Dar nė vienai ekipai šiame sezone nepavyko įveikti „Gintaro baldų“

Dar nė vienai ekipai šiame sezone nepavyko įveikti „Gintaro baldų“ 374

Be savo lyderio Audriaus Mineikio ir trenerio Aido Kurakino žaidę „Gintaro baldai“ akistatoje su „Baldininko“ ekipa iškovojo pergalę 74-67 (25-21; 19-15; 14-15; 16-16)  ir laimėjo seriją 2:0.

Prasidėjus rungtynėms „Baldininko“ krepšininkai pradėjo „bombarduoti“ varžovus taikliais tolimais metimais ir spruko į priekį. Aikštelės šeimininkai negalėjo apsiginti nuo taikliai atakuojančių svečių ir beveik visą kėlinį buvo besivejančių padėtyje. Likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes „Gintaro baldams“ pagaliau pavyko persverti rezultatą (17-16) ir išlaikyti atotrūkį iki ketvirčio pabaigos (25-21).

Antrame kėlynyje vėl nebuvo lengva šeimininkams, „Baldininkas“ puikiai dirbo abiejose aikštelės pusėse ir absoliutiems čempionato lyderiams buvo sunku išlaikyti persvarą. Pirmuose dviejuose ketvirčiuose „Baldininko“ krepšininkai gerai uždarė varžovų lyderį ir atakų organizatorių Tomą Rinkevičių į „dėžutę“ ir be jokios abejonės tiek po krepšiais, tiek komandos puolime trūko Audriaus Mineikio. Tačiau gerai matantys vienas kitą aikštėje „Gintaro baldų“ krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami nedidelį rezervą (44-36).

Trečią kėlinį šeimininkai pradėjo keliais tolimais šūviais, tačiau „Baldininko“ krepšininkai neatsiliko ir atsakinėjo tuo pačiu. Roko Narkevičiaus, Rolando Alučio, Liudo Razmos bei Demo Mockaus tritaškiai neleido „Gintaro baldų“ ekipai atsiplėšti ir susikrauti saugaus pranašumo.

Paskutinias dešimt minučių komandos ir vėl žaidė aukštomis natomis – nedidelis skirtumas ir greitos atakos tai į vieną, tai į kitą krepšį džiugino susirinkusius žiūrovus. Vis tik „Baldininko“ ekipai nepavyko pirmiesiems šiame sezone įveikti „Gintaro baldų“, nors ir nedideliu skirtumu, tačiau teko pripažinti šeimininkų pranašumą 74-67.

„Gintaro baldai“: Vaidas Pažemeckas 17 tšk. Tomas Rinkevičius 12 tšk. (13 rez.perd.); po 11 taškų pridėjo Darius Kurmis (8 atk.kam.) ir Egidijus Butvydas.

„Baldininkas“: Rolandas Alutis 22 tšk.; Rokas Narkevičius 13 tšk. (12 atk.kam.); Liudas Razma 12 tšk. (11 atk.kam.).

Rungtynių komentarai

Rolandas Alutis ("Baldininkas"): kovojome kiek galėjome, visą sezoną sunkiai rinkomės į varžybas ir šiandien kas galėjome - tas atėjome. Šis rezultatas neblogas kaip pagal mūsų galimybes. Ar kitą sezoną žaisime šioje lygoje priklauso nuo vadovų, mes tik kareiviai, bet jei taip ir toliau sunkiai rinksimės į varžybas tai gal į silpnesnę lygą reiks eiti.

Žydrūnas Soroka ("Gintaro baldai"): šiandien mūsų komanda rungtynes pradėjo pasyvokai, gal buvome atsipalaidavę dėl prieš tai laimėtų varžybų. Antroje rungtynių pusėje susiėmėme, susikaupėme ir laimėjome.