Tomo Račkaus ir Eimanto Kupšio duetas nukalė dar vieną KK Riflis pergalę

Tomo Račkaus ir Eimanto Kupšio duetas nukalė dar vieną KK Riflis pergalę 1127

Lapkričio 29 dieną, penktadienį Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos rungtynėse susitiko „KK Riflis“ ir „IZOTON“ komandos. Įspūdingai rungtyniavęs Eimantas Kupšys atvedė „KK Riflis“  ekipą į pergalę rezultatu 78:98 (15:23, 20:25, 25:25, 18:25).

Pirmoje rungtynių pusėje „KK Riflis“ be didesnio vargo „gliaudė“ zoninę varžovų gynybą. Kamuolys neužsibūdavo vieno žaidėjo rankose, greitais bei tiksliais perdavimais pastarieji kūrėsi progas puolime ir nesunkiai rinko taškus. Po pirmųjų dešimties minučių 15:23 priekyje „KK Riflis“ ekipa.

Antrajame rungtynių ketvirtyje vaizdas aikštėje išliko panašus. Tęsėsi Eimanto Kupšio dominavimas, pastarasis per pirmąją rungtynių pusę savo sąskaitoje turėjo 24 taškus, kas leido jo atstovaujamai ekipai „KK Riflis“ ne tik išlaikyti, bet  ir šiek tiek padidinti savo pranašumą. Po dviejų kėlinių „IZOTON“ turėjo dviženklį deficitą - 35:48.

Po ilgosios pertraukos „IZOTON“ krepšininkai pakeitė gynybos schemas, pradėjo spausti varžovus per visą aikštę ir tai trečiajame kėlinyje davė vaisių. Antroje ketvirčio pusėje pastarieji surengė spurtą 9:0, sumažino turėtą atsilikimą iki 7 taškų ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės. Kėlinį sėkmingai užbaigė „KK Riflis“ ir susigrąžino dviženklę persvarą. Po trijų kėlinių 60-73 priekyje svečiai iš Kretingos.

Ketvirtajame ketvirtyje „KK Riflis“ komandos persvara svyravo tarp dešimties ir dvidešimties taškų, svečiai visą kėlinį išlaikė dviženklį pranašumą ir neleido „IZOTON“  krepšininkams priartėti. Tomas Račkus pataikė du tolimus metimus besibaigiant atakos laikui, po to Karolis Griškus pridėjo dvitaškį paskutinę atakos laiko sekundę ir galiausiai „KK Riflis“ šventė pergalę rezultatu 78:98.

KK Riflis“ rezultatyviausi žaidėjai: Eimantas Kupšys 38 tšk. 8 atk. kam. Tomas Račkus 14 tšk. 14 rez. perd. Antanas Stonkus 15 tšk., Evaldas Paulauskas 13 tšk.

IZOTON“ rezultatyviausi žaidėjai: Edvinas Simėnas 17 tšk. 8 atk. kam., Demas Mockus 16 tšk., Renatas Beisinas 13 tšk., Mindaugas Kundrotas 10 tšk. 7 rez. perd.

"Izoton" ekipos treneris Aurimas Rupšlaukis: "Akivaizdžiai matosi, kad trūksta mums žaidybinės patirties ir praktikos. Sunkiai renkamės į treniruotes, keli pagrindiniai žaidėjai iškritę iš rikiuotės. Turime šiandien dar naujų žaidėjų komandoje, tai juos irgi reikia prijungti į mūsų sistemą. Labai sunku buvo, varžovai labai gera komanda, puikiai susižaidę ir labai sunku žaisti prieš juos. Mes turim potencialo, bet mums reikia susižaidimo."

"KK Riflis" ekipos žaidėjas Karolis Griškus po pergalės: "Mūsų puolimą pažiūrėjus, tikiuosi Šarūnas Jasikevičius nesupyks, bet galėtų peržiūrėt mūsų varžybų video ir pamatyt kaip reikia pataikyti į krepšį. O jeigu rimtai, tai varžovas buvo pats rimčiausias, rezultatas visiškai neatspindi tos kovos, kuri buvo aikštelėje. Labai didelis varžovų potencialas puolime, jų didelį žaidėjai supranta ką veikia aikštelėje, palikti gynėjų taip pat negalime, pataiko iš toli. Aš manau, kad jie kad mūsų raktas į pergalę buvo puikiai išnaudota jų nedisciplinuota gynyba, kuria pasinaudojome. Šiam sezone teko žaisti jau ir prieš jaunimo spaudimą, prieš zonines gynybas, tad šiandien buvo kur kas lengviau žaisti. Dėkojame teisėjams, sekretoriatui už darbą."