"Novatransa" - stipriausia mėgėjų komanda Klaipėdoje

"Novatransa" - stipriausia mėgėjų komanda Klaipėdoje 2137

Balandžio 6-osios popietę finišavo 14-asis Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos sezonas, kurio puošmena tapo didysis "Mero" taurės finalas tarp "Novatransa" ir "VPA Logistics" komandų. Fantastiškai puolime rungtyniavusi "Novatransa" daugiau nei užtikrintai 93:64 įveikė savo varžovus ir tapo "Mero" taurės čempionais.

Finalas prasidėjo abiejų komandų tolimais metimais, kas "uždėjo" natą gerai kovai pirmame ketvirtyje, atkakliai kovojusios ekipos žaidė taškas į tašką ir po 10 minučių priekyje buvo "Novatransa" 19:16. Antrame ketvirtyje ir toliau vyko atkakli taškas į tašką kova, komandos kovojo pagirtinai ir atkakliai, tačiau antroje ketvirčio pusėje po Roko Misevičiaus ir Arvydo Kačino taškų "Novatransa" atitrūko ir baigė pirmąją pusę pirmaudami 40:33.

Po ilgosios pertraukos "Novatransos" puolimas klostėsi lyg iš natų, kol varžovai svaidė pro šalį ėmesi darbo "Novatransa" ekipos lyderiai Deividas ir Mantas, kurie iniciavo spurtą ketvirtyje, padėjo komandai pelnyti net 30 taškų ir atitrūkti nuo varžovų 70:52.

Paskutinis šio sezono ketvirtis miesto pirmenybėse buvo formalumas: "Novatransa" mėgėvosi žaidimu puolime, "VPA Logistics" ekipa leido ant parketo visus savo komandos žaidėjus, ko pasekoje, skirtumas tarp ekipų tik augo ir po 40 minučių kovos pergalę rezultatu 93:64 švenčia "Novatransa".

Rezultatyviausi finalo žaidėjai:

"Novatransa" gretose Rokas Misevičius pelnė 25 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Mantas Tomaševičius surinko 17 taškų ir atkovojo 11 kamuolių.

"VPA Logistics" komandoje Laurynas Stonkus pasižymėjo 25 pelnytais taškais, Karolis Opulskis 15 taškų ir 15 atk.kam.

BSL naudingiausiu finalo žaidėju pripažintas Rokas Misevičius, kuris per beveik 30 minučių ant parketo pelnė 25 taškus (4/5 dvit., 4/9 trit.met., 5/5 baud.met.), atkovojo 11 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas ir rungtynėse surinko 37 naudingumo balus.


‹ atgal
KLKML © 2024

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti