"VS-Express" taurės čempionai - "Lavango Group"

"VS-Express" taurės čempionai - "Lavango Group" 1936

Kovo 30-ąją įvyko Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos "VS-Express" taurės finalas, kuriame susitiko "OverSize" ir "Lavango Group" komandos.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė gana apylygiai, tarsi žvalgyboje ir įpusėjus ketvirčiui 11:10 pirmavo "Lavango Group". Antroje ketvirčio pusėje prie komandos prisijungęs Vaidotas Pečiukas iniciavo ekipos spurtą 12:0 ir ketvirtį jo vedama ekipa baigė pirmaudami 23:10.

Antrame ketvirtyje iniciatyva priklausė jau "OverSize" komandai, Šarūno Prūšinsko tolimi metimai varė varžovus į neviltį ir padėjo komandai ne tik panaikinti deficitą, bet ir išsiveržti į priekį 36:35. Po dviejų atkaklių ketvirčių rezultatu 43:41 priekyje "Lavango Group".

Po ilgosios pertraukos aikštelėje tęsėsi bekompromisė kova, komandos žaidė gana rezultatyvų krepšinį, tačiau nei vienai ekipai nepavyko sužaisti sėkmingesnės atkarpos, leidžiančios susikrauti apčiuopiamą pranašumą. Po 3 ketvirčių rezultatu 71:64 pirmavo "Lavango Group".

Paskutiniame ketvirtyje intriga augo su lyg kiekviena minute, artėjant finalo pabaigai komandos pradėjo daugiau nervuotis ir pasiduoti emocijoms. Žaidžiant dar vieną rezultatyvų ketvirtį "Lavango Group" laikėsi priekyje, likus žaisti 4 minutėms pastarieji pirmavo rezultatu 87:80. Per likusį laiką "OverSize" ekipa bandė mažinti deficitą, tačiau metimai iš gerų padėčių skriejo pro šalį, tolimi metimai nesiekė tikslo ir per likusį laiką "Lavango Group" išsaugoję pranašumą iškovojo pergalę 94:85.

Naudingiausiu "Maistas Sportui" finalo žaidėju pripažintas "Lavango Group" žaidėjas - Vaidotas Pečiukas, kuris finale pelnė 28 taškus, atkovojo 6 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus išprovokavo 9 pražangas ir rungtynes baigė su 38 naudingumo balais.

"OverSize" komandoje Paulius Piktuižis pelnė 24 taškus, atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus, Deividas Momkus ir Šarūnas Prūšinskas pridėjo po 17 taškų.

"Lavango Group" ekipoje Vaidotas Pečiukas pelnė 28 taškus, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, Donatas Banys pridėjo 21 tašką ir 10 atkovotų kamuolių.