"Šermukšnis" puolimo banga nubloškė "Labas"

"Šermukšnis" puolimo banga nubloškė "Labas" 32

Spalio 30 dienos vakarą "Eurelijaus Žukausko" taurėje susitiko pirmame ture pralaimėjimus patyrusios ekipos. Savo aikštėje žaidę "Šermukšniai" priėmė "Labas" ekipą.

Rungtynes 10:0 spurtu pradėję šeimininkai primetė varžovams savo žaidimą ir dominavo visuose aikštelės metruose. Greitos atakos, agresyvi gynyba pirmąją rungtynių pusę "Šermukšniui" leido laimėti 50:20.

Po ilgosios pertraukos "Labas" ekipoje vyravo pykčiai, barniai tačiau turbūt tai išėjo į naudą, nes pastarieji antrąją rungtynių pusę laimėjo 11 taškų, tačiau to buvo per mažai, kad pasivytų varžovus. Rezultatu 78:59 pirmąją pergalę sezone iškovojo "Šermukšnis".

 

Rungtynių komentarai:

"Šermukšnis" komandos kapitonas Julius Buinickas: "Varžybas vertinu teigiamai, pasinaudojom greitomis atakomis po kiekvieno atkovoto kamuolio bėgome į priekį. Mūsų komandai labai padeda treneris, jis buvo tris ketvirčius, paskutiniame jo nebebuvo ir mes atsipalaidavome. Varžovai panašaus lygio kaip ir mes, tik mes šiandien geriau išnaudojome progas. Aš asmeniškai džiaugiuosi, kad vėl sugrįžom į lygą, atsirado malonumas žaisti krepšinį.

"Labas" ekipos žaidėjas Tomas Alkauskas: "Pradėjome rungtynes labai blogai ir per likusius kėlinius atsilošt yra labai sunku, kai pradedi rungtynes taip prastai. Nu, tai gavos, kaip gavosi nieko nepakeisim ir lauksim kitu rungtynių, ir bandysime atsitiesti."

 

‹ atgal
KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti