BC Saulės butai iškovojo kelialapį į pusfinalį

BC Saulės butai iškovojo kelialapį į pusfinalį 926

Vasario 27 d. paskutinėse „Mero taurės“ reguliariojo sezono rungtynėse susitiko „Gintaro Baldai“ bei „BC Saulės butai“. Šį kartą gana užtikrintai pergalę iškovojo „BC Saulės butai“ rezultatu 71:85.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „BC Saulės butai“ krepšininkai, kurie pataikę 4 tolimus metimus įgijo dviženklę persvarą ir įpusėjus pirmajam kėliniui buvo priekyje 4:18. Antroje pirmojo kėlinio pusėje „Gintaro Baldai“ kiek susiėmė ir iki ketvirčio pabaigos sumažino varžovų persvarą iki 2 taškų 20:22.

Antrajame kėlinyje abi ekipos neblogai rungtyniavo puolime, keitėsi taikliais tolimais metimais ir be didesnio varžo rinko taškus, tačiau nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti pranašumo. Įpusėjus rungtynėms komandas skyrė tie patys 2 taškai, 42:44 priekyje „BC Saulės butai“.

Po ilgosios pertraukos į aikštę grįžę „BC Saulės butai“, trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 8:0 ir vėlgi įgijo dviženklę persvarą. Jurica Zuza šiame kėlinyje pelnė 12 taškų, o jo vedami „BC Saulės butai“ po trečiojo kėlinio jau buvo pabėgę nuo varžovų 53:71.

Paskutiniame kėlinyje jau liko tik formalumai, „Gintaro Baldai“ dar bandė gelbėtis tolimais metimais, tačiau daugumą jų skriejo pro šalį. „BC Saulės butai“ išsaugojo turėtą persvarą ir iškovojo pergalę rezultatu 71:85.

„Gintaro Baldai“ rezultatyviausi žaidėjai: Vaidas Pažemeckas 16 tšk., Gintaras Dirkstys 12 tšk. 10 atk. kam. 5 rez. perd., Henrikas Majus 10 tšk. 9 atk. kam., Robertas Norbutas 10 tšk. 6 atk. kam.

„BC Saulės butai“ rezultatyviausi žaidėjai: Jurica Zuza 29 tšk. 13 atk. kam. 6 rez. perd., Robertinas Vilimas 16 tšk., Darius Joskaudas 14 tšk. 6 atk. kam. 5 rez. perd.

Aidas Kurakinas (Gintaro baldai) "Pirmiausia noriu pasveikinti varžovus su pergale, kovojo norėdami laimėti ir stengėsi tikrai. Mes šio vakaro rungtynėse sprendėme savo klausimus, kadangi mūsų penktadienį laukia varžybos Lietuvos veteranų krepšinio čempionate, tad leidome kai kuriems žaidėjams pasiilsėti. Dėkoju komandai ir lauksime atkrintamųjų."

Aivaras Lužys (BC Saulės butai): Džiaugiamės pergale, džiaugiamės pakilę į antrąją vietą, kaip ir planavome. Varžybose pergalę lėmė gynyba, ypač antroje rungtynių pusėje. Taip pat gerai pataikė Jurica (Jurica Zuza).