"BC Saulės butai" Mero taurės finale

"BC Saulės butai" Mero taurės finale 1016

Balandžio 8 d. vakarą KLKML čempionato paskutinėse pusfinalio rungtynėse susitiko "BC Saulės butai" ir "Voltas" ekipos. Po fantastiškai išplėštų trečiųjų rungtynių šeimininkai po itin atkaklios ir kraujo pareikalavusios kovos įveikė varžovus 67:60 ir pateko į finalą.

Mačą sėkmingai puolime pradėję "Voltas" vyrukai atrodė, kad dominuos ir savo energija greitai susikraus saugesnę persvarą, tačiau taiklių Jurica Zuza metimų serija leido šeimininkams ketvirčio pabaigoje net persverti rezultatą savo naudai ir laimėti ketvirtį 20:19. Antrame ketvirtyje aikštėje kova buvo kiekviename metre, orientuodami gynybą prieš varžovų lyderius vistik sugebėjo žaisti ganėtinai rezultatyviai. Po 2 ketvirčių 39:38 pirmavo "BC Saulės butai".

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, nervingai kovojančios ekipos žaidė itin banguotai, trečio ketvirčio metu šeimininkai išsiveržė 9 taškais į priekį, tačiau visą sezoną puolime dominuojantis Vitalijus Taščenko per minutę pelnė 8 taškus be atsako ir sumažino deficitą iki minimalaus 56:57.

Paskutiniame ketvirtyje atkaklios kovos ir visos serijos išvarginti žaidėjai itin sunkiai rinko taškus, sužaidė patį nerezultatyviausią serijos ketvirtį. Iki mačo pabaigos likus žaisti beveik 3 minutes "Volto" lyderis Vitalijus buvo pakeistas priverstinai, kadangi susižeidė ir pradėjo bėgti kraujas. Tuo pasinaudoję šeimininkai sėkmingai apsigynė, puolime sumėtė baudos metimus ir spruko į priekį iškovodami pergalę rezultatu 67:60.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"BC Saulės butai" komandoje Jurica Zuza pelnė 33 taškus, atkovojo 11 kamuolių, Robertinas Vilimas pridėjo 15 taškų.

"Voltas" ekipoje Vitalijus Taščenko surinko 23 taškus, Tomas Tupalskis ir Demas Mockus pridėjo po 10 taškų.

Rungtynių komentarai:

,,BC Saulės butai" komandos kapitonas Andrėjus Geraščenko: ,,Varžybos labai atkaklios - taškas į tašką. Pirmos varžybos mums nepasisekė, nes turėjom pertrauką, praradom varžybų ritmą, tačiau paskui pasivijom, forma gerėjo ir į paskutines varžybas atėjom susikaupę, gerai nusiteikę, bei stengėmės kiekvienam aikštės metre. Varžovai padarė gerą kovą, sveikinam juos, kad jie žais dėl trečios vietos, o mes labai džiaugėmės, kad pakliuvom į finalą."

,,Voltas" ekipos žaidėjas Tomas Tupalskis: ,,Prastos varžybos, tikėjomės, kad laimėsim, bet serija pasisuko į kitą pusę ir prakišom varžybas išvykoj, o pas save nesugebėjom laimėti tada, kada reikėjo, varžovai turi daug talento - aikštelėj vienas prieš vieną yra neuždengiami, tai teko dvigubinti. Varžovas Kazys Maksvytis šiandien gerai sužaidė - virš savo galimybių tritaškių prilaidė. Sveikinam varžovus ir sėkmės jiems finale."


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti