Varžovų spurtą atlaikę Izoton pirmąjį etapą baigė pergalingai

Varžovų spurtą atlaikę Izoton pirmąjį etapą baigė pergalingai 1249

Sausio 19 dienos popietę finišavo pirmasis KLKML čempionato etapas, kurį uždarė itin atkakli dvikova tarp "LCC Tarptautinis universitetas" ir "Izoton" ekipų. Pirmoje mačo dalyje varžovus į priekį paleidę M. Tamolio treniruojami studentai grįžo į rungtynes tačiau nepavyko iškovoti pergales ir nusileido varžovams rezultatu 76:85.

Rungtynes itin sėkmingai puolime pradėjo "Izoton" ekipa, Demas Mockus grįžęs į LCC aikštelę varžovams dar pirmame ketvirtyje įsūdė 3 tolimus metimus ir leido ekipai pirmauti 26:16. Antrame ketvirtyje ir toliau sėkmingai dominavęs Demo Mockaus ir Edvino Simeno duetas vedė ekipą į priekį sukraudami saugų pranašumą 49:30.

Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė "LCC Tarpautinis universitetas" studentai, kurie spaudė varžovus nuo pirmų aikštelės metrų ir tirpdė varžovų pranašumą. Po 3 ketvirčių ekipas skyrė 13 taškų 65:52. Paskutiniame ketvirtyje varžovus spaudimu pasitikę studentai privertė klysti, klaidas vertė taškais ir likus žaisti kiek mažiau nei 3 minutes skirtumas tarp ekipų buvo vos 2 taškai. Lemiamu momentu patys keletą kartu suklydę perduodami kamuolį studentai leido "Izoton" surengti greitas atakas ir įtvirtinti pergalę 85:76.

"LCC Tarptautinis universitetas" ekipoje Yaroslav Gavrilin pelnė 22 taškus, Dmytro Zhuravlov pridėjo 18 taškų.

"Izoton" komandoje Edvinas Simenas pelnė 28 taškus ir atkovojo 17 kamuolių surinkdamas 31 naud. balą, Demas Mockus ir Robertas Šneideris pridėjo po 17 taškų.

"LCC Tarptautinis Universitetas" komandos žaidėjas Platon Khyzhniak: "Mes turime labai gerą trenerį. Jis mus pasakė, jog jei norime laimėti turime žaisti, dirbti aikštelėje. Galbūt neišpildėme to ką ketinome padaryti per pirmuosius du kėlinius. Manau dėl to mes ir pralaimėjome. Ačiū komanai, kuri buvo nusiteikusi kovoti ir kovojo dėl pergalės."

"Izoton" komandos žaidėjas Lukas Sidabras: "Smagu, jog vėl grįžome į žaidimą. Manau visi atsipalaidavome, nebesigynėm, priešininkai pradėjo pagaliau pataikyti metimus, nes pradžiai labai nekrito.  Pasidarydavo gerų, laisvų metimų, kurie tiesiog nesukrisdavo. Veliau jie pradėjo žaisti taip, kaip turėtų žaisti. Mes atsipalaidavome ir taip gavosi, bet pasistengėm ir grįžome į rungtynęs, ir viskas baigėsi gerai. ",

Kviečiame registruotis į 10-ojo sezono Olybet sportinio pokerio turnyrą!