Dviženklį pranašumą per ketvirtį panaikinę BC Saulės butai įsirašo pergalę

Dviženklį pranašumą per ketvirtį panaikinę BC Saulės butai įsirašo pergalę 887

Vasario 10 dieną KLKML Mero taurėje susitiko "BC Saulės butai" ir "Gintaro baldai". Po dramatiškos rungtynių pabaigos pergalę išplėšė "BC Saulės butai" įveikę varžovus 85:84.

Pirmajame ketvirtyje svečiuose žaidę "Gintaro baldai" prapliūpo tritaškiais, net 9 tritaškius iš 14 bandymų pataikę svečiai susikrovė dviženklį pranašumą ir pirmavo 34:25.

Antrame ketvirtyje varžovų snaiperius šiek tiek pristabdę "BC Saulės butai" po truputi mažino deficitą, tačiau nervinga atkarpa leido svečiams išsaugoti 7 taškų pranašumą 53:46.

Po ilgosios pertraukos "Gintaro baldai" trečią ketvirtį pradėjo smeigdami 3 tolimus metimus iš eilės ir vėl susikraudami dviženklį pranašumą. Rezultatu 23:16 ketvirtį laimėję svečiai pirmavo 76:62.

Paskutiniame ketvirtyje darbo puolime ėmėsi šeimininku lyderiai, kurie sėkmingai realizavo metimus ir po truputi mažino deficitą. Vos 3 taškus per pusę ketvirčio pelnę svečiai leido varžovams išlyginti rezultatą 79:79. Per likusias 3 minutes taškas į tašką kovoje sėkmingiau sužaidė šeimininkai, kurie iškovojo pergalę rezultatu 85:84.

"BC Saulės butai" ekipoje Jurica Zuza pelnė 25 taškus, 18 taškų pridėjo Saulius Štombergas.

"Gintaro Baldai" komandoje Audrius Mineikis pelnė 22 taškus, Remigijus Kasparavičius pridėjo 21 tašką.

Sauliaus Kiūpelio komentaras po sunkios pergalės: „Kažkaip sunkiai įsivažiavom, pirmus du kėlinius jie labai gerai pataikė, labai gerai. Antroje pusėje susiėmeme, ir jie pavargo gal, nebetaip gerai pataikė. Sužaidėm gudriau, nagliau ir pavyko išvargti pergale.”

„Gintaro baldų” trenerio Aido Kurakino mintys po rungtynių: „Geros varžybos, sveikinam varžovus su pergale. Gerą kovą davėm, nors neturėjom keletą žaidėjų, nes davėm išsigydytį traumas, pailsėti prieš svarbias rungtynes. Sunkus tas Vasario mėnuo bus, laukia daug svarbių rungtynių. Žiūrovam turėjo patikti tokios rungtynės, ir iki kitų kovų.”