"Gintaro baldai" nesustabdomi - nugalėtas "Langų parkas"

"Gintaro baldai" nesustabdomi - nugalėtas "Langų parkas" 242

Vasario 5 dienos vakarą KLKML-OLYBET čempionato "Mero"taurėje susitiko lygos vicečempionai "Gintaro baldai" ir svečiai - "Langų parkas". Atkakliose rungtynėse nugalėtojas sprendėsi paskutiniame ketvirtyje, kurio pradžio šeimininkai pataikė net 12 metimų iš 13 bandymų ir įtvirtino pergalę 88:61.

Rungtynes ekipos pradėjo be savo pagrindinių žaidėjų Audriaus Mineikio ir Jurica Zuza, komandinį žaidimą ir didesnį užsivedimą demonstravę svečiai pirmąjį ketvirtį laimėjo 18:15. Antrame ketvirtyje darbo ėmėsi Tomas Rinkevičius, kuris puikiai dirigavo žaidimui ir sugrąžino persvarą šeimininkams 34:28.

Po ilgosios pertraukos Saulius Kiūpelis ir Antanas Padavičius stengėsi išlaikyti savo ekipą žaidime, tačiau kur kas labiau patyrę šeimininkai saugiai išlaikė dviženklį pranašumą prieš lemiamą ketvirtį. Paskutinio kėlinio pradžioje "Langų parkas" spaudė varžovus, tačiau praktiškai visi metimai iš žaidimo skrodė tinklelį ir "Gintaro baldai" tik didino atotrūkį nuo varžovų ir rungtynių pabaigoje pastarieji šventė pergalę net 27 taškų skirtumu 88:61.

Rezultatyviausi žaidėjai:

"Gintaro baldai" gretose Tomas Rinkevičius pelnė 19 taškų, atliko 8 rez. perdavimus, atkovojo 7 kamuolius ir perėmė 6 kamuolius (34 naud. balai), Darius Kurmis pridėjo dvigubą dublį pelnęs 15 taškų ir atkovojęs 13 kamuolių.

"Langų parkas" komandoje Antanas Padavičius pelnė 14 taškų, Sauliaus Kiūpelio sąskaitoje - 13.

Rungtynių komentarai:

Andrejus Geraščenko (,,Langų parkas" komandos žaidėjas): Nors rezultatas yra didelis, tačiau iki ketvirto kėlinio vyko lygi kova. Aišku patirtis lemiamais momentais sužaidžia geriau, bet sveikiname priešininkus, savo žaidimą norime tobulinti, artėjant atkrintamosiom, ir išpildyti trenerio planą kitose varžybose.

Aidas Kurakinas (,,Gintaro baldai" komandos treneris): Visų pirmą noriu pareikšti užuojauta nuo mūsų komandos Kaziui Maskvyčiui netekus tėčio. O kas liečia varžybas tai turėjome planą viska pradėti nuo gynybos, susistigavome, apsitarėme kaip žaisime. Aišku kažkiek palengvino, kad nebuvo jų aukšto žmogaus. Šaunuoliai, 12 žmonių, superinė rotacija, visi pasižaidė, leido pailsėti pagrindiniams žaidėjams, užtikrinta pergalė. Džiaugiames, bet tai dar nieko nereiškia dar iš tikrųjų. Ketvirtajame kėlinyje visa komanda pasistengė. Varžovai gal pavargo nes mes turėjome didele rotaciją išsaugojome daugiau jėgų ir pabėgome.