VPA Logistics ir Klaipėdos KM - Tobula instaliacija pergalės

VPA Logistics ir Klaipėdos KM - Tobula instaliacija pergalės 1091

Lapkričio 17 dienos popietę KLKML čempionate įvyko dvejos rungtynės, pirmasis susitikimas tarp dviejų B grupės komandų "VPA Logistics" ir "Aktyvus Klaipėdos jaunimas" prasidėjo, kiek sunkiau svečiams. Negalėdami pelnyti daugiau nei 3 minutes taškų atsilikinėjo rezultatu (9:0), tik po Danieliaus Gailiaus 3 taškų per rankas skirtumas sumažėjo iki 6 taškų. Pirmasis kėlinys baigės rezultatu 24:9.

Antrojo kėlinio pradžią geriau pradėję svečiai neleido pelnyti lengvų taškų. Žaidėjo Marko Schneiderant vedama ekipa " Aktyvus Klaipėdos jaunimas" atkakliai dirbo gynyboje ir sumažino deficitą iki 11 taškų. Greitu prasiveržimu ir taikliai tritaškiais Augustas Norkus priartino savo komandą iki vienženklio skaičiaus, 8 taškų. Trečiasis kėlinys baigės rezultatu 45:30.

Trečiasis kėlinys buvo apylygus, abi komandos daugiau nei 2 minutes nepelnė taškų. Klaidos puolime, bei po savuoju krepšiu leido išlaikyti skirtumą beveik tokį patį. Mažiausiai rezultatyviausias kėlinys per keturis ketvirčius baigėsi rezultatu 59:44 šeimininkų naudai.

Ketvirtąjame kėlinyje vienareikšmiškai dominavę "VPA Logistiscs" nepaliko jokių vilčių varžovams. Savo užtikrintu žaidimu, nepriekaištinga ginyba, leido svečiams pelnyti tik 5 taškus. Du kartus perėmęs kamuolį Tomas Kulbak dar bandė pasipriešinti, bet to nepakako, jog komanda švęstų pergalę. Ketvirtasis kėlinys baigės rezultatu 78:49.

Rezutaltyviausi žaidėjai:

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandoje pasižymėjo: Danielius Gailius 16 taškų, 2 atk. kam., Augustas Norkus 12 taškų, 6 atk. kam.

"VPA Logistics" ekipoje: Marius Bakanas 17 taškų, 10 atk. kam., Linas Kontrimas 14 taškų

"VPA Logistics" ekipos žaidėjas Linas Kontrimas: "Noriu pasveikinti savo komandą su pergale, Varžovai gana stiprūs, turi vieną gerą žaidėją, bandėme, kiek įmanoma, jį sustabdyti ir visai neblogai pavyko tai padaryti. Dar tik sezono pradžia, komandos žaidimas gana padrikas, šiek tiek trūksta susižaidimo. Šią pergalę noriu skirti savo ką tik gimusiam sūnui."

"Aktyvus Klaipėdos jaunimas" komandos žaidėjas Markas Schneiderat: "Varžovas tikrai labai pajėgus, o ir rungtynės buvo jiems palankios. Mūsų žaidėjai buvo prastai pasiruošę šioms rungtynėms, trūko judėjimo puolime bei susižaidimo."

Antrose vakaro rungtynėse tarp „LCC Tarptautinis Universitetas“ ir Klaipėdos KM - „Tobula Instaliacija“ intriga išsilaikė iki pat finalinio teisėjų švilpuko. Nepaisant vienu metu turėto dviženklio deficito (44-54), „LCC Tarptautinis Universitetas“ sugrįžo į rungtynes ir davė atkaklią kovą varžovams, tačiau mačo pabaigoje turėjo pripažinti Klaipėdos KM - „Tobula Instaliacija“ pergalę 50:56 (15:13; 11:14; 15:13; 9:16).

Nuo pat akistatos pradžios prasidėjo nuožmi dvikova, kuri lengvos pergalės nežadėjo niekam. Komandoms nesisekė rezultatyviai užbaigti atakų. Po pirmo kėlinio rezultavyvumas nebuvo itin didelis 15:13.

Antrame kėlinyje ir toliau vyko žaidimas taškas į tašką. Visą kėlinį komandos apsikeitė rezultatyviomis atakomis, o prieš ilgąją pertrauką Klaipėdos KM - „Tobula Instaliacija“ turėjo minimalų pranašumą (26:27).

Trečiame ketvirtyje komandos ir toliau kovėsi dėl kiekvieno kamuolio, bei centrimetro, nes rezultatas buvo apylygis ir pasiduoti niekas neketino. Tačiau „LCC Tarptaurinis Universitetas“ nesiruošė pasiduoti be kovos ir laimėjo kėlinį (15:13).

Ketvirtą kėlinį pradėjo Klaipėdos KM - „Tobula Instalija“ aktyviau, ir buvo jau susikrovusi solidų šiam mačui pranašumą (44-54), tačiau „LCC Tarptautinio Universitetas“ komanda ginklų nesudėjo ir kovėsi galingai laimėjo atkarpą 6-0, tačiau Klaipėdos KM - „Tobula Instalija“ pergalės iš rankų nebepaleido ir jas laimėjo.

„LCC Tarptautinis Universitetas“ : Dmytro Zhuravlov surinko 14, Deimantas Juodka 11, Nika Basilashvili 9 taškai.

Klaipėdos KM - „Tobula Instaliacija“ : Emilis Domarkas 12; Šarūnas Širvinskas pridėjo po 11 taškų; Vilius Vaičius pridėjo 7 taškus.

„LCC Tarptautinio Universitetas“ ekipos žaidėjas Deimantas Juodka: "Darėme daug klaidų, varžovas jaunas, bet kadangi esame jauna komanda tai čia mūsų antros varžybos, nesukovojome daug kamuolių po krepšiu. "

Klaipėdos KM - „Tobula Instalija“ komandos žaidėjas Emilis Maziliauskas: "Sunki kova, stiprūs priešininkai, fiziškai stipresni, aukštesni, bet buvom tikras didelis kumštis, žaidėm kaip komanda, tikrai paskutinėmis sekundėmis žaidėme kaip kokie veteranai galima sakyti, tikrai esu patenkintas savo komanda ir ačiū vyrams už pergalę."