Aivaras Lūžys fantastiniu būdu išlygino pusfinalio serijos rezultatą (VIDEO)

Aivaras Lūžys fantastiniu būdu išlygino pusfinalio serijos rezultatą (VIDEO) 1003

Ketvirtadienio vakarą antrose KLKML "Mero" taurės pusfinalio serijos rungtynėse susitiko „Voltas“ ir „BC Saulės butai“ komandos. Po atkaklios, permainingos ir nenuspėjamos kovos, aikštės svečiai paskutinę sekundę išplėšė pergalę rezultatu 76:78 ir išlygino Mero taurės pusfinalio serijos rezultatą 1:1.

Rungtynių pradžia buvo greita, emocinga ir nuo pirmų minučių buvo juntama įtampa. „Voltas“ komandos žaidėjai, turėdami nors nedidelį pranašumą, bet buvo priekyje, žaidė tvirtai ir užtikrintai. O „BC Saulės butai“ daugiau klydo. Tačiau antrame kėlinyje komandos kiek nurimo ir bent dalį kėlinio žaidė atkakliai. Nors emocijos liepsnojo ir įtampa neslūgo, teko antrą kartą technine pražanga nubausti svečių komandos žaidėją Juricą Zuzą ir paprašyti jį palikti aikštę. Po to, komanda susiėmė ir prisivijo namų žaidėjus, o ir kėlinio antroje pusėje perėmė taškų pranašumą į savo pusę.

Trečiame kėlinyje „BC Saulės butai“ komanda gerokai išsiveržė į priekį, tačiau „Voltas“ komandos vyrai nepasidavė ir vis artėjo prie varžovų. Toks žaidimas tęsėsi varžybų antroje pusėje. „Voltas“ komanda vis priartėja prie varžovų, o svečiai vėl keliais taškais pabėga į priekį. Tačiau ketvirto kėlinio antroje pusėje namų žaidėjai susiėmė, priartėjo ir rezultatas likus paskutinei minutei buvo lygus. Tačiau likus kelioms šimtosioms sekundėms „BC Saulės butai“ komandos žaidėjas Aivaras Lužys išplėšė pergalę ir išlygino pusfinalio serijos rezultatą.

KLKML administracija dėkoja Rimui Pociui už atsiųstą vaizdo įrašą.

Rezultatyviausi žaidėjai:

Voltas“ komandos rezultatyviausi žaidėjai: Mantas Tamoševičius 21 taškas, 6 rez. perd., Vitalijus Taščenko 20 taškų, Demas Mockus 11 taškų. Viktoras Rodinas 9 taškai, 12 atk. kam..

Rezultatyviausiai "BC Saulės butai" komandoje žaidė: Robertinas Vilimas 21 taškas, Valdas Štombergas 15 taškų, Aivaras Lužys 12 taškų, 10 atk. kam., Rimvydas Puškorius 11 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Volto" ekipos trenerio Dariaus Vaitiekaus mintys po pralaimėjimo: "Nesužaidėm, nieko nepadarėm, kad laimėtume."

Aivaro Lūžio komentaras po pergalingo metimo paskutine rungtynių sekunde: "Rungtynės labai sunkios, labai emocingos. Varžovai pasižymėjo nelabai gražia kova, man pačiam teko susidurti kelis kartus, bet džiaugiames, kad laimėjom. Labai noriu pasidžiaugt, kad iškritus Zuzai labai komandai padėjo ir vedė į priekį mus Robertinas, o pabaigoje gal šiek tiek sėkmė nusišypsojo mums. Tai džiugu dėl to."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti