Brizo triuškinamas Kredito garantas ir derbio vardą įgaunanti KK Riflis ir GIrandra dvikova 1399

Pirmajame ketvirtadienio KLKML Mero taurės susitikime "Brizas" palaužė "Kredito garantas"  rezultatu 91:67

Pirmasis kėlinys prasidėjo tolimaisiais metimais. Užtikrinčiau pataikė  "Kredito garantas", kas leido atitrūkti nuo varžovų minimaliu taškų skirtumų. Antroji kėlinio pusė buvo "Brizas" ekipos. Daugiau laiko skirdami žaidimui po krepšiu, persverė rezultatą ir uzdarė kėlinį 4-rių taškų pranašumu. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 23:19.

Antrajame kėlinyje visapusišką iniciatyvą perėmė "Brizas" komanda. Per visą ketvirtį leido varžovams pelnyti tik 11 taškų. Tuo metu patys padidine taškų kraitį iki 19 taškų. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 49:30.

Trečiajame kėlinyje jau žaidimas vyko apylygus. Abi komandos daug klydo ir žaidė antraisiais šansai po varžovų lenta. Kiek sėkmingesnis ketvirtis buvo "Brizas" ekipai, kurie dar padidino skirtumą iki 4-rių taškų. Trečiasis kelinys baigėsi rezultatu 66:43.

Paskutinis kėlinys prasidėjo vėl "Brizas" komandos taškais. Kiek aktyviau pradėjus žaisti "Kredito garantas" , pavyko sumažinti skirtumą ir pagalvoti apie pergalę. Tačiau neatsipalaidavę "Brizas" ekipa, neleido to padaryti. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 91:67.

"Brizas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Eimantas Lukauskis 37 taškai. 16 atk., kam. Arminas Leliūnas 14 taškų. 7 atk., kam. Edmundas Lileikis 13 taškų. 3 atk., kam.

"Kredito garantas" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Valdas Garadauskas 21 taškas. 1 atk., kam. Ovidijus Jonaitis 19 taškų. 18 atk., kam. Julius Vilovas 14 taškų. 5 atk., kam.

"Brizas" ekipos žaidėjas Arminas Leliūnas: "Smagu, jog iškovojome pergalę, šiandien tikrai žaidėme gerai, dalinomės kamuoliu, neblogai pataikėme, taip pat atidirbome gynyboje, padėjome vieni kitiems ir visa tai susidėjo į štai tokį rezultatą."

"Kredito garantas" komandos žaidėjas Valdas Garadauskas: "Niekada nemėgstu skųstis, jog kažkas ateina ar neateina į rungtynes, manau, jog tai nėra pasiteisinimas ir kas ateina, tas ir turi žaisti. Bet mes tiesiog nesugebame rungtyniauti komandiškai, turime sunkumų tiek puolime, tiek gynyboje, ateiname į rungtynes iš anksto nusiteikę, jog pralaimėsime, o koks nusiteikimas, toks ir žaidimas. Tikiuosi, jog finalinėse kovoje mes susikaupsime, nusiteiksime ir manau, jog viskas bus gerai. Tiesiog dabar jau žinome, jog nepatekome į „top 4“, todėl ir į rungtynes vos ne vos surenkame žaidėjus, kas negali, kas nenori ir panašiai. Sveikinu varžovus, labai gerai šiandien rungtyniavo."

Be atsarginių suolo žaidę "Girandra" ekipa, paruošė tikrą išbandymą "KK Riflis" ekipai. "KK Riflis" įveikė varžovus rezultatu 103:101

Pirmasis kėlinys prasidėjo tiek vienos, tiek kitos komandos klaidomis. Žaidimas užikrinčiau klostėsi "KK Riflis" komandai, kurie visą ketvirtį pirmavo ir vertė varžovus juos vytis. Pirmasis kėlinys baigėsi  rezultatu 25:19.

Antrasis kėlinys vyko daug atkakliau, nei prieštarasis. Abi komandos pelnė beveik po 30 taškų. Tiesa, vėl fortūna buvo "KK Riflio" pusėje, kurie ir toliau didino skirtumą. Alinantis nuovargis "Girandra" ekipa vertė daug dirbti ir nepaleisti varžovų. Antrasis kėlinys baigėsi rezultatu 53:45.

Po ilgosios pertraukos, komandos pasižymėjo tuo pačiu rezultatyvumu, krapštydamos po beveik tiek pat taškų. Niekas nepasikeitė ir toliau žaidimo tempą diktavo mačo favoritai "KK Riflis". Per ketvirtį jau susižėrę dviženklį taškų skaičių. Trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu 81:69.

Ketvirtajame kėlinyje "Girandra" parodė tikrą entuziazmą ir norą laimėti. "Girandra" perėmė iniciatyvą į savo puse ir vertė varžovus dirbti, norinti laimėti. Sudegino visą deficitą vos per pirmąsias penkias žaidimo minutes. Po to žaidimas vyko taškas į tašką. Likus žaisti mažiau, nei minutei rezultatas 101:101. Po minutės pertraukėlės, ataką užikrintai užbaigę "KK Riflis", priekyje 2-iems taškais. Po netaiklaus Laimono Remeikio atsako, rezultatas išlieka nepakites. Ketvirtasis kėlinys baigėsi rezultatu 103:101.

"Girandra" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Laimonas Remeikis 41 taškas. 14 atk., kam. Laurynas Vadopalas 27 taškai. 5 atk ., kam. Egidijus Juostas 18 taškų. 10 atk., kam.

"KK Riflis" komandoje rezultatyviausiai sužaidė: Eimantas Kupšys 29 taškai. 12 atk., kam. Marius Jurkus 19 taškų. 4 atk., kam. Antanas Stonkus 12 taškų. 1 atk., kam.

"KK Riflis" ekipos žaidėjas Karolis Griškus: "Prieš šias rungtynes jau žinojome, jog „Novatransa-Dsmile“ dėka mes turnyrinėje lentelėje liekame ketvirtoje pozicijoje ir patenkame į „Mero“ taurės finalinį ketvertą. Tuo labai džiaugiamės, bet tikrai negalime pasidžiaugti tuo žaidimu, kurį dabar demonstruojame, su tokiu žaidimu mes ten neturėsime ką veikti ir būsime kitų ekipų „patrankų mėsa“. Tikiuosi, jog padarysime išvadas ir būsime bent jau konkurencingi finaluose, nes ką rodome pastarąsias keletą rungtynių, tai tikrai turime nemažai problemų gynyboje, puolime kol kas tai kompensuojame, tačiau stipresnės komandos geriau ginsis ir mums tikrai bus sunku. „Girandra“ šiandien surinko tik penkis žaidėjus į rungtynes, tai gana keista, nes praėjusį kartą mums metė labai stiprų iššūkį ir mes vos iškovojome pergalę, bet kokiu atveju, ačiū jiems, kad kovojo iki galo."

"Girandra" komandos žaidėjas Laurynas Vadopalas: "Nuotaikos dvejopos, visgi susirinkome tik penki žaidėjai į rungtynes, bet buvome pagal galimybes tikrai pakovoti, pradžia nebuvo tokia sėkminga, tačiau pabaigoje sugrįžome, turėjome šansą ir iškovoti pergalę bei turnyrinėje lentelėje galbūt pakilti kiek aukščiau, bet gaila, jog tuo šansu nepasinaudojome."

Nepraleisk progos įrodyti, kad žinai apie krepšinį daugiau nei kiti! Suburk draugų komandą ir sudalyvauk pirmosiose protų kovose kartu su Vaidu Čeponiu