Čempionai viena koja finale

Čempionai viena koja finale 406

Kovo 26 dienos vakarą KLKML-OLYBET "Mero" taurėje startavo pusfinaliai, pirmoje pusfinalio poroje susitiko praėjusių metų čempionai "Voltas" ir šio sezono atradimas - "KK Riflis". Po atkaklios kovos pergalę paskutiniame ketvirtyje įtvirtino šeimininkai įveikę varžovus 86:71.

Rungtynių pradžioje, kaip jau įprastai, "Voltas" leidžia pajausti varžovams žaidimo ritmą, atskleisti žaidimo kortas ir po pirmojo ketvirčio kretingiškiai pirmavo 18:15. Antrame ketvirtyje visišką iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai padidino apsūkas, per ketvirtį pelnė 27 taškus ir į ilgąją pertrauką išėjo ilsėtis pirmaujant 42:33.

Po ilgosios pertraukos kovingumu šį sezoną varžovus įveikę "KK Riflis" kibo į atlapus čempionams, išnaudojo savo stipriąsias puses. Eimanto Kupšio ir Antano Stonkaus vedami svečiai ketvirtį laimėjo 21:17 ir sumažino deficitą iki 5 taškų.

Paskutiniame ketvirtyje komandinis "Volto" ekipos puolimas išvargino varžovus, susižeidus Tomui Račkui roatacija "KK Riflis" ekipoje dar labiau sumažėjo o tuo pasinaudoję šeimininkai padidino atotrūkį ir iškovojo pergalę 86:71.

"Voltas" gretose Rolandas Žilevičius pelnė 19 taškų (10 atk.kam.), Tadas Rakauskas ir Vitalijus Taščenko pridėjo po 15 taškų.

"KK Riflis" gretose rezultatyviausiai žaidė Eimantas Kupšys (13 atk.kam.) ir Antanas Stonkus atitinkamai pelnę 23 ir 20 taškų.

Mark Ostrovskij ("Voltas" komandos žaidėjas): rungtynes vertinu visai gerai, nes laimėjome. Priešininkai buvo nuspėjami, žaidė be vieno žaidėjo. Pergalę lėmė tai, kad susikaupėme kaip komanda, pradėjome pataikyti savo metimus. Dar norime nuo komandos pasveikinti Žilviną Jašinską su vaiko gimimu, kas gimė nežinome, bet sveikiname!

Karolis Griškus ("KK Riflis" komandos kapitonas): vertinu prastai, nes pralaimėjome. Šiandien atrodėme kažkokie nešvieži, sunkūs, lėti, be energijos, net nežinau kodėl, nors turėjome savaitę pasiruošti šioms varžyboms. Varžovai irgi atrodė sunkiai, norėjome tuo pasinaudoti ir pasiimti tašką šioje serijoje, bet pirmas kėlinys buvo labai nerezultatyvus, per pirmas tris minutes niekas nepelnė taškų. "Volto" komanda iš tiesų labai gerai ginasi, nepalyginsi rungtynių su "Langų parku", nes jie ginasi labai kietai, ateina laiku į pagalbą, tai mums buvo sunku, ypač, pirmoje dalyje, nes tada nesilaikėme mūsų žaidimo plano, kaip buvome susitarę. Trečiame kėlinyje pradėjome vytis, kaip ir grįžome į žaidimą, nes turėjome tik penkių taškų skirtumą, bet perlaužti varžybų niekaip nepavyko. Rungtynių pabaigoje pritrūko jėgų, išsibaudavome, Tomas Račkus susižeidė, tai rotacija išvis sumažėjo. Manau, kad neturėjome šansų laimėti, nes nedavėme tos kovos, nebuvo ugnelės. Kretingoje būsime visai kitokie, būsime užsidegę bei kovingesni!