Čempionai pusfinalį pradėjo užtikrintai

Čempionai pusfinalį pradėjo užtikrintai 996

Kovo 26 dienos vakarą antrąją Mero taurės pusfinalio seriją pradėjo titulą ginantys "Gintaro baldai" ir "Novatransa-Dsmile" ekipos. Patyrusių aukštaūgių vedami čempionai atlaikė varžovų spaudimą ir iškovojo užtikrintą pergalę rezultatu 92:74.

Pusfinalio serija daug užtikrinčiau pradėjo šeiminikai. Pirmavę 6-5 "Gintaro baldai" surengė 11 taškų spurtą ir atitrūko nuo varžovų rezultatu 17-5, o kėliniui baiginėjantis savo pranašumą padidino iki 15 taškų skirtumo, bet varžovai jį sumažino iki 11.

Antrajame kėlinuke svečiai žaidė daug užtikrinčiau, lengviau rinko taškus ir nuo "Gintaro baldų" ekipos abi komandas skyrė 1 taškas, tačiau šeiminikai padėtį stabilizavo ir ketvirtį pralaimėjo tik 2 taškais rezultatu 19:21. Po pirmosios rungtynių pusės "Gintaro baldai" pirmavo 45:36.

Antra rungtynių pusė buvo identiška pirmajai, trečiajame kėlinyje vėl dominavo šeimininkai, trečiajį kėlinį laimėdami rezultatu 22:11, o ketvirtajį vėl pralaimėdami 2 taškais priešininkams 27:25. Nors "Novatransa - Dsmile" ir stengėsi grįžti kelis kartus į rungtynes, tačiau tai jiems nepavyko. Rungtynes 92:74 laimėjo "Gintaro baldai."

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose rungtyniavo: Audrius Mineiks 29 taškai ir 16 atk., kam., Remigijus Kasparavičius 22 taškai ir 10 atk., kam., Ignas Pavilionis pridėjo 16 taškų.

"Novatransa - Dsmile" komandoje rezultatyviausiai rungtyniavo: Raidas Putrius 18 taškų, Jonas Lukauskas 16 taškų ir 14 atk., kam., Jurgis Petrauskas 13 ir Tadas Adomauskas 12 taškų. 

Rungtynių komentarai:

Jurgis Petrauskas (,,Novatransa-Dsmile" komandos žaidėjas):,,sveikinam varžovus. Na o mes, jeigu nesame pilnos sudėties - mes neturime šansų su jais. Tokia ta realybė. Finaluose nebuvo Tado Adomausko. Dabar neturėjome Vitalijaus Sokolovo. Didelių neturime, jie išpildo ką nori. Norėtųsi vis tiek duoti jiems tos kovos, nuo to tik įdomesnis pusfinalis būtų"

Aidas Kurakinas (,,Gintaro baldai" komandos treneris):,,komanda su pergale. Mūsų dviejų mecenatų gimtadieniai buvo. Tai ši pergalė skirta jiems, prie visų dovanų. Kova buvo stipri. Su jais kovojame jau eilę metų, laukia antras mūšis. Žiūrėsim kas bus"

 


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2020

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti