"Gintaro baldai" - VS-Express taurės nugalėtojai

"Gintaro baldai" - VS-Express taurės nugalėtojai 1578

Gruodžio 29 dienos vakarą įvyko Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos organizuotas "VS-Express" taurės finišas. 16 komandų turnyre minuso sistema į didįjį finalą pateko "Izoton" ir "Gintaro baldai" ekipos. Po inirtingos kovos dar vieną čempionų titulą į savo sąskaitą įsirašo "Gintaro baldai" įveikę varžovus rezultatu 74:64.

Rungtynes komandos pradėjo itin aktyviai ir kovodami kiekviename aikštelės metre, viso ketvirčio metu vyko atkakli taškas į tašką kova, tačiau pasinaudoję keliomis varžovų klaidomis "Gintaro baldai" paskutinę ketvirčio minutę išsiveržė į priekį rezultatu 21:16.

Antrame ketvirtyje iniciatyvą į savo rankas paėmė patyrusi "Gintaro baldai" ekipa, kurie vedami Lauryno Stonkaus susikrovė užtikrintą dviženklį pranašumą ir po 2 ketvirčių buvo prieky rezultatu 43:29.

Po ilgosios pertraukos į aikštelę sugrįžusi "Izoton" ekipa pademonstravo charakterį ir pradėjo tirpdyti varžovų pranašumą. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 6 taškai. Po permainingo 3 ketvirčio rezultatu 58:47 pirmavo "Gintaro baldai".

Paskutiniame ketvirtyje kontrolę savo rankose išlaikė "Gintaro baldai", likus žaisti 5 minutes pastarieji pirmavo rezultatu 65:49. Iki rungtynių pabaigos daugkartiniai miesto lygos čempionai į savo sąskaitą įsirašė dar vieną titulą ir iškovojo "VS-Express" taurę įveikę varžovus rezultatu 74:64.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Izoton" komandoje Vidas Veryga pelnė 14 taškų ir atkovojo 11 kamuolių, Edvinas Simenas pridėjo 13 taškų.

"Gintaro baldai" gretose išsiskyrė Laurynas Stonkus pelnęs 26 taškus, Audrius Mineikis prie pergalės pridėjo 15 taškų.

Naudingiausiai rungtynių žaidėjais pripažinti Martynas Airošius (7 taškai, 6 atkovoti kamuoliai, 13 rezultatyvių perdavimų ir 28 naudingumo baltai) ir Laurynas Stonkus (26 taškai, 9 atkovoti kamuoliai ir 25 naudingumo balai).

Rungtynių komentarai:

"Izoton" ekipos treneris Aivaras Preikšaitis: "Sveikiname varžovus su pergale. Visiems linkime gerų artėjančių metų."

"Gintaro baldai" ekipos treneris Aidas Kurakinas: "Sveikinimai komandai su pergale. Smagu laimėti dar vieną miesto lygos įsteigtą taurę, per mūsų 10-12 metų dalyvavimą iškovojome tikrai ne vieną ir tai labai džiugina, kad vis dar galime kovoti dėl aukščiausių apdovanojimų. Apie šiandienos varžybas, tai sveikinimai komandai, 100 procentų vykdėme savo varžybų planą ir laimėjome varžybas geros gynybos dėka. Rungtynių pabaigoje atsipalaidavome, tačiau Izoton komandai leisti pelnyti apie 60 taškų tikras iššūkis. Sveikiname varžovus, labai smagu, kad jie pasistiprinę žaidėjais duoda tikrai gerą kovą ir labai konkurencingi. Manau, kad ateityje laukia dar ne viena itin atkakli dvikova. Taip pat pasinaudodamas proga noriu pasveikinti visus su artėjančiais naujaisiais metais ir palinkėti visiems sveikatos. Iki pasimatymo kitais kalendoriniais metais."

 

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2022

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti