Čempionai užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame

Čempionai užsitikrino pirmąją vietą reguliariajame 882

Vasario 7 dieną vyko dvi Mero Taurės varžybos. Pirmose susitiko ,,Novatransa-Dsmile" su ,,Sveika idėja" krepšininkais. Nuo pirmų minučių komandinį žaidimą demonstravę "Sveika idėja" nepaliko vilčių varžovams ir iškovojo pergalę 84:60

Jau varžybų pradžioje ,,Sveika idėja" išsiveržė į priekį ir įgiję dviženklę taškų persvarą sėkmingai ją išlaikė. Pirmoji varžybų pusė baigėsi 50:34, ,,Sveikos idėjos" naudai.

Antroje mačo pusėje rezultatyviai žaidusi visa "Sveika idėja" nepaliko didelių vilčių varžovams, taiklūs metimai iš tolimų distancijų, gera gynyba privertė ne tik varžovus vytis, bet ir sukelti tarpusavio nepasitenkinimą. Iki rungtynių galo svečiai išlaikę aukštą natą sutriuškino varžovus 84:60.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Sveika idėja" ekipoje net trys žaidėjai surinko dvigubus dublius - Deividas Ramoška pelnė 18 taškų ir atkovojo 13 kamuolių. Rokas Misevičius - 13 taškų ir 12 rezultatyvių perdavimų. Mark Ostrovskij pelnė 12 taškų, atkovojo 10 kamuolių.

,,Novatransa-Dsmile" gretose labiausiai pasižymėjo Jonas Lukauskas, kuris taip pat surinko dvigubą dublį - 16 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Rungtynių komentarai:

Roko Misevičiaus komentaras po lengvos pergalės: „Gerai sužaidėm, šiandien mums gerai krito, atėjo Nierka mūsų snaiperis, neprametė visas rungtynes. Komandiškai žaidėm, sukom kamuolį, ko nebuvo sezono pradžioje, tai paskutines kelias varžybas ir turim rezultatą. Prieš geras komandas laimim, šiandien irgi, jie bandė bėgt, mes kažkiek tai pristabdėm jų puolima ir viskas neblogai gavos. Ačiū varžovam už kova.”

Jurgio Petrausko mintys po nesekmės: „Atvirai sakant, ant visos Klaipėdos išprievartavo.”

Antrose varžybose susirungė dvi aukščiausiai Mero Taurės turnyrinėje lentelėje esančios ekipos - ,,Gintaro baldai" ir ,,Voltas". Finalo dvikovos pakartojime be kelių pagrindinių žaidėjų žaidęs "Voltas" turėjo pripažinti varžovų pranašumą 69:81.

Varžybos prasidėjo lygia dvikova, abi ekipos atkakliai kovojo tiek puolime tiek gynyboje - ko pasekoje po 10 minučių tik minimaliu skirtumu 20:19 pirmavo "Gintaro baldai". Antrame ketvirtyje fatališkai tritaškiai nekrito "Volto" ekipos lyderiui Vitalijui Taščenko (1/11 trit.), tad sėkmingą atkarpą sužaidę varžovai spruko į priekį - 39:32.

Antroje rungtynių pusėje galingi Eimano Lukauskio reidai bei žaidimas po krepšiu išlaikę "Voltas" ekipą kovoje dėl pergalės, tačiau lemiamame ketvirtyje "Gintaro Baldai" pratrūko tritaškiais, kuriuos pataikė praktiškai visi aikštelėje buvę žaidėjai ir skirtumas tarp ekipų išaugo iki dviženklio 81:69.

Rezultatyviausi žaidėjai:

,,Gintaro baldai" ekipoje Tomas Rinkevičius pelnė 24 taškus.

,,Voltas" gretose dvigubą dublį surinko Eimantas Lukauskis - 19 taškų ir 11 atkovotų kamuolių. Vitalijus Taščenko pelnė 18 taškų.

Rungtynių komentarai:

Aido Kurakino „Gintaro baldų” trenerio Aido Kurakino komentaras po rungtynių: „Ruošiamės šioms rungtynėms truputį kitaip, tikėjomes, kad bus kiti du lyderiai Demas ir Mantas. Nebuvo tai nebuvo, bet varžybos vistiek buvo sunkios varžybos, bet patys pamatėm, kad jų nėra, tai galvojom bus šiek tiek lengviau. Akcentavom Vitalijaus (Vitalijus Taščenko - aut. past.) gynyba. Džiaugiames pergale, džiaugiames pirmąja vieta, sezone. Dabar ruošiames atrintamosioms, federacijos taurei, taip, kad laukia dar daug sunkių kovų.”

„Volto” ekipa rungtynes atsisakė komentuoti.


‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti