Gintaro Baldai - dar vieną sezoną kovos dėl čempionų titulo

Gintaro Baldai - dar vieną sezoną kovos dėl čempionų titulo 1008

Balandžio 2 d. antrose „Mero taurės“ pusfinalio rungtynėse susitiko „Gintaro baldai“ bei „Novatransa-Dsmile“ ekipos. Antrą kartą savo pranašumą įrodę „Gintaro baldai“ iškovojo pergalę rezultatu 83:69 ir keliauja į „Mero taurės“ finalą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Gintaro baldų“ krepšininkai, pastarieji nuo pat pirmųjų minučių susikūrė nedidelį pranašumą. Kėlinio eigoje šeimininkų ekipa, vedama Audriaus Mineikio vis didino turimą persvarą ir kėlinio pabaigoje jau turėjo dviženklę persvarą 26:16.

Antrajame kėlinyje „Novatransa-Dsmile“ krepšininkai surengė keletą sėkmingų atakų ir sumažino deficitą iki 4 taškų, tačiau antroje kėlinio pusėje jų puolimas sustojo. Tuo pasinaudoję „Gintaro baldai“ pataikė keletą tolimų metimų, kėlinį užbaigė spurtu 10:0 ir įpusėjus rungtynėms turėjo 18 taškų persvarą – 46:28.

Po ilgosios pertraukos „Gintaro baldai“  surengė dar vieną spurtą 12:0 ir padidino savo persvarą iki 28 taškų. Tuomet „Novatransa-Dsmile“ ekipoje iniciatyvos ėmėsi Raidas Putrius, pastarasis per trečiąjį kėlinį pelnė 15 taškų ir sugrąžino savo ekipai viltis dar pakovoti dėl pergalės. Po trečiojo kėlinio šeimininkai priekyje 65:47.

Ketvirtajame ketvirtyje „Novatransa-Dsmile“  krepšininkai po truputį mažino savo atsilikimą ir likus žaisti kiek mažiau nei keturias minutes ekipas skyrė jau tik 9 taškai, tačiau tai buvo viskas, ką pavyko nuveikti „Novatransa-Dsmile“ ekipai šiose rungtynėse, „Gintaro baldai“ užtikrintai sužaidė paskutines rungtynių minutes ir iškovojo kelialapį į „Mero taurės“  finalą rezultatu 83:69.

Gintaro baldai“ rezultatyviausi žaidėjai: Audrius Mineikis 31 tšk. 13 atk. kam., Tomas Rinkevičius 16 tšk. 7 rez. perd., Henrikas Majus 14 tšk., Gintaras Dirkstys 10 tšk. 6 atk. kam.

Novatransa-Dsmile“ rezultatyviausi žaidėjai: Raidas Putrius 23 tšk., Edgaras Vigelis 14 tšk., Vitalij Sokolov 8 tšk. 14 atk. kam.

Jurgis Petrauskas (,,Novatransa-Dsmile" komandos žaidėjas): Čia be pasiteisinimų, jie yra tris kart geresnė komanda, taip yra ir viskas, ka norime ta galime šnekėti, jie yra tris kart geresnė komanda šiai dienai. Man visą laiką kai sako: ko reikia, kad būtum geru krepšininku? - smegenų. Nebūtinai tu turi bėgti, šokti, dėti ten kažkokias nesąmones daryt - smegenų reikia turėti. Nu ir viskas, patirtis ir smegenys, ant to jie mus ir paėmė. Sveikinimai varžovams. Kaip ir praeitais metais sakiau, mums dar sezonas nesibaigė, mums dar reikia pabaigti vieną reikalą, ir iškovoti dar vieną medalį šiemet. Nenuleidžiam galvos ir bandysim.

Aidas Kurakinas (,,Gintaro baldai" komandos treneris): Kažkas nerealaus, sveikinu visą komandą, su trečiu finalu. Trys metai iš eilės finale. Na galas rungtynių buvo silpnas, pasėdo mūsų batareikos, ir gana stipriai. Sekmadienį turėjome varžybas Lietuvos veteranų čempionate, turbūt tas atsiliepė, tik dvi dienos pailsėti. Bet sveikinu komandą ir laukiame finalo.