Deivido Ramoškos dvigubas dublis atvedė "Sveika idėja" į pergalę Kretingoje

Deivido Ramoškos dvigubas dublis atvedė "Sveika idėja" į pergalę Kretingoje 758

Sausio 9 dienos vakarą Klaipėdos krepšinio mėgėjų lygos "Mero" taurėje KK ,,Riflis" namų aikštelėje pasitiko ,,Sveikos idėjos" ekipą. Deivido Ramoškos galingas dvigubas dublis atvedė "Sveika idėja" ekipą į pergalę 68:59.

Nuo pat varžybų starto prasidėjo lygi ir emocijų kupina kova. Deividas Ramoška nuo pirmų minučių ėmėsi lyderio vaidmens, per pusantro ketvirčio šis puolėjas buvo pelnęs daugiau nei pusę savo ekipos taškų, tačiau po dviejų ketvirčių kretingiškiai turėjo 2 taškų pranašumą 29:27.

Po ilgosios pertraukos iniciatyva priklausė jau svečių ekipai, padidinę rungtynių tempą bei rezultatyvumą trečią ketvirtį svečiai laimėjo 20:16 ir persverė rezultatą savo naudai. Paskutiniame kėlinyje ,,Sveikos idėjos" krepšininkai pasinaudoję varžovų išsiblaškymu ir klaidomis išsiveržė į priekį, greitomis atakomis neleido aikštelės šeimininkams jų pasivyti ir galiausiai užbaigė rungtynes pergale, rezultatu 59:68.

Rezultatyviausi žaidėjai:

KK ,,Riflis" gretose Eimantas Kupšys surinko dvigubą dublį - 29 taškai ir 14 atkovotų kamuolių. Vilius Petrikas pelnė 14 taškų.

,,Sveika idėja" ekipoje dvigubą dublį surinko Deividas Ramoška - 26 taškai ir 15 atkovotų kamuolių. Nedas Daukšys prie pergalės prisidėjo pelnęs 14 taškų.

Rungtynių komentarai:

KK ,,Riflis” komandos žaidėjas K. Griškus: ,,Varžybas vertinu tragiškai, nes tai buvo vienareikšmiškai blogiausios šio sezono varžybos. Buvome visiškai be ugnelės. Vienas Eimantas rodė norą žaisti. Manau per daug kalbėjome su teisėjais ir tarpusavyje. Reikėjo tą visą energiją nukreipti į gynybą, bet to mes nepadarėme ir to pasekoje praleimėjome. Reikia daryti rimta išvadas. Varžovai šaunuoliai, padarė didelį darbą, labiau norėjo nugalėt. Mes prieš juos laimėjome išvykoje, todėl jie atvažiavo tikrai sumotyvuoti ir rodė gražų krepšinį.”
 
,,Sveika idėja" komandos kapitonas Nedas Daukšys: ,,Smagu naujus metus pradėti pergale ir dar svečių aikštelėje. Šiandien turejome labai žemą penketuką ir sunkiai sekėsi stabdyti jų lyderį kuris žaidžia po krepšiu. Rungtynės buvo apylygės ir bet kuri komanda galėjo laimeti, tačiau mums pavyko sukurti spurtą ir susikrauti tą lemiamą pranašumą, kurį ir išlaikėme iki rungtynių pabaigos. Sveikinu savo komandą su pergale ir ačiū varžovams."

‹ atgal
svetainiu kurimas KLKML © 2019

uždaryti

A lyga

B lyga

C lyga

IT lyga

uždaryti