BC Saulės butai antroje rungtynių pusėje įveikė varžovus

BC Saulės butai antroje rungtynių pusėje įveikė varžovus 714

Gruodžio 13 d. „Mero taurės“ rungtynėse susitiko „BC Saulės butai“ bei „Novatransa-Dsmile“ ekipos. Šį kartą „BC Saulės butai“ atsirevanšavo varžovams už anksčiau patirtą pralaimėjimą ir iškovojo pergalę 87:69.

Nuo pat rungtynių pradžios „BC Saulės butai“ įtvirtina savo pranašumą, pastarieji rungtynes pradėjo 6:0, o po pirmojo kėlinio pirmavo jau 13 taškų skirtumu 22:9. Antrajame kėlinyje „BC Saulės butai“ prarado keletą kamuolių, „Novatransa-Dsmile“ tuo pasinaudojo ir varžovus už tai nubaudė lengvais taškais greitajame puolime. Sėkmingai sužaidę keletą paskutinių kėlinio minučių Vyganto Nagio treniruojama komanda surengė spurtą 10:0 ir įpusėjus rungtynėms sumažino atsiliką iki 3 taškų 38:35.

Trečiajame rungtynių kėlinyje „Novatransa-Dsmile“ krpešininkai itin netaikliai atakavo varžovų krepšį, tiklą pasiekė vos 3 metimai iš 18, o varžovai pasinaudoję šia nesėkminga atkarpa, padidino savo pranašumą ir prieš paskutinį rungtynių kėlinį susigrąžino dviženklę persvarą 57:47.

Ketvirtajame kėlinyje abi komandos įjungė aukštenę pavarą puolime ir rungtyniavo labai rezultatyviai. Į bet kokį „Novatransa-Dsmile“ komandos bandymą priartėti Jurica Zuza atsakydavo taikliu metimu, pastarasis pelnydamas 16 taškų šiame ketvirtyje varžovams nepaliko jokių vilčių šį kartą dar pakovoti dėl pergalės ir atvedė savo komandą („BC Saulės butai“) į pergalę 87:69.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„BC Saulės butai“ rezultatyviausi žaidėjai: Jurica Zuza 29 tšk. 12 atk. kam. 6 rez. perd., Saulius Štombergas 14 tšk. 6 atk. kam.

„Novatransa-Dsmile“ rezultatyviausi žaidėjai: Aurimas Maceikis 14 tšk. 19 atk. kam., Tadas Adomauskas 14 tšk. 6 atk. kam., Jurgis Petrauskas ir Karolis Jundulas po 13 taškų.

Rungtynių komentarai:

Valdo Štobergo komentaras po pergales: „Varžybos buvo neblogos, gerai kovojome ir iškovojome pergale.”

Jurgio Petrausko mintys po nesekmės: „Sveikinam varžovus su pergale, jie to nusipelnė. Šiandiena stengiames tikrai, bet su tokia sudėtimi kokia buvo šiandien labai sunku, mums reikia sėkmės. Tris kėlinius tikrai laikėmes neblogai. Dabar lauksim kol sugrįš Vitalij Sokolov, dar keli žaidėjai, o tada galėsim pakutenti nervus visiems. Belieka dar kartą pasveikinti varžovus.”