Čempionų pergalė ir nesėkmingas kretingiškių startas

Čempionų pergalė ir nesėkmingas kretingiškių startas 539

Spalio 31 dieną KLKML "Mero" taurėje susitiko ,,Sveika idėja" ir ,,Gintaro baldai" ekipos. Pirmoje varžybų pusėje ,,Gintaro baldai" po truputį išsiveržė į priekį ir varžybų viduryje susikrovę dviženklę persvarą ją išsaugojo iki rungtynių galo ir iškovojo pergalę 85:72.

Tik prasidėjus trečiajam kėliniui sunkią traumą patyrė ,,Gintaro baldų" vidurio puolėjas Darius Kurmis. ,,Sveika idėja" puikiai pasinaudojo šia situacija, ir varžovų pranašumą sumažino iki 4 taškų.

Komandos sudėties netektis ir varžovų padidėjęs spaudimas ,,Gintaro baldų" neišgąsdino, ir netrukus ,,Sveika idėja" vėl pralošinėjo dviženkliu taškų skirtumu.

Varžybos baigėsi 72:85 ,,Gintaro baldų" pergale. Gal ,,Sveika idėja" ekipai pavyks atsirevanšuoti kitame mače, kuris vyks svečių aikštelėje š.m. gruodžio 3 dieną?

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Gintaro baldai" ekipoje rezultatyviausiai žaidė Vaidas Pažemeckas pelnęs 18 taškų, 17 taškų surinko Audrius Mineikis.

"Sveika idėja" komandoje Kęstutis Mačijauskas surinko 17, Edagaras Kaunas ir Mark Ostrovskij pridėjo po 16 taškų.

Rungtynių komentarai:

"Sveikos idėjos" komandos žaidėjo Marko Ostrovskio komentaras po pralaimėjimo: "Nu ką čia pasakysi buvo labai sunkios rungtynės kurias pralaimėjome. Lauksime kitų rungtynių ir bandysime atsitiesti."

Aido Kurakino mintys po pergalės: "Nu ką pradėjom visai neblogai, visų pirmą pasiteisino mūsų gynybynė taktiką. Paskui mūsų aukštas žmogus traumą gavo, gal dėlto komandą truputį išsimušė iš ritmo ir priešininkai priartėjo, bet nieko susitvarkėm ir iškovojom pergalę kuri gal nebuvo pati gražiausią, bet svarbu taškas mūsų."

Antroji vakaro dvikova vyko Kretingoje tarp vietos "KK Riflis" ir "Novatransa-Dsmile" ekipų.

Savų sirgalių palaikomi kretingiškiai mačą pradėjo itin sėkmingai, per pirmas 6 ketvirčio minutes "KK Riflis" jau buvo pelnęs 20 taškų ir atrodė kad puolimo banga nuneš varžovus. Tačiau gynybos sistemas keitę svečiai ne tik pristabdė, bet praktiškai uždarė šeimininkų puolimą. Per antrąjį ketvirtį vos 6 taškus pelnę šeimininkai buvo priversti vytis varžovus 31:40.

Po ilgosios pertraukos aikštelėje vyravo permaininga kova, "Novatrana-Dsmile" sugebėdavo atitrūkti nuo varžovų 16-18 taškų skirtumu, tačiau per kelias minutes "KK Riflis" ir vėl sumažindavo atotrūkį iki vienženklio. Po permainingos kovos pergalę iškovojo "Novatransa-Dsmile" įveikę varžovus 75:66.

"KK Riflis" gretose Tomas Račkus pelnė 17 taškų, Antanas Stonkus pridėjo 16, Eimanto Kupšio sąskaitoje galingas dvigubas dublis su 11 pelnytų taškų ir net 26 atkovotais kamuoliais.

"Novatransa-Dsmile" komandoje rezultatyviausias buvo Edgaras Vigelis pelnęs 21 tašką, dvigubą dublį pridėjo Vitalij Sokolov pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių.

"Novatransa-Dsmile" žaidėjas Jurgis Petrauskas po varžybų: "Linkėjimai Lukui Baranauskui".

"KK Riflis" komandos žaidėjas Tomas Račkus: "Visu pirma norėčiau pasidžiaugti su sezono startu, nes jau buvome išsiilgę krepšinio kovų. Todėl labai džiugu sugrįžti ir su komanda praleisi vakarus su krepšiniu. O dėl rungtynių tai viskas tvarkoje, pirmosios rungtynės kaip ir tikėjausi buvo banguotos. Vieni momentai labai geri kiti labai blogi. Trūko pataikymo iš toli 5-25 (20%) kaip savo aikštėje tai ne kažkas. Tačiau tai tik pirmosios rungtynės ir tikiu jog ateityje viskas susitvarkys. Ir pabaigai norėčiau pasakyti Ačiū visiems kas atėjote ir palaikėte mūsų komandą!"