Vasario mėnesio geriausieji

Vasario mėnesio geriausieji 1449

Paskutinį mėnesį prieš atkrintamasis varžybas žaidėjai gerino savo sportinę formą, aikštelėse vyko kur kas atkaklesnė ir akiai gražesnė dvikova. Vasarį geriausi Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos individualūs pasirodymai kaip įprasta apdovanoti puikiais partnerių prizais.

Ilgametis lygos partneris "Maistas Sportui" vasario mėnesį prizą įsteigė naudingiausiam Mero taurės žaidėjui, kurio tapo "Girandra" puolėjas Laimonas Remeikis.

 

Trumpiausią metų mėnesį Laimonas "Mero" taurėje sužaidė 4 rungtynes ir visose rinko galingus dvigubus dublius. Nors tik 1 varžybose jo vedama ekipa iškovojo pergalę, bet likusiose pralaimėjimai patirti minimaliais skirtumais. Statistiškai geriausią mačą vasario mėnesį puolėjas sužaidė prieš KK "Riflis" ekipą, kuriame pelnė 41 tašką (8/15 dvit., 3/13 trit., 16/19 baud.met), atkovojo 14 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 13 baudų ir rungtynes baigė sąskaitoje turėdamas 52 naudingumo balus.

Laimono pasirodymas šiose rungtynėse: http://www.klaipedoslyga.lt/rezultatai/661

 

Lygos partneris "Vyrų taškas by Proraso" apdovanoja naudingiausia Eurelijaus Žukausko taurės žaidėją, į pergalių kelią "VPA Logistics" ekipą grąžinusį Tadą Kymantą. 

 

Sausio pabaigoje iš Kinijos grįžęs ir į ekipos gretas įsiliejęs žaidėjas greitai apsiprato ir vieną didžiausių rotacijų lygoje turinčioje ekipoje žaidė sėkimingai ir užtikrintai. 

Į antrąją Eurelijaus Žukausko taurės vietą kilstelėjęs Tadas vasario mėnesį pelnė po 26 taškus, atliko po 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovodavo po 6 atšokusius kamuolius taip savo sąskaitą pildydamas po 32 naudingumo balus.

Sezono savo naudingumo balų rekordą gynėjas užfiksavo dvikovoje su "Svajonių krantas" ekipa, kuriose pelnė 38 taškus (15/18 dvit., 2/8 trit., 2/3 baud.met.) atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius ir baigė rungtynes surinkęs 43 naudingumo balus.

Tado geriausios mėnesio rungtynės: 

http://www.klaipedoslyga.lt/rezultatai/622

Specialų prizą už išskiritinių statistikos rodiklių demonstravimą vasario mėnesį įsteigė pirmąjį sezoną lygos partnerių gretose atsidūrę "Autorika" automobilių švaros centrai.

Geriausią pasirodymą pergalingose rungtynėse vasario mėnesį surengė Eimantas Lukauskis, kuris užfiksavo 49 naudingumo balų rodiklį.

Mėnesio pasirodymą Eimantas surengė dvikovoje su "Kredito garantas" ekipa, itin svarbiose ekipos rungtynėse dėl pozicijos turnyrinėje lentelėje puolėjas žaidė praktiškai be keitimų, per daugiau nei 37 minutes pastarasis pelnė 37 taškus pataikydamas 17 dvitaškių iš 27 bandymų, pataikęs 3 baudos metimus iš 8 galimų. Puikiai kovodamas po krepšiais Eimantas atkovojo net 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo net 8 varžovų pražangas, taip surinkdamas 49 naudingumo balus.Eimanto vedama "Brizas" ekipa 91:67 įveikė varžovus.

Rungtynių statistika: http://www.klaipedoslyga.lt/rezultatai/662

***

Informuojame, kad dėl COVID-19 pandemijos Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos čempionatas yra sustabdytas iki kovo 31 dienos, dėl tolimesnio čempionato vykdymo lygos valdyba spręs kovo 31-ąją dieną.

Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos organizuojamas "Klaipėdos Snaiperis 2020" tikimasi įvyks leidus organizuoti masinius renginius uždarose patalpose.

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2021

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti