16 "Novatransa-Dsmile-R&E" tritaškių atnešė pergalę

16 "Novatransa-Dsmile-R&E" tritaškių atnešė pergalę 170

Sausio 18 dieną, ketvirtadienį, KVK technologijų fakultete vyko Mero taurės rungtynės, kuriose susitiko grupės kaimynės, trečioje vietoje esanti Langų parkas (5/3) komanda, bei tą patį pergalių ir pralaimėjimų santykį turinti Novatransa-Dsmile-R&E (5/3) ekipa.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo raudonai balti Novatransa-Dsmile-R&E. K. Jundulas atidarė rungtynes tritaškiu metimu, kurių šiose rungtynėse buvo ne vienas ir ne du. Komandos atkakliai kovojo pirmajame kėlinyje, tačiau paskutines tris minutes šeimininkai neleido Langų parkas komandai pelnyti taškų, o patys surengė spurtą - 16:0. Po pirmojo kėlinuko Novatransa-Dsmile-R&E pirmavo - 26:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje Langų parko puolimas nežibėjo. Skirtumas tarp komandų buvo išaugęs net iki dvidešimt taškų, tačiau A. Geraščenko vedami svečiai sušvelnino skirtumą iki dešimt taškų. Novatransa-Dsmile-R&E po šalto dušo atsigavo ir sėkmingai užbaigė ketvirtį - 55:38.

Trečiojo kėlinuko pradžioje grįžęs J. Zuza bandė sustyguoti savo komandos žaidimą, tačiau tai iškart nelabai sekėsi padaryti. Skirtumas ir toliau nemažėjo, o varžovų tritaškiai vedė į neviltį, Langų parko trenerius. Vis dėl to Langų parko veteranas, sugriebė rungtynes į savo rankas ir po trijų kėlinukų priartino savo komandą iki septynių taškų - 75:68.

Paskutiniame kėlinyje vyko tikras nervų karas. Greitas atakas, keitė taiklūs tolimi metimai, nei vienai ekipai nepavyko tolėliau atitolti vienai nuo kitos. Tačiau brandžiau sužaidę paskutinį ketvirtį Novatransa-Dsmile-R&E pavyko išsikovoti pergalę prieš grupės kaimynę. Langų parkas nuskendo Novatransa-Dsmile-R&E komandos tritaškių lietuje - 97:90

Novatransa-Dsmile-R&E: K. Jundulas 28 tšk., 4 rez. perd., 3 per. kam., A. Vaitiekus 27 tšk., 4 atk. kam. 3 rez. perd.

Langų parkas: J. Zuza 26 tšk., 9 atk. kam., G. Remeika 16 tšk., 5 atk. kam.

Andrejus Garaščenko ("Langų parkas"): "rungtynes vertinu ir teigiamai, ir neigiamai. Iš tikrųjų labai sunkios varžybos, mes labai vėlai susirinkome, o tai turėjo didelės įtakos varžyboms. Varžovai gerai pataikė, ypač pirmoje rungtynių pusėje. Mes vijomes, bet mums pritrūko šaltų sprendimų, daug padarėme klaidų, dėl to ir nesugebėjome pasivyti varžovų. Rungtynių pabaigai turėjo įtakos tai, kad susirinkome per vėlai, mažiau apšilome bei per vėlai įsijungėme į rungtynes."

Jurgis Petrauskas ("Novatransa-Dsmile-R&E"): "labai geros emocijos, džiaugiames, kad laimėjome. Sužaidėme gerai, pataikėme kaip per kokį jubiliejų kai kurie nepataiko. Pasisekė, kad varžovų pagrindiniai žaidėjai atėjo tik į antrą - trečią kėlinį, bet vis tiek džiaugiames, nežiūrime į nieką ir laukiame kitų varžybų."