32 Tomo Rinkevičiaus taškai ir apskritas nulis komandos pralaimėjimų grafoje

32 Tomo Rinkevičiaus taškai ir apskritas nulis komandos pralaimėjimų grafoje 352

Klaipėdos krešinio mėgėjų lygos-Olybet kovoje dėl Mero taurės susitiko baldininkų ekipos. „Gintaro baldai“ akivaizdžiai ir šioje dvikovoje buvo stipresni, įveikę „Baldininko“ krepšininkus 94-72 (28-20; 31-14; 13-8; 22-30).

Pirmasis kėlinys nieko blogo nežadėjo aikštelės svečiams „Baldininko“ ekipai. Pradžioje kiek geriau sekėsi „Gintaro baldų“ krepšininkams, kurie sužaidus vos kelias minutes šoktelėjo į priekį ir greit susikrovė dviženklį pranašumą (15-5). Tačiau varžovai susikaupė ir neleido šeimininkams pabėgti labai toli (28-20).

Antrame ketvirtyje „Gintaro baldai“ įsisiautėjo, pradėjo rengti vieną po kitos rezultatyvias atakas, o varžovai buvo visiškai „užspausti“. „Baldininko“ krepšininkams fatališkai nekrito iš toli (37/11), o prasibrauti arčiau krepšio neleido šeimininkų gera gynyba. Prieš ilgąją pertrauką skirtumas tarp ekipų ženkliai išaugo (59-34).

Antroje rungtynių pusėje aikštelėje niekas nepasikeitė, likusį rungtynių laiką „Gintaro baldai“ diktavo žaidimo sąlygas ir nepaliko jokių vilčių savo varžovams (94-72).

„Gintaro baldai“: Tomas Rinkevičius 32 taškai ir 10 rezultatyvių perdavimų; Andrius Laumenis 18 taškų, 6 atkovoti kamuoliai; Audrius Mineikis pridėjo 12 taškų ir atkovojo 16 kamuolių

„Baldininkas“: Rolandas Alutis 25 taškai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 8 atkovoti kamuoliai; Evaldas Damazas 15 taškų; Demas Mockus 13 taškų; Rokas Narkevičius pridėjo 12 taškų

Rungtynių komentarai

Aidas Kurakinas ("Gintaro baldai" komandos treneris): visų pirmą sveikinu komandą su pergale, su atkrintamųjų varžybų pradžia. Susikaupę pradėjome, nuo pat pradžių šimtaprocentinis susikaupimas rungtynėms ir matote rezultatą. Praeitas varžybas reguliariame sezone prieš "Baldininkas" komandą vos neprisižaidėme, tiksliau laimėjome tik paskutinėmis sekundėmis, todėl gerai, kad rimtai vertinome šias varžybas ir ruošiames kitam pirmadieniui. Tai kad šiame sezone žygiuojame be pralaimėjimų dar nieko nereiškia, dabar prasidėjo kitas etapas, orientuojames nuo nulio ir stengiames kiekvienose varžybose, o po sezono žiūrėsime kaip sekėsi.

Marius Kvietkus ("Baldininkas" komandos treneris): pirmus du kėlinius vertinu blogai, prasileidome daug tritaškių metimų, o antrą rungtynių pusę sužaidėme geriau, bet intrigos jau nebebuvo. Varžovus paleidome pradžioje, jų visi metimai, tritaškiai įkrito. Bandėme dvigubinti gynybą prieš Tomą Rinkevičių, bet tada pataikė visi kiti. Jiems labai gerai krito šiandien, lauksime kito pirmadienio.


‹ atgal
KLKML © 2018

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti