas: „Varžybos pavyko vien todėl, kad priverčiau savo vyrus gintis. Šiandiena susirinkome dešimtyir sakiau, jeigu ginsitės – tai galėsite sužaisti atitinkamą skaičių minučių, tiesiog norėjome sužaisti keliais penketais. Džiaugiamės pergale, einame į kitas varžybas ir norėsime pakovoti dar dėl ketvirtos vietos savo grupėje, ačiū.“


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti